dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 569 ogłoszeń

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od kwietnia. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 54 m.kw., rozkładowe, dwustronne położone na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Braniborskiej. Mieszkanie nowe, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 346 999 zł94,61 m² 14 237,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 94.61 m | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na Kępie Mieszczańskiej. To propozycja dla rodzin, które szukają elastycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł80,22 m² 10 583,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy Parku Żernickim. Najważniejsze informacje: cena: 849 000 zł powierzchnia: 80,22 m liczba pokoi: 3 piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

672 000 zł48,70 m² 13 798,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie. Powierzchnia całkowita - 48,70 m2 - Mieszkanie jest w pełni wyposażone do zamieszkania, wszystkie sprzęty i meble pozostają w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł27,64 m² 21 671,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty Szymon Mazur   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł84,37 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,37 m2 znajdujące się na 6 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (stare Miasto). Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ulicy Wyszyńskiego, w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł27 m² 12 925,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowa kawalerka z pełnym wyposażeniem Polecamy 1-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się, w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Opis: nowoczesne mieszkanie dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Waniliowej ( osiedle Nelle II ) Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł96,78 m² 10 746,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Żeromskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Krakowskie Tarasy | 3 pokoje z tarasem 24m | Gotowe do wejścia | Gwarancja! | 2 msc. postojowe | Klima Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł72 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4 pokoje przy ul. Kiemliczów| Blisko lotniska lokalizacja Mieszkanie leży przy ulicy Kiemliczów we Wrocławiu. To idealne miejsce dla szukających ciszy i spokoju. Szybko dojedziesz stąd.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł46 m² 19 457 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusuwy Apartament nad Rzeką | Centrum Wrocławia Nieograniczony dostęp do siłowni i spa | 15 minut spacerem do Rynku | Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiż, komfort oraz centralną.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,61 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie pierwszy najem | balkon | garaż lokalizacja Wrocław Lipa Piotrowska | ul. Melisowa Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu Lipa Piotrowska w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53,59 m² 74,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: svitlana Luts Tel:   Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,71 m² 16 795,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Mieszkanie W trakcie remontu Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   Mieszkanie o powierzchni 29,71 m2, położone jest na drugim piętrze, w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł59,30 m² 12 647,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ z osobnym pokojem do pracy odpowiada na potrzeby pary, rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko sky tower klimatyzacja garaż wysoki standard wykończenia Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sąsiedztwie Sky Tower, zaprojektowane z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52 m² 14 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i komórką - ul. Kaszubska Na sprzedaż bardzo jasne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wrocławskiej starówce Zapraszamy do wynajęcia oryginalnego apartamentu w samym sercu Wrocławia. To unikatowa oferta, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 000 zł57,96 m² 12 129,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł151,85 m² 17 774,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł85 m² 70,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 85 m , położone przy ul. Mikołaja Reja 72. Lokal idealny dla 4 studentów - każdy z mieszkańców ma do dyspozycji własny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie na wrocławskich Krzykach, ul. Tomaszowska - blisko dworca głównego, wroclavii i aquaparku. Jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł43,36 m² 18 865,31 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowy apartament, 43 m w Centrum Wrocławia (odra Tower) Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowym wieżowcu Odra Tower, idealny dla osób poszukujących luksusowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł70 m² 31 714,29 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w najbardziej ikonicznym budynku Wrocławia Sky Tower. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł52,77 m² 13 359,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei? To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł118,50 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

ul. Ślężna przy Parku Skowronim tylko dla klienta gotówkowego Przestronne, dwustronne czteropokojowe mieszkanie o pow. 118,50 m z ogródkiem i dwoma balkonami w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 160 zł56,12 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w ścisłym centrum Wrocławia (ul. Prusa 8). Lokal o powierzchni 56 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2019 roku (z windą.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Mieszkanie ma 31 m2. Składa się z: - salonu, - zamykanej sypialni, - kuchni, - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,10 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 629 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,59 m² 15 147,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,59 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Kluczborskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajmu komfortowe i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł100,30 m² 15 453,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone i w pełni wyposażone przestronne mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, spokojnym osiedlu przy ulicy Stefana Jaracza Lokum ma 100,3m2 (w tym około 6m2 piwnicy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 200 zł108,76 m² 12 800,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych | gotowe do zarabiania | Wrocław Na sprzedaż pakiet trzech apartamentów hotelowo-usługowych o łącznej powierzchni 108,76 m , stanowiących gotową.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł25 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż luksusowy apartament o metrażu 25 mkw położony na 3 piętrze w prestiżowym budynku. Apartament z balkonem 4,65 mkw z widokiem bocznym na Odrę jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

669 999 zł48,90 m² 13 701,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

lux / lipa piotrowska / 2 pok / garaż. gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,24m2 z oddzielną kuchnią, z dużym balkonem, miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł58,41 m² 17 462,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Loftowe mieszkanie Z dwoma balkonami | nowa papiernia | ul. Kościuszki Kto z nas nie szuka miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z czymś więcej niż tylko czterema.