dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

825 000 zł59 m² 14 068,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje | taras + balkon | centrum wrocławia ul. Gajowa | Krzyki | blisko Dworca i Wrocławia Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku w samym centrum Wrocławia na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

510 000 zł40 m² 12 617,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego idealnego pod inwestycje o powierzchni użytkowej 40,42 m , zlokalizowanego na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

899 900 zł67 m² 13 431,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na wrocławskim osiedlu Stabłowice. 3 pokoje, duży balkon, 2 miejsca postojowe, spiżarnia, garderoba, klimatyzacja. Zakup możliwy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł37 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w River Point ul. Mieszczańska, wrocław Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. ok 37 mkw, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lauterbacha

Fabryczna,Wrocław

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Nowych Żernikach we Wrocławiu. Układ lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.03*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 25 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

1 090 000 zł79 m² 13 815 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone przy ul. Obornickiej. Nieruchomość została oddana do użytku w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Lipowa

Borek,Wrocław

4 400 zł104 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 * Dostępne od 1 listopada * Polecam na wynajem komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 104 m, zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

412 500 zł32 m² 12 770,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3 pokoje | Balkon | Przyjemny standard |krzyki | Krucza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 200 zł42 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Piękne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5m2 z balkonem. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, mieszkanie dwustronne, w pełni wyposażone sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Różyckiego

Śródmieście,Wrocław

1 572 850 zł68 m² 23 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego we Wrocławiu to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, bliskość natury oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Brochów,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe tuż przy parku południowym we Wrocławiu przy ulicy Krzyckiej. Mieszkanie nadająca się od razu do zamieszkania o powierzchni 48,23m2, składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

698 000 zł48 m² 14 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

492 499 zł38 m² 12 792,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,48 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z dużym tarasem i widokiem na starodrzew Apartamenty Czysta 2. Prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Apartamenty Czysta 2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

2 999 zł36 m² 82,16 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej, nowej inwestycji przy ul. Sienkiewicza we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To 62-metrowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna, duża kawalerka z wydzieloną kuchnią. Widok na zieleń, cisza i spokój. Mieszkanie wyremontowane z wysokiej klasy materiałów, w pełnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł78 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na Wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

689 341 zł56 m² 12 274,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m , (identyfikator mieszkania wr2 1/2/6/2a) położone na 2. piętrze nowoczesnego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gerberowa

Wojszyce,Wrocław

950 000 zł69 m² 13 830,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,69 m , położone na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Gerberowej na Wojszycach. Atutem nieruchomości są dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

699 997 zł60 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży przytulne i dobrze zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

578 428 zł28 m² 20 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W jednym z najbardziej prestiżowych punktów Wrocławia powstaje inwestycja, która harmonijnie łączy ponadczasową architekturę zabytkowych kamienic z nowoczesnym, loftowym stylem. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

2 300 zł34 m² 67,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,1 m , zlokalizowane w nowym budynku z 2025 roku. Lokal jest całkowicie nowy - nikt wcześniej nie mieszkał. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam na wynajem elegancki, 2-pokojowy apartament usytuowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Księcia Witolda jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

1 600 000 zł78 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 78 m z ogródkiem, tarasem i dwoma miejscami postojowymi - ul. Kurkowa, wrocław Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie ok 42 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Klimasa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł52 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem elegancki apartament o powierzchni 52,30 m2, usytuowany na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przystankowa

Wojszyce,Wrocław

795 000 zł66 m² 11 985,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż klimatyczno wykończone mieszkanie w wysokim standarcie z dużym tarasem 15m2 ,ul. Przystankowa 24 | Wojszyce | Krzyki Розмовляємо українською,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 500 zł34 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2500 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

424 000 zł32 m² 13 460,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,8 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

392 941 zł28 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiam wyjątkową inwestycję mieszkaniową zaprojektowaną z myślą o osobach ceniących komfort,.