dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 270 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 019 000 zł59,18 m² 17 218,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

719 000 zł55 m² 13 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem na Gądowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,06 m² 10 936,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

405 690 zł44,90 m² 9 035,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł71,36 m² 12 471,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Najważniejsze informacje: - klatka schodowa i dach po remoncie, - zdjęcia salonu to wizualizacje, - mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł36,40 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym widokiem przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty Maciej Mituś   Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł85,72 m² 9 554,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel:   Nr Licencji pfrn 28679 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie w nowym budownictwie Otoczenie nieruchomości: w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

10 092 060 zł305,82 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Unikatowa nieruchomość na sprzedaż: luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 305,82 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni ponad 123 mkw. Położony w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46,70 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą. Opiekun oferty Jacek Mamiński Nr lic. Pfrn 30802 tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł41,60 m² 15 096,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*** bez prowizji dla kupującego*** Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,6 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% , Gotowe mieszkania - można oglądać! Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Tramwaj: 200 m Autobus:.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,13 m² 13 440,28 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe Wrocław Krzyki - ul. Zaporoska, tuż przy Sky Towerze! status prawny Lokal własnościowy z udziałem w gruncie. Księga wieczysta bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł51 m² 13 431,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m , położone na rodzinnym osiedlu, z pięknym widokiem na park i górę Ślężę, gdzie nigdy nie powstanie blok.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł36,22 m² 21 231,36 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam komfortowy apartament w centrum Wrocławia do zamieszkania lub w celach inwestycyjnych przy ul. Podwale 1. Apartament usytułowany jest na 13 piętrze, od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł92,28 m² 11 909,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,46 m² 13 128,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy i autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł44,63 m² 18 373,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Studio podcastowe na sprzedaż o powierzchni 44,63 m . Kilka gotowych aranżacji do realizacji rozmów i podcastów wraz z umeblowaniem. Możliwość zmiany aranżacji i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 286 zł68,51 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. * odra 1 km blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie, przy ul. Cynowej (boczna ul. Oporowskiej). Oferta skierowana wyłącznie do osób pracujących! Najem okazjonalny! więcej informacji pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł36,60 m² 12 841,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne 2 pok. mieszkanie na poddaszu o powierzchni użytkowej 36,60 m2, powierzchnia po podłodze ok. 60 m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bednarskiej na Pilczycach. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,70 m² 13 263,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m po generalnym remoncie, położone na spokojnym i zielonym osiedlu na Tarnogaju. Remont objął nie tylko wykończenie, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m zielone Karłowice | 2 miejsca parkingowe w cenie | duży balkon | gotowe do zamieszkania Układ pomieszczeń: * komfortowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł53 m² 14 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 53 m z dużym balkonem | Wrocław, nowy Dwór, ul. Budziszyńska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,65 m² 19 589,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Studio z balkonem i widokiem na rzekę | Angel River | ul. Walońska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne studio o powierzchni 32 m z balkonem i bocznym widokiem na rzekę, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem, w cichej okolicy, umeblowane, ogrzewanie podłogowe w aneksie kuchennym i łazience, - jako dodatkowe, blisko mieszkania miejsce parkingowe w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna i nowoczesna kawalerka z balkonem i widokiem na panoramę miasta | ul. Pułaskiego Na wynajem wyjątkowo jasna i komfortowa kawalerka o powierzchni ok. 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-19

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | zakrzów | świetna lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka zlokalizowana na spokojnym i zielonym Zakrzowie idealna dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,38 m² 11 634,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,38 m w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu, w bezpośredniej bliskości Dworca pkp Wrocław Główny. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51,70 m² 12 359,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 51,70 m , zlokalizowany w spokojnej i kameralnej części Wrocławia, przy ul. Zagony. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy najemca w nowym apartamencie z wykończonym 50 m prywatnym tarasem w sercu Wrocławia | możliwy najem prywatny i korporacyjny Zamieszkaj jako pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 25 m . Znajduje się na trzecim piętrze apartamentowca. Mieszkanie jest umeblowane, co ułatwia wprowadzenie się od razu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dwie kawalerki | Bulwar Staromiejski Kazamaty | centrum, widok, niezależność Szukasz miejsca w centrum, które daje rytm miasta i jednocześnie prywatność? A może chcecie mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł98,41 m² 11 980,49 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł86,82 m² 11 506,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jasne 2 pokojowe 53m 3 stronne z balonem przy Sądzie okolice ul. Podwale cicha uliczka, ogrzewanie miejskie. Woda ciepła z miasta. Mieszkanie w bloku do remontu, choć do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,32 m² 9 635,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

W okazyjnej cenie, do szybkiej sprzedaży. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, balkonem, piwnicą i dodatkowo dużą (10m) komórką lokatorską przy mieszkaniu. Mieszkanie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 195 zł66,19 m² 19 870 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament 66,19 m z prywatnym ogrodem 42 m , położony w prestiżowej inwestycji Ogrody Tumskie II przy ul. Sienkiewicza 28/30, tuż przy Ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogródkiem/ Ołtaszyn, ul. Zdrojowa/ miejsce parkingowe Do wynajęcia wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem na ul. Zdrojowej (ołtaszyn), w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,84 m² 23 146,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Loftowy apartament o powierzchni użytkowej 38.84m2, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, na 3 piętrze apartamentowej kamienicy (rewitalizacja zabytkowego budynku byłego Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 582 zł37 m² 12 637,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij