dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł35 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wykończonego studia z balkonem w prestiżowej inwestycji tuż nad rzeką! Zapraszam na prezentację: aleksandra Anyszko +48 602.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł38,40 m² 14 427,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Jeśli lokal nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji posiadamy kilka mieszkań o różnym układzie i metrażu. Od 22 m2 do 75 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł45,25 m² 13 679,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,81 m² 16 748,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 38,81 m z dużym tarasem | Wrocław, kleczków | ul. Reymonta Na sprzedaż nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,81 m , położone w budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł87,44 m² 18 298,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogrzewanie podłogowe / rekuperacja / rolety elektryczne / miejsca parkingowe I komórka lokatorska bez pcc - wystawiana faktura vat Na sprzedaż unikatowe mieszkanie klasy premium położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 308 zł52,46 m² 14 912,47 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w jakość i lokalizację. Mieszkanie z systemem Smart Home i opcją wykończenia "pod Klucz". Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł46,61 m² 13 795 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie gotowe do wejścia.Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych - 48,11 m2. Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,19 m² 11 184,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W home expert super oferta! nowa cena! Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach - okolice ul. Radosnej. Blok zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł98,31 m² 10 883,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Opiekun oferty:Jakub Choja   Przestronny apartament o powierzchni ok. 98,31 m w zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Wrocławia. Idealny dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Sudeckiej. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł133 m² 34 578,95 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz leiman pfrn nr.28679 tel.   Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 945 zł86,25 m² 10 214 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny bez podatku pcc i prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem! Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 900 zł57 m² 14 893 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kamienica w nowym wydaniu | 2 pokoje | centrum Wrocławia Są miejsca, które mają historię. I są takie, które tę historię łączą z nowoczesnym standardem. To mieszkanie jest dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50,24 m² 15 525,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Podpisana umowa przedwstępna Mieszkanie z ogródkiem w sąsiedztwie parku i rzeki Ślęza | Klecina - Zielone Bulwary | Prestiż i natura Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu aut.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł112,87 m² 10 543,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż 4-pokojowe dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 112,87 m2 znajdujące się na granicy Jagodno-Iwiny przy ul. Św. Jacka. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem, pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 256 zł85,45 m² 8 499,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Idealne dla rodziny na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 726 256 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,50 m² 11 064,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł62 m² 12 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nowa niższa cena 797.000 zł! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania w sercu Wrocławia przy ulicy Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

1 515 000 zł143,90 m² 10 528,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 4 pokojowe (bardzo prosta możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju) z garażem o powierzchni około 143,9 m2 - bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł46,40 m² 14 633,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Wielkiej Wyspie osobna kuchnia, balkon Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m . Lokal znajduje się przy ul. Bacciarellego 71,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł63,26 m² 9 626,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Trzebnicka 5 | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu klimatycznego Nadodrza.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: kruszyński Jakub tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

789 990 zł74,30 m² 10 632,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Kosciuszki / 1990r / rozkład / duży balkon / komórka Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74,10 m² 10 728,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży nieruchomości, zabudowa szeregowa, szereg dwulokalowy dwa niezależne mieszkania | Muchobór Wielki, ul. Podolska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł84 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,10 m² 13 724 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

ul. Łódzka Nowoczesne, bardzo ładne, po gruntownym remoncie dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o pow. 52,10 mkw. z balkonem w bloku z 1961 roku z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ładnie zagospodarowane, zamknięte, klimatyczne osiedle o niskiej zabudowie! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33,44 m² 23 923,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne studio w prestiżowej inwestycji Apartamenty Księcia Witolda english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52,88 m² 85,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 27 we Wrocławiu - w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji miasta. To miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji "nowe Centrum Południowe" znajdujące się przy ulicy Gwiaździstej, tuż obok Sky Towera. Lokalizacja: budynek mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł57,87 m² 13 392,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie na Złotnikach | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,87 mkw usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 459 000 zł78,41 m² 31 360,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament, który ma swój rytm | elegancja, światło I przestrzeń Są miejsca, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej chwili chce się zostać. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, oddzielna kuchnia, taras ul. Niedźwiedzia 4b, pixel House, ok. CH Magnolia Park bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, stylowe mieszkanie o pow. 55 m - w pe łni wyposa żone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone we Wrocławiu przy ul. Nowodworskiej. Lokal z rynku pierwotnego, gotowy do zamieszkania idealny dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68 m² 10 220,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Bolesława Prusa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Bolesława Prusa, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł77 m² 12 207,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***WOLNE OD 01.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze, 77m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 268 zł50,59 m² 14 276,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,59 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m | Jagodno | osiedle Cztery Pory Roku Archicom| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł14,40 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal w pełni wyposażony, w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, gajowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,88 m , zlokalizowane przy ul. Mosiężnej na osiedlu Gajowice we Wrocławiu. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij