dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 594 ogłoszenia

525 000 zł34,10 m² 15 395,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł36 m² 15 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy wynajem! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 z balkonem, z miejscem postojowym, w nowym budynku, zlokalizowane na osiedlu port.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł29 m² 16 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela funkcjonalny i bardzo zadbany lokal mieszkalny 1 pokój z aneksem kuchennym. położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku mieszkaniowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

456 802 zł25,71 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dla wielbicieli miejskiego klimatu. Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł68,46 m² 11 174,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie rozkładowe, 3 pokoje, 68,46 m , ul. Gdańska, centrum wrocławia, zielone tereny Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,46 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł59,19 m² 16 033,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój nowy dom we wrocławiu: zamieszkaj od zaraz W mieszkaniu Z prywatnym ogródkiem! nie trać czasu na remonty kupujesz I mieszkasz! Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł73 m² 14 931,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na 1 piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 820 zł48,90 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru o powierzchni 48,90 m w nowej inwestycji przy ul. Jeździeckiej to propozycja dla osób, które szukają wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 364 zł26,28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego mieszkania z balkonem w nowej inwestycji na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie 1 pokojowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,50 m² 15 558,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | wykończenie pod klucz | Wrocław - ul. Jagiellończyka Na sprzedaż starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł75,20 m² 11 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (pełny rozkład) i balkonem, w spokojnej części Tarnogaju. Do kupienia z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł48 m² 14 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 64 metrowe, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Dolnobrzeskiej w centrum Leśnicy (wrocław-Leśnica). Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł64 m² 14 765,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 3 pokoje z tarasem na najwyższym piętrze/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł33,70 m² 14 510,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka z balkonem Apartamenty Platinum ul. Inowrocławska Wrocław, szczepin nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji idealna pod inwestycję lub dla ciebie! Na sprzedaż komfortowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85,63 m² 9 330,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne (połud.-wschód, północny-zachód), w pełni rozkładowe, z balkonem, z widokiem na zadbane zielone podwórko (po rewitalizacji) i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 669 zł32,02 m² 15 448,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Kawalerka z ogródkiem | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł39,01 m² 11 535,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Słubicka. Powierzchnia całkowita - 39,01 m2 + piwnica - 18 m2 Gotowa inwestycja (roi 7%) Mieszkanie jest w pełni wyposażone do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 688 zł43,53 m² 13 248,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,53m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł30 m² 15 366,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł53 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji W pięknej kamienicy Z mediami miejskim W samym sercu wrocławia lecz Z oknami od cichego podwórka zapewniającego cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 778 zł42,38 m² 12 949 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie inwestycyjne na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 548 778 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł66 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Kamienna nr 127 Nowoczesne, przestronne, śliczne trzypokojowe mieszkanie o pow. 66 mkw. z balkonem w budynku z 2020 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł51,80 m² 10 617,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: emilian Janusz   Licencja nr: 28295 Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 51,8 m2, w kamienicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum, ul. Więzienna (150m od płyty Rynku) Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe (54m2 + balkon 4,06 m2 + dla zmotoryzowanych możliwy parking) położone 100m od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł15,79 m² 20 836 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny | Wrocław Plac Grunwaldzki | Gwarantowany zysk Apartament obecnie wynajmowany roi ok. 6% Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł52 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Wysoki standard wykończenia, nowoczesne wnętrza i funkcjonalny układ sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł31,44 m² 17 175,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 989 zł52,10 m² 11 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA spredaż wyjątkowe mieszkanie dostosowane do osób niepełnosprawynych I mających problemów Z poruszaniem się , mieszkanie przygotowane do wykończenia wszysktie inwtalacje zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 163 zł50,04 m² 13 832,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,04 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.