dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 033 ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł64,08 m² 13 249,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie 64,08 m z ogromnym 12,40 m balkonem Wrocław, sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 397 zł50,91 m² 14 130,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje w centrum nad rzeką Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки - безкоштовно Mieszkania składa się z: - salon z aneksem 17.47 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,50 m² 9 825,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 91,5m2, położone na 1 piętrze w kamienicy przy Placu Piłsudskiego na wrocławskich Karłowicach. Lokal składa się z 3 pokoi( można zrobić 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 322 zł52,64 m² 13 095,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap okazji! 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc! W ofercie 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 274 999 zł120,24 m² 10 603,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł106,17 m² 7 864,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz - mieszkania dla swojej rodziny lub - mieszkania, gdzie możesz wydzielić część prywatną i część pod wynajem lub - dwa mieszkania pod wynajem, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Słoneczne 3 pokojowe / oddzielna kuchnia / duży balkon / piwnica Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze budynku 4-piętrowym, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł74 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, piękne, przestronne mieszkanie z ogródkiem i zamykanym garażem, na nowym osiedlu Złota Podkowa, na Krzykach. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 729 zł55,99 m² 18 141,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,99 m,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł93 m² 10 215,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowa oferta mieszkanie w sercu Wrocławia, tuż przy Rynku i Wyspie Słodowej. Duży metraż, prestiżowa lokalizacja i kamienica z wyremontowaną klatką propozycja, która pojawia.

Szczegóły ogłoszenia

707 777 zł48 m² 14 745,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, centrum po generalnym remoncie , wymieniona instalacja elektryczna i wodna kanalizacyjna Wrocław, krzyki Cena: 707 777 zł Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5/11.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,19 m² 17 583 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

ul. Kryształowa Nowoczesne, w wysokim standardzie, gustownie urządzone dwupoziomowe mieszkanie o pow. 68,19 m w budynku z 2018 roku na Ołtaszynie. Całkowita powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe/ balkon/ klimatyzacja/ garaż / Olimpia Port ul. Kolumba Oferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 545 zł58,35 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,74 m² 69,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,74 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej części Wrocławia przy ul. Paniowickiej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł63 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Krzykach. O powierzchni 63 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł77 m² 16 220,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament z 41m2 salonem i 22m2 balkonem. Sprzedam apartament Wrocław Krzyki Tarnogaj nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, która łączy spokój osiedla z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

749 500 zł65,66 m² 11 414,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedania przestronne - 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Świdnicka 5 w Rynku Mieszkanie o powierzchni 65,66m2 znajduje się na 4 i 5 piętrze kamienicy w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-12

3 500 000 zł112 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wśród setek nieruchomości dostępnych we Wrocławiu są takie, które spełniają oczekiwania. I są takie, które definiują standard. Ten apartament należy do tej drugiej kategorii. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,19 m² 12 834,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Poranna kawa z widokiem na panoramę Wrocławia i zero sąsiadów zaglądających w okna tak zaczyna się dzień przy ul. Kruczej. To mieszkanie idealne dla młodych ludzi, którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł56,63 m² 12 007,77 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w cesji Południk 17, wrocław Partynice K1 2/3/1/3a -114 065 zł taniej niż U dewelopera Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie oferowane w formie cesji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł61,25 m² 13 457,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Smak porannej kawy na tarasie miesza się tutaj z zapachem pobliskiego parku. Słyszysz jedynie kojący szum liści, który skutecznie odcina Cię od miejskiego zgiełku. To miejsce, gdzie laboratoryjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym Śródmieściu Wrocławia jednej z najbardziej stabilnych i pożądanych lokalizacji pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,82 m² 11 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny, które nie wymaga nakładów finansowych i jest położone w spokojnej, zielonej części Wrocławia? Ta oferta spełnia wszystkie te kryteria. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł95,60 m² 29 184,10 zł/m²

 

Piętro:28/49

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament premium na 28. Piętrze | spektakularna panorama wrocławia | wykończenie pod klucz Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na 28. piętrze prestiżowego wieżowca Sky Tower jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 999 zł51,66 m² 13 917,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70m2 na nowym osiedlu przy ul. Murowanej. Lokal składa się z otwartej kuchni wraz z salonem, sypialni oraz pokoju do adaptacji. Otwarta kuchnia na salon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,80 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł85 m² 17 282,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończone mieszkanie "pod klucz" o powierzchni 73,62 m , zlokalizowany na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł93,32 m² 22 181,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

56 M / 3 pokoje / balkon /osobna kuchnia / piwnica /ok. Legnickiej Idealna oferta także pod inwestycję. Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 284 zł52,77 m² 14 123,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na południowych Krzykach. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 652 zł56,93 m² 13 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Umów się na prezentacje aby zobaczyć potencjał Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z 2 balkonami - w stanie deweloperskim o powierzchni 56,93m Cena: 745 652,00 zł Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 284 zł48,60 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie, ok. 49 m , 6. piętro, z dwiema loggiami - to układ, który rzadko trafia się w tej cenie. Układ: salon z aneksem kuchennym ok. 16 m - jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł61,72 m² 9 397,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,72 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,70 m² 8 752,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3 pokoje z możliwością wydzielenia 4 w sercu Nadodrza - ul. Roosvelta. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,70 m , położone na 2. piętrze w plombie przy ul.