dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

729 000 zł59 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m przy ul. Zwycięskiej - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na południu Wrocławia (krzyki - Partynice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 520 000 zł95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

569 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - 55 m , wysoki parter, gaj, ul. Śliczna. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

719 000 zł42 m² 17 312,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Urządzone mieszkania na Kępie Mieszczańskiej. Nie płacisz prowizji 0%. Kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej pożądanych i rozpoznawalnych miejsc Wrocławia. Zielona wyspa spokoju otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Ołbin,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 024,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m , położone we Wrocławiu na dzielnicy Śródmieście przy ul. Ołbińskiej. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

709 000 zł37 m² 19 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie - idealne pod wynajem - balkon stare miasto - blisko odry - gotowe do odbioru *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną estetyką budynkach powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

4 400 zł55 m² 79,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Atrakcyjna cena! Prezentacje możliwe w językach polskim, ukraińskim oraz rosyjskim Na wynajem: luksusowe mieszkanie dla wymagających w inwestycji River Point - ul. Mieszczańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Apartament dostępny od 20.03! Luksusowy apartament klasy premium z panoramicznym widokiem na rzekę prestiżowa lokalizacja w sercu miasta Posiadamy na wynajem wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości proponuje do wynajęcia- eleganckie 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | Szczepin Lokalizacja premium - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Jana Pawła II, blisko Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Z antresolą - Strachowice - lotnisko Wynajmę mieszkania z antresolą, położonego w sąsiedztwie Wrocławskiego Lotniska. Charakterystyka Mieszkania: powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

5 800 zł104 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Lofty Platinum przy ul. Inowrocławskiej. Lokal czteropokojowy, o powierzchni 104 m , usytuowany jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

5 800 zł104 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

615 000 zł55 m² 11 263,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecam do sprzedaży jasne, słoneczne, bardzo przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,60 m2, położone na wysokim parterze w 6 piętrowym budynku z lat dziewięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

491 000 zł52 m² 9 424,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

844 000 zł77 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz duża obniżka! cena przed obniżką 949 000,00 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

4 849 250 zł149 m² 32 600 zł/m²

 

Piętro:33/37

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament W quorum tower Wyjątkowy widok | Luksusowa przestrzeń 148 m | Prestiżowy apartamentowiec w centrum | Idealny do zamieszkania lub jako inwestycja premium | 33 piętro | Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

489 000 zł33 m² 14 818,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na krzykach | 33 m | balkon | świetna lokalizacja! Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja gotowe do zamieszkania! *** Zadzwoń i zarezerwuj termin darmowej prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 254 356 zł74 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o jasnym i przestronnym wnętrzu. Panoramiczne okna gwarantują świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

1 249 000 zł70 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,96 m , położone przy ul. Chałupniczej na wrocławskich Swojszycach, na prestiżowym osiedlu Nowa Port, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

695 538 zł58 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Fabryczna,Wrocław

637 355 zł53 m² 12 034,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł31 m² 13 865,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka ok. 30,9 m | Apartamenty Strzegomskie | winda, ochrona | ul. Strzegomska 202 Funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 30,94 m , położona na 2. piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 499 000 zł114 m² 13 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Poznaj jedno z najbardziej klimatycznych mieszkań we centrum Wrocławia. Piękne kamieniczne wnętrze zachwyca przestrzenią, oryginalną cegłą, wysokimi sufitami, gipsową sztukaterią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 297,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Są również dostępne inne mieszkania na tej inwestycji: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 47 m , zlokalizowane na wrocławskim Gaju przy ul. Świeradowskiej. Lokal mieści się na 2. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

921 553 zł56 m² 16 456,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesnym komfortem i doskonałą lokalizacją w centrum miasta? To wyjątkowe mieszkanie przy ul. Krasińskiego 15a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

580 000 zł56 m² 10 420,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Harmonogram 20/80 Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą komunikację z centrum, to mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Tęczowej, w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Karłowice,Wrocław

1 151 000 zł76 m² 15 194,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Trzypak inwestycyjny - mieszkanie o powierzchni 76 m zostało funkcjonalnie podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

476 686 zł35 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł40 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław Stare Miasto, ul. Kotlarska. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Wrocław. Układ mieszkania:salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Szczepin,Wrocław

2 105 526 zł68 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:32/37

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na 32. Piętrze W prestiżowej inwestycji Nowa inwestycja w centrum | Widok na miasto | Idealny układ | Premium living na wysokim piętrze ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Wojszyce,Wrocław

824 000 zł60 m² 13 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu z balkonem przy ul. Orawskiej Idealne do zamieszkania od razu lub jako inwestycja. Brak pcc przy zakupie. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muchobór Mały,Wrocław

659 000 zł61 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność- tylko u Nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

434 401 zł52 m² 8 323,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 099 000 zł63 m² 17 414 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

1 120 000 zł98 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 98 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 i 3 piętrze budynku z 2007 roku. Lokalizacja - Ołtaszyn -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żerniki,Wrocław

696 400 zł62 m² 11 290,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu ustawne 3 pokojowe.