dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

450 000 zł33 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Piękna, zabytkowa kamienica! Możliwość 2 pokoi! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33 m2, usytuowaną na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

380 000 zł42 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42 m.kw. położone na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1974 r. przy ul. Ślicznej. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, przestronne, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

607 000 zł63 m² 9 613,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże 3pok przy Ślężnej/niska cena/ładna kamienica Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Ślężnej. Blisko tramwaj i autobus. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja z dostępnej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

650 003 zł71 m² 9 112,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top 3-pok 71,33 m2 Krzyki- poranna Piwnica Ogród. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pok o całkowitej powierzchni 69,60 m2 znajdujące się na 1- piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

439 990 zł42 m² 10 352,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/43m2/okazja!/centrum/1pok./Worcella/rynek/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Możliwość zrobienia dwóch pokoi! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł44 m² 9 810,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do kapitalnego remontu 2M na Hubskiej/tramwaj Na sprzedaż 2 pokoje do kapitalnego remontu Ogrzewanie elektryczne. Ciepła woda - bojler W mieszkaniu był podłączony gaz. Możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

368 990 zł35 m² 10 572,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przy Parku!duża kawalerka/super inwestycja/grunwald Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi. W promieniu kilkuset metrów znajdują się markety Auchan oraz Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ołbin,Wrocław

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie idealne dla rodziny, ale także dla inwestora. Możliwy podział na 2-3 mieszkania pod wynajem. Polecam do sprzedaży mieszkanie w kamienicy, na 1 piętrze, dwustronne, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedzikówny

Psie Pole,Wrocław

666 000 zł50 m² 13 344 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 2010 roku, znajdujące się w okolicy Siedzikówny, w dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 343,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tuż przy Renomie - kdm topowa lokalizacja ul. Kościuszki powierzchnia 52,66 m2 Na sprzedaż mieszkanie położone w bezkonkurencyjnej lokalizacji. 50 metrów od bocznego wejścia do Renomy od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

590 000 zł71 m² 8 307,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Dobra Cena na ołbinie/damrota park/rzeka/grunwald Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Canaletta

Śródmieście,Wrocław

980 000 zł87 m² 11 264,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 87 metrów kwadratowych, zlokalizowanego w urokliwej okolicy. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śniegockiego

Oporów,Wrocław

1 488 000 zł114 m² 12 996 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Polecam parter domu W dzielnicy oporów przy ul. Śniegockiego 34 wraz z działką z ogrodem 414m2. Kontakt Dom jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym znajduje się na Oporowie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

410 000 zł25 m² 16 206 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Opiekun Oferty tel. Podstawowe informacje: kawalerka o pow. 25,3 m2. Aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój, balkon, komórka lokatorska. Standard mieszkania: mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

919 500 zł95 m² 9 707,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Inwestycja!gotowa kawalerka+mieszkanie do remontu Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, idealne dla inwestora lub dla rodziny Lokal został podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

439 999 zł42 m² 10 377,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

centrum/1pok./Worcella/toplokalizacja/43m2/okazja!/rynek/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Możliwość zrobienia dwóch pokoi! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

445 000 zł50 m² 8 971,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią - do generalnego remontu. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Nowy Dwór przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

275 000 zł74 m² 3 691,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

ok.Leśnicy/Dolnobrzeska/Wrocław/Okazja/Tanio/3p/75m2!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

438 000 zł44 m² 9 990,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Top Do remontu na hubskiej!rozkład/tramwaj 2 pok Na sprzedaż 2 pokoje do kapitalnego remontu Ogrzewanie elektryczne. Ciepła woda - bojler W mieszkaniu był podłączony gaz. Możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł46 m² 10 869,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top 3pok przy zielińskiego/pasaż/loggia do remontu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, zlokalizowane przy ulicy Zielińskiego 42 (wrocław Południe). Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł35 m² 10 570 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przy Parku duża kawalerka/super inwestycja/grunwald Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi. W promieniu kilkuset metrów znajdują się markety Auchan oraz Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 500 zł24 m² 14 818,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum miasta przy Parku Tołpa Zapraszamy do zapoznania się z ofertę mieszkania/kawalerki przy Parku Tołpa, niedaleko Politechniki. Mieszkanie 23,99 mkw składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

549 000 zł56 m² 9 763,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Top Blisko centrum 2 pok/żelazna/balkon+tramwaj 3 min Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

400 000 zł37 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36.5 m2 na 10 piętrze 11 piętrowego bloku na Psim Polu, w okolicy ul. Kiełczowskiej Nieruchomość składa się z: - pokoju (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Krzki,Wrocław

478 500 zł42 m² 11 530,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, słoneczne, widna kuchnia, łazienka-osobne wc, o powierzchni 41.5 m2, do którego przynależy piwnica. W przedpokoju bardzo obszerna, kilku segmentowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 we Wrocławiu przy ul. Gajowickiej 92. Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , lokal znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pereca

Grabiszyn,Wrocław

849 000 zł85 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 85m2. Lokal znajduje w kamienicy się przy ul. Pereca (boczna Grabiszyńskiej). To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

595 000 zł71 m² 8 376,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Poniżej 8,5 tys Damrota 3 pok/grunwald/park Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie, parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

469 990 zł47 m² 9 978,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grabiszyńska/2pok./tanio/balkon/Żelazna/Pereca Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie do remontu mieszczące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

519 000 zł52 m² 9 961,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w pełnym rozkładzie o powierzchni 48,30 m2. Lokal usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Opiekun Oferty tel. Podstawowe informacje: kawalerka o pow. 25 m2. Aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój, balkon francuski, klimatyzacja, komórka lokatorska. Standard mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

349 998 zł50 m² 6 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Brochów/mościckiego/2pok./piwnica/okazja!Tanio/Krzyki/ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

650 002 zł71 m² 9 110,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top 3-pok 71,33 m2 Krzyki- poranna Piwnica Ogród Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pok o całkowitej powierzchni 69,60 m2 znajdujące się na 1- piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m + prywatna, zamykana galeria+ komórka lokatorska+ piwnica. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko aquaparku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Kozanów. Prezentuję państwu słoneczne mieszkanie z potencjałem oraz do własnej aranżacji Mieszkanie składa.