dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 565 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 565 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 170 000 zł82,75 m² 14 138,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję apartamentów na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł38,03 m² 12 779,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,03m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60 m² 13 833 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

ul. Olszewskiego Przestronne, dwustronne, w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 60 m z loggią w budynku z 1978 roku z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,81 m² 10 484,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wrocław Psie Pole ul. Gorlicka nieruchomość: mieszkanie na ul. Gorlickiej na wrocławskim Psim Polu zlokalizowane jest na piątym piętrze w bloku z windą. Budynek powstał w 2009 roku;.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

793 390 zł60,86 m² 13 036,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera! bez prowizji bez pccna sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,03 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł58 m² 13 103,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 58 m , loggia, świetna lokalizacja Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,30 m² 10 386 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

799 990 zł71,60 m² 11 173,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji | idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł58 m² 14 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Nowe Miasto Różanka przy ul. Obornickiej. Lokal o powierzchni 58 m mieści się w stylowym budynku loftowo-industrialnym.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament w prestiżowym wieżowcu Sky Tower. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2 pokoje w sercu Wrocławia ul. Nowowiejska Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem centrum z ciszą i spokojem? To 60-metrowe mieszkanie przy ul. Nowowiejskiej jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 zł48 m² 77,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,90 m² 12 479,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w sdp Nieruchomości Do sprzedania komfortowe i ciche mieszkanie o metrażu 60,9 m2 z dużym balkonem Opiekun oferty Jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   największe.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł49 m² 57,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Ulica Kościuszki 142e - Nowa Papiernia. Idealny wynajem dla singla lub pary. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z uczelniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 900 zł71,80 m² 12 951,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,49 m² 13 316,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w niskim budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,59 m² 18 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m , położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia na Swojczycach na Osiedlu Przystań -.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł65,89 m² 9 408,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,89 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu, dzielnica Krzyki. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,20 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   **dostępne od zaraz** Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł37 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wysoki standard| 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem |nowa Pabianicka |krzyki Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***wolne od zaraz*** Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł62,44 m² 15 679,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z dużym tarasem, położone w dzielnicy Jagodno przy ul. Drabika we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: maciej opuchlik Tel:   for English scroll down) Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony o wysokim standardzie apartament. Dwu pokojowa nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł119,72 m² 10 023 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 119,72.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł125 m² 176 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem w willi Rezydencja Szczytnicka Do wynajęcia elegancki, przestronny apartament położony na pierwszym piętrze ekskluzywnej willi miejskiej Rezydencja Szczytnicka -.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł36,50 m² 15 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na 1 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Wrocławia - Placu Kromera. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł47,50 m² 11 957,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2. Głównym atutem oferty jest pożądana lokalizacja (rejon ulic Drukarskiej i Kamiennej), doskonała zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 599 zł72,35 m² 11 894,94 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł39,10 m² 15 856,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 39,1m , zlokalizowanego przy ul. Zachodniej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 100 zł38,70 m² 15 661,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokoje Wrocław | 38,73 m | balkon 3,5 m | Krakowska | nowe budownictwo Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł41,50 m² 15 301,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   mieszkanie W trakcie remontu - załączono zdjęcia Z innej realizacji Mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł43,50 m² 12 988,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, dwustronne mieszkanie na Grabiszynie. To miejsce, w którym naprawdę dobrze się mieszkało. To mieszkanie ma dobrą energię, dużo światła, bardzo przyjemny klimat i okolicę. -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,93 m² 20 705,15 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1700 metrów od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece Oławce. Posiadamy jeszcze 2 podobne mieszkania w tej inwestycji! Wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ovo wrocław - apartament do wynajęcia Apartament 60,03 m2 znajduje się na 4 piętrze. Duży taras z widokiem na wewnętrzny dziedziniec, klimatycznie i cicho. Przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bieńkowskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 58.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 46 m | ul. Komuny Paryskiej To niepowtarzalna okazja przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł26,83 m² 14 125,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26,83m, położona w inwestycji Hydral we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji z 2021r. Zrewitalizowany budynek łączy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł67,54 m² 10 068,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,55 m w budynku przy ul. Chrobrego we Wrocławiu! Świetnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł73 m² 10 123,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty:Jakub Choja   Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w kamienicy na Ołbinie zaledwie kilka minut od ścisłego centrum.Świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł56,20 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 707 zł44,68 m² 14 742,77 zł/m²