dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

785 000 zł44,30 m² 17 720,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka z dużym tarasem 25m2 oraz klimatyzacją blisko centrum lokalizacja: mieszkanie znajduje się w idealnej lokalizacji Krzyki - Gaj, niewielkiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

603 990 zł44,17 m² 13 674,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn | 2 pokoje | nowe budownictwo | balkon | garaż | zieleń | dla pary | inwestycja | niska zabudowa | wolne od zaraz Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł150 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, w rejonie ul. Ołtaszyńskiej. Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,17 m² 10 857,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,17 m położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Hallera. Prywatny parking dla mieszkańców. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł40,50 m² 11 975,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestyjne 2-pokojowe mieszkanie | Sołtysowicka | gotowe pod najem Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie inwestyjne zlokalizowane na północy Wrocławia, przy ul. Sołtysowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

569 999 zł32 m² 17 812,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne 2 pokoje z dodatkowym gabinetem/garderobą | po generalnym remoncie | Wrocław - ul. Niemcewicza Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł27,50 m² 15 563,64 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł45,50 m² 54,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu Lokum Da Vinci przy ul. Bajana 24b. Nieruchomość Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31 m² 14 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna, elegancka kawalerka 31 m Karłowice | Wysoki Standard | Ogród i Parking Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł54,10 m² 12 902,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł123,42 m² 12 072,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestrzeni, która robi wrażenie? Przy ul. Granitowej czeka na Ciebie dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, które rzuca wyzwanie standardowym mieszkaniom: 123 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Promenady Wrocławskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym sercu Wrocławia, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem przytulna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł57,39 m² 30 318,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w sercu Wrocławia - dosłownie kilka kroków od Rynku, a jednak w miejscu, gdzie panuje spokój i kameralność. To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60,60 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i nowoczesnego mieszkania, położonego w spokojnej, zielonej części Wrocławia na osiedlu Zakrzów przy ul. Zatorskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł24 m² 15 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja do 26.05 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 położone przy ul. Zdrowej we Wrocławiu to idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy z balkonem i miejscem parkingowym (pierwszy wynajem) 3000 zł + opłaty. Oferowane mieszkanie o powierzchni 46 m2 wypełnia salon wyposażony w kino.

Szczegóły ogłoszenia

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, krzyki, osiedle Gaj, ul. Działkowa Opis: do sprzedaży przytulne, dwustronne (w kształcie litery L), wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł41,31 m² 12 950,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku - przy ul. Widok. Rewelacyjna lokalizacja - blisko do deptaka przy ul. Świdnickiej, blisko płyty.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł34,50 m² 12 173,88 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę 34.5 m2 z balkonem na Nowym Dworze (jest możliwość zrobić salon z aneksem kuchennym+sypialnia) Do mieszkania przynależy piwnica (około 2 m2) Piętro 5/14 Obok bloku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł71,70 m² 12 552,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - tylko u nas! podstawowe informacje: - 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Grunwaldzkiej obok Pasażu Grunwaldzkiego o powierzchni 71,70 m2 - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł48 m² 14 164,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń z balkonem. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone w inwestycji Drukarska 56 - Krzyki obok ulic Powstańców Śląskich i Sky Tower. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

419 995 zł36,01 m² 11 663,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Hit! / Kawalerka / Semaforowa /balkon Strzeżone! Kawalerka na parterze, na osiedlu parkowym na Ulicy Semaforowej na Brochowie w pobliżu Aquaparku. składa sie: ustawnego dużego pokoju otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 995 zł27,74 m² 18 745,31 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!.| Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem o powierzchni ok. 70 m , położone w spokojnej części Krzyków we Wrocław przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63 m² 12 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jest przestronne mieszkanie 63 m2, położone wśród zieleni na Gądowie. To trzypokojowe mieszkanie jest po remoncie, a oferuje także doskonałą lokalizację, dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Można ze zwierzakiem! :) Mieszkanie na wynajem Jagodno, ul. Vivaldiego (wrocław) Oferuję do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla pary: 2 niezależne pokojeduży taras.

Szczegóły ogłoszenia

548 993 zł43,61 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty :   Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**komfortowe kawalerki do wynajęcia - Wrocław, ul. Koszarowa** Oferujemy do wynajęcia przytulne kawalerki w jednym budynku zlokalizowanym przy ul. Koszarowej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53,13 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | klimatyzacja | garaż | Planty Racławickie | ul. Wichrowa Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,13 m , położone na parterze inwestycji Planty Racławickie przy ul. Wichrowej 6g we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia. Lokalizacja Nowa Papiernia to wyjątkowy kompleks mieszkalny, który powstał w sercu historycznego przemysłowego Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65,71 m² 14 305,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko W naszym biurze. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,71 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku (osiedle Papillon, deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,50 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od maja Serdecznie.