dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

673 826 zł72 m² 9 389,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Trójstronne mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze, nad lokalem zaadaptowany strych. Układ północ-południe. Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

465 099 zł55 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie do własnego zaaranżowania o powierzchni 55, 04 m2. Usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

507 000 zł61 m² 8 361 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z ogrodem o powierzchni ok. 60,64 m2. położone jest na parterze w 4-piętrowym budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

840 000 zł89 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szereg/duży ogródek/garaż w bryle! 3 pok. Polecam na sprzedaż mieszkania w szeregu o powierzchni łącznej 89mkw na parterze ( 72m2 mieszkanie +16m2 garaż w bryle budynku) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Poświętne

Poświętne,Wrocław

572 740 zł68 m² 8 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 572 740 zł + komórka lokatorska gratis! Inwestycja składa się z 6 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Budynki są 7 kondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

520 000 zł66 m² 7 892 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na pytania odpowiada opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,89m2. Nieruchomość położone jest na parterze w 4-piętrowym nowoczesnym budynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oporów

Oporów,Wrocław

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Polecam na wynajem przestronne i jasne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 80m2 na wrocławskim Oporowie, kameralne osiedle przy ulicy Wiejskiej. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

879 000 zł51 m² 17 402,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,51 m2 z balkonem położone na ostatnim piętrze apartamentowca z 2021 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

3 200 zł58 m² 54,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - 3 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon Najważniejsze informacje: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 999 zł61 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn 60m2 z ogródkiem M.postojowe w cenie, KOMORKA! Mieszkanie 3 pokojowe: W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, komórka lokatorska ok 4,5 m2 oraz ogródek przydomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lidzka

Zgorzelisko,Wrocław

559 000 zł73 m² 7 657,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękny apartament z tarasem i widokiem na Park przy ulicy Nadbrzeżnej. Mieszkanie znajduje się w budynku o zabudowie szeregowej z 2017 roku. Lokal położony jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lidzka

Zgorzelisko,Wrocław

579 000 zł73 m² 7 931,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne, słoneczne mieszkanie po remoncie o powierzchni 64 m2! Z balkonem, widok na Park Botaniczny i Katedrę. Lokalizacja: plac Grunwaldzki/ Ul. Wyszyńskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

499 000 zł57 m² 8 815 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w rewelacyjnej i prestiżowej lokalizacji - przy ulicy łęczyckiej. Zdjęcia przedstawiają prawdziwy stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

567 689 zł61 m² 9 364,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

685 001 zł63 m² 10 890,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ołtaszyn 62m2/ 3pokoje winda /balkon! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,67 m 1 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu z windąwrocław, ul. Jarosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

532 700 zł59 m² 8 989,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 532 700 zł Prestiżowa inwestycja składa się z 9 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, IV-piętrowych z windami (od poziomu -1 do IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

3 500 zł42 m² 82,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem - 3 oddzielne pokoje, wspólny salon z kuchnią. We speak English, call for more details! podstawowe informacje Umowa: najem okazjonalny, 6 lub 12 miesięcy, bez zwierząt Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

635 000 zł59 m² 10 762,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - niesamowicie klimatyczne mieszkanie z dużym balkonem, widokiem na zieleń i prywatnym ogródkiem działkowym tuż przy bloku Biuro Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malarska

Stare Miasto,Wrocław

740 000 zł46 m² 16 231,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie po remoncie W kamienicy na starym mieście Na sprzedaż unikatowa, trzypokojowa nieruchomość mieszcząca się w sercu wrocławskiego rynku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Maślice Małe,Wrocław

650 000 zł61 m² 10 643,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie idealne dla młodej pary, pary z dzieckiem lub pod inwestycje szukających nieruchomości w spokojnej okolicy. Jeśli pracujesz we Wrocławiu lub Bielanach Wrocławskim i chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gaj

Gaj,Wrocław

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 68m2 z balkonem (4,9 m2). Mieszkanie usytuowane na parterze. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

619 999 zł60 m² 10 247,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Park Zach. / taras 30m / rozkładowe / nowa cena! Opiekun Oferty: kamila Piękne mieszkanie! Wysoki standard! super lokalizacja! po remoncie! Polecamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

637 500 zł61 m² 10 438,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już w Lutym * Bardzo dobrze skomunikowane Dwustronne mieszkanie na Partynicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biskupin

Biskupin,Wrocław

515 000 zł52 m² 9 828 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uwaga! 3 pokoje w sąsiedztwie Parku Biskupiego i nadodrzańskich terenów zielonych. Mieszkanie o powierzchni ok 52,4 m2 znajduje się 1 piętrze, niskiej kamienicy ze zdrowej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

605 000 zł54 m² 11 162,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji - Wrocław Biskupin. Lokal położony na wysokim parterze w zadbanej kamienicy, blisko komunikacji miejskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

657 000 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Dwupoziomowe mieszkanie 13 minut spacerem od Rynku wg Google Maps! Dzień dobry! Mam na sprzedaż wspaniale usytuowane, dwupoziomowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,69m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

444 000 zł61 m² 7 335,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,53m2 z balkonem w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowej inwestycji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

640 277 zł68 m² 9 419,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwustronne Mieszkanie z dwoma Balkonami W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

529 812 zł61 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 324 050 zł68 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op135-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 67.90m2 Cena: 1 324 050zł Termin realizacji: 2023-07 Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł58 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na Sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie balkon, piwnica na Wrocławskim Szczepienie, blisko Rynku i uczelni wrocławskich. Doskonale skomunikowane z resztą miasta : Linie tramwajowe i Autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ,położone na drugim piętrze 6-piętrowego budynku przy ul.Wojaczka. Budynek z 2012 r., z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

669 999 zł57 m² 11 835,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ładne Grabiszyn 3M + Balkon 15min do Rynku Piękne mieszkanie 3 pokojowe niedaleko ul. Bzowej - 15 minut do centrum tramwajem. Blisko zajezdnia tramwajowa. Mieszkanie składa się z: *pokój *pokój *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

480 000 zł42 m² 11 347,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie, wyremontowane i zaprojektowane pod wynajem. Film: we speak English, call for more details! Za opłatą 60zł /m-c jest możliwość dzierżawienia dużego garażu w bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

872 400 zł58 m² 14 913 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp129-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 58.50m2 Cena: 872 400zł Termin realizacji: 2024-09 Standard wykończenia- standard deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

629 482 zł69 m² 9 089,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne Dla rodziny mieszkanie na Jagodnie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Księże Małe,Wrocław

429 000 zł53 m² 8 149,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

52,64 /po remoncie/3 pokoje + piwnica /księże Małe Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,64 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze zadbanej kamienicy z lat 30 tych. Kamienica jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Muchobór Wielki,Wrocław

2 800 zł59 m² 47,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2023. Opis: na wynajem piękne, 3 - pokojowe mieszkanie 59 m , na pierwszym piętrze, 2 piętrowego niskiego i zadbanego bloku, we wrocławiu/muchobór Wielki/ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią. Pokoje zostały wyremontowane i umeblowane. Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia - okolica Ogrodu Botanicznego.