dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

595 000 zł54 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53,9m2 * 9.piętro * 3 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka * remont w 2006r, wymioniona m.in instalacja elektryczna * do mieszkania przynależy piwnica *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Jagodno,Wrocław

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferta bez pośredników (bezpośrednio od właściciela) Na sprzedaż: własnościowe, nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 28,13 m2 składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

615 000 zł50 m² 12 229,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie, na wrocławskim Ołtaszynie ok. 5 min od Bielan Wrocławskich, blisko węzła A4, w pobliżu licznych terenów zielonych. Podstawowe informacje: - powierzchnia 50,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament położony w prestiżowej lokalizacji na wrocławskim Tarnogaju! Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Pięknej, oddalonej 10 min od centrum Wrocławia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe o powierzchni 50m2. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *kuchnia oddzielna *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Śliczne 4 pokoje , 96 M, balkon, II poziomy , zab.SZEREGOWA , IWINY Polecam do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, położone na pierwszym piętrze zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

999 000 zł48 m² 20 674,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament w okolicy ul. Mazowieckiej. Wejście do budynku zabezpieczone jest wideofonem; całodobowa ochrona i monitoring. W pobliżu tereny spacerowe i rowerowe. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

720 000 zł49 m² 14 794 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** Na sprzedaż kapitalne 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej i kameralnej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł32 m² 15 716,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

569 000 zł49 m² 11 707,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,6 m2. znajdujące się na Wysokim parterze w niskim budownictwie. Spokojna i cicha okolica. W pobliżu park, sklepy spożywcze, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

398 391 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

610 000 zł38 m² 16 232 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,58 m2 z balkonem, miejscami w hali garażowej. Mieszkanie dla ludzi ceniących bliskość miasta, dobrą komunikację miejską. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

559 000 zł35 m² 15 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy pl.Hirszfelda. Największe Zalety Mieszkania: + mieszkanie jest kompletnie odnowione pod klucz, umeblowane i do zamieszkania, z sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

696 000 zł66 m² 10 537,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

2 700 zł50 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

*Dostępne do zamieszkania od zaraz* poszukiwany pierwszy najemca Do wynajęcia piękne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49.95 m2 przy ul. Wrocławskiej 25a w Kiełczowie - zaledwie 1,2 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

437 295 zł26 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta ograniczona! bez prowizji! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od Dewelopera! wykończenie "pod klucz" W cenie. Potencjał: idealne dla krótkoterminowego wynajmu turystycznego z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł47 m² 14 778 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

plac bema/brodatego/ogrzewanie miejskie/ premium/3pok./balkon/piwnica/wyspa słodowa Idealne do zamieszkania jak i pod inwestycję! Gotowe do wprowadzenia się! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 132 523 zł52 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,19m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Klecina,Wrocław

579 000 zł49 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 49,3m2 położone na osiedlu Klecina we Wrocławiu, prsy ul. Skarbowców( Dzielnica Krzyki ) z Balkonem do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

739 000 zł51 m² 14 391,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław Krzyki, 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe w cenie sprzedaży serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki, ok. P. Wawrzyniaka / 2 pokoje, ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

629 100 zł47 m² 13 450,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/top/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Psie Pole,Wrocław

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40m2 * idealne na wynajem - czynsz tylko 140 zł * 3. piętro kamienicy * w budynku tylko 8 mieszkań, zadbana klatka * mieszkanie dwustronne * salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

629 350 zł41 m² 15 365 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania pod klucz w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

794 200 zł55 m² 14 426,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez podatku pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 034 586 zł43 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

750 000 zł47 m² 15 849,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki - ołtaszyn, agrestowa okolica / 2 pokoje, taras, ogród, garaż Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

757 000 zł65 m² 11 721,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok/lux/balkon/komórka/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 070 000 zł57 m² 18 904,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam ekskluzywny, dwupokojowy apartament, zlokalizowany przy ul. Walońskiej, w prestiżowym budownictwie Angel City! Lokalizacja: walońska 16 Ilość pokoi: 2 Metraż: 56,6 mkw. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

9 808 999 zł44 m² 222 527 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux 2M z balkonem przy Odrze/ Browary+parking Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony apartament o powierzchni 44 m kw znajdujący się na 3 piętrze. Dodatkowym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

709 500 zł60 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 60,40 m2 znajduje się na 2-gim piętrze z windą. W mieszkaniu zostały wymienione instalacje elektryczne, kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

608 500 zł41 m² 14 943,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,72m2 przy ul. Gajowej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

518 175 zł32 m² 15 968,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

402 714 zł23 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

889 000 zł44 m² 20 403,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż przepiękne 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, o łącznej powierzchni 43,57m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Muchobór Mały,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia gotowa do zamieszkania kawalerka w domu jednorodzinnym z osobnym wejściem i możliwością korzystania z ogrodu we Wrocławiu na ulicy Szwedzkiej. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Okazja! Piękne mieszkanie położone w odległości 10 minut od Rynku! Polecam na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

476 662 zł41 m² 11 677,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na wrocławskim Ołtaszynie! Inwestycja zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam piękne mieszkanie w standardzie premium połozone w samym centrum Wrocławia - 800m do płyty Rynku, 400m do Wyspy Słodowej. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie wykończone "pod klucz". Mieszkanie jest już gotowe do wprowadzenia się i znajduje się na siódmym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

796 740 zł38 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia