dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

542 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

718 000 zł52 m² 13 807,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni 51,35 m 2 na parterze 4 piętrowego apartamentowca z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Małopolska

Złotniki,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na cichym i spokojnym osiedlu Zlotnik przy ul. Małopolskiej, w budynku z 2016r. z windą. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł29 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 425 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem kawalerka 24 M2/ powstańców śląskich/ super lokalizacja/ gotowe do wprowadzenia/ Osoba prowadząca: rezerwacja Kawalerka 24 m2 składa się z ; -przyjemnego salonu z kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

417 000 zł37 m² 11 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 513 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 430 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu bardzo słonecznego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego przy ulicy Krzemienieckiej 129c we Wrocławiu. To idealne miejsce dla singla lub pary, które cenią sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

422 000 zł37 m² 11 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 520 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

484 000 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 595 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 707 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

2 300 zł23 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolna od zaraz. Kawalerka o pow. 23 m.kw. z balkonem położona na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym przy ul. Sudeckiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, o przestronnym funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania z osobną, jasną kuchnią i przestronną łazienką. Mieszkanie w trakcie remontu z planowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

476 000 zł43 m² 11 069,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 585 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

728 000 zł66 m² 10 997 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Polecam mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze z balkonem! standard mieszkania: bardzo przestronne mieszkanie, odświeżone i zamieszkałe przez właściciela. Nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

451 000 zł39 m² 11 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 638 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

954 000 zł73 m² 13 081 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim z dwoma balkonami i dwoma łazienkami. Termin oddania: 3 kwartał 2025 r. Opiekun oferty: opis nieruchomości: na sprzedaż 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

565 000 zł51 m² 11 078,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 695 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minkowskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest przestronne, duże mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Oskara Minkowskiego (blisko placu Grunwaldzkiego i Pasażu Grunwaldzkiego). Tylko najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

35 M/ osobna kuchnia / umeblowane/ komórka lokatorska/2003 / zamknięte osiedle/ ul.WAŁBRZYSKA Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł35 m² 13 214,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top Blisko centrum/gajowicka po remoncie+piwnica Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Gajowickiej - blisko Centrum, ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą studia na wynajem, położonego w centrum Wrocławia, na płycie Rynku. Opis nieruchomości: oferuję na wynajem przestronne studio, położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

414 000 zł35 m² 11 828,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 510 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 września 2024 R. UL. Długa stare miasto 3 minuty do rynku centrum kawalerka po remoncie klimatyzacja piętro 4/4 bez windy komórka lokatorska Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne