dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

852 381 zł74 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

990 000 zł48 m² 20 802,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I invite you to a viewing of the property: city marina - an apartment with a view of the Oder River, equipped with a smart system, in a gated community. The 47,59 m apartment features.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

399 750 zł16 m² 24 844,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na wynajem, bezpieczna lokata kapitału! Bez podatku pcc 2%, brak prowizji! Możliwość odliczenia vat cena netto: 325 000 zł Gotowy, w pełni wyposażony. Jest opcja kupna apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Brücknera

Kowale,Wrocław

668 000 zł48 m² 14 063,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,5 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2020 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł53 m² 17 978,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowskiego

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, 2 pokojowe, rozkładowe 2 stronne mieszkanie. 2 osobne sypialnie, osobna kuchnia 48 m2 Wrocław Fabryczna Grabiszyn skrzyżowanie Grabiszyńska Hallera Klecińska Konkretnie ul. Ostrowskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***krótki termin wydania*** Polecam do wynajęcia wyposażone mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Wrocławia (300 metrów od Rynku) - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

830 000 zł56 m² 14 816,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie na Jagodnie + 3 miejsca postojowe + komórka lokatorska | 56,02 m | 2 piętro | 2022 r. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

3 000 zł38 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Waniliowej ( osiedle Nelle II ) Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

555 555 zł45 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m z dwoma niezależnymi pokojami to bardzo praktyczny układ zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Oddzielna kuchnia pozwala wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

556 421 zł33 m² 16 790 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z dużym tarasem? Dla siebie, dla pary, albo jako inwestycję pod wynajem? Dodatkowo z opcją wykończenia pod klucz? To może być to, czego szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konińska

Żerniki,Wrocław

610 179 zł52 m² 11 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera II etap inwestycji w zachodniej rozwojowej części Wrocławia Mieszkania gotowe do odbioru 30.06.2026 I etap zakończony przed czasem wysoki standard na parterze rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arbuzowa

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stabłowice, ul. Arbuzowa (osiedle butterfly). Oferujemy do wynajęcia nowsze, gustowne, dobrze zaprojektowane, klimatyzowane mieszkanie 2pok. (45m2 + taras i ogródek ok.35m2), usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 przy ul.Klimasa na strzeżonym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość na nowoczesnym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

670 000 zł51 m² 13 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne, zadbane mieszkanie na Maślicach. Zlokalizowane w sąsiedztwie nowych budynków i apartamentowców. Znajduje sie na I piętrze w IV piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

UL. Skarbowców / nowe mieszkanie Krzyki - wysoko ceniona i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica Wrocławia. Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

495 000 zł39 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

531 480 zł35 m² 15 290 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 34,76 m w centrum Wrocławia. Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,76 m położone w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

554 295 zł41 m² 13 430,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Wrocław Maślice, ul. Zawidawska Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,27 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

604 422 zł49 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie i powierzchni 49,18 m + balkon, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł61 m² 10 662,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone przy ul. Ślężnej 214 na Borku w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wrocławia. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

805 795 zł53 m² 15 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

638 400 zł38 m² 16 831 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta w centrum Wrocławia. 2 pokoje z imponującym tarasem 54,90 m . Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Idealne dla studenta, singla, młodej pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

635 191 zł60 m² 10 542,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestronnego mieszkania w dobrej cenie i w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

670 000 zł39 m² 17 232,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne studio 38,88 m z tarasem i garażem luksusowa inwestycja bez nakładów! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 38,88 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł36 m² 18 707 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Promenadach Wrocławskich gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję ul. Zakładowa | Kleczków | Wrocław Cena: 680 000 zł Powierzchnia użytkowa : 36,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Stare Miasto,Wrocław

576 612 zł25 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:14/37

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji Wschodnie z widokiem na sky tower | 25,19 m2 | czternaste piętro | standard premium Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) | w tej lokalizacji posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł41 m² 17 011,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 778 999,80 zł Mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Złotniki,Wrocław

732 004 zł60 m² 12 273,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

576 225 zł39 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji oraz wykończony pod klucz w cenie. Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy lokal o powierzchni 39,4 m z balkonem gotowy listopad/grudzień 2026. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław