dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

648 000 zł55 m² 11 781,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sępolno - okolice Stadionu Olimpijskiego, parku Szczytnickiego. Do sprzedaży 2 pokojowe (19m2 i 14,7m2) mieszkanie na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, położonym wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 360 zł59,76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Termin zakończenia: 31-03-2028 Mieszkanie świetnie zlokalizowane z szybkim dostępem do centrum. Słoneczne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55,51 m² 10 628,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynku na Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje. Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Świeżo odmalowane mieszkanie na 5-tym piętrze, z 3 rozkładowymi pokojami - każdy z wyjściem na loggii już w sprzedaży! Inwestycja z 2021 - Braniborska 40 to wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 750 zł27,20 m² 18 373,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Pl/eng Na sprzedaż gotowa kawalerka o podwyższonym standardzie przy ul. Miedzianej. Mieszkanie z powodzeniem wynajmowane od samego początku (z reguły w przeciągu 2 tygodni) i do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne,komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w inwestycji Nowe Centrum Południowe przy ulicy Gwiaździstej. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu, atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania na Ołtaszynie przy ul.Gen.Józefa Kustronia. Lokal o pow. 40 m2. znajduje się na drugim piętrze, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,83 m² 15 647,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

| oferta tylko W naszym biurze| Prezentujemy Państwu niezwykle funkcjonalną i jasną kawalerkę z balkonem gotową do wprowadzenia położoną w bardzo pożądanej i rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Offer in English below. Do wynajęcia w pełni wyposażony, dobrze nasłoneczniony,3-pokojowy apartament o powierzchni 57m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Rumiankowej, żerniki Fabryczna we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 576 zł55,60 m² 13 373,67 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taras, zieleń i wygodny układ 3 pokoi mieszkanie, które po prostu dobrze się czuje od pierwszego wejścia. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 927 zł61,72 m² 11 794,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w mieście, ale w spokojnej okolicy i z wygodnym układem? Ta oferta to dobry wybór dla pary, rodziny. Zadzwoń: adam   również po 18:00) Mówię płynnie po.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł49,27 m² 10 960,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Ołbin | Ciche mieszkanie w kamienicy z balkonem i dużą piwnicą | 49,27 m Szukasz mieszkania z klimatem starego Wrocławia, ale bez hałasu ulicy? To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,48 m² 12 907,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

AM Gotowiec inwestycyjny! Masz dziecko które studiuje? To mieszkanie dla Ciebie! Kupujesz, dziecko ma jeden pokój, 3 pozostałe wynajmujesz i mieszkanie się zwraca!3-pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,50 m² 13 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z 2005 roku. Lokalizacja: wrocław > Krzyki > Tarnogaj.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,96 m² 16 593,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oaza Spokoju w Sercu Miasta: prestiżowe Ogrody Hallera, park Grabiszyński Szukasz miejsca, gdzie luksus spotyka się z naturą, a miejski rytm cichnie przed progiem Twojego domu?.

Szczegóły ogłoszenia

596 400 zł49,70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Wrocław. Lokal idealny dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Opis mieszkania: 3 ustawne pokoje oddzielna kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32 m² 13 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Propozycja dla osób ceniących miejskie życie z duszą Szukasz mieszkania idealnego pod wynajem dla studentów, osób pracujących lub jako własne lokum w centrum miasta w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - na Popowicach przy ul. Białowieskiej. Idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Łubinowej /ołtaszyn - dzielnica Krzyki. Lokal o pow. 60m2 z dużym balkonem, usytuowany na parterze trzy piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia : Bardzo atrakcyjny, dwupokojowy apartament w świetnej lokalizacji, kępa Mieszczańska Apartament znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym, nowoczesnym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,50 m² 19 496 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja: 2w1! Dwa gotowe mieszkania na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej w pełni wyposażone do zamieszkania. od zaraz! bez pcc. To nie jest zwykłe mieszkanie. To inteligentnie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,77 m² 13 595,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Poświętnym w spokojnej i zielonej części Wrocławia, która łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł113 m² 10 530,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

MS Szukasz prestiżowego miejsca na siedzibę swojej firmy lub przestronnego apartamentu z duszą? Ta oferta łączy historyczny klimat wrocławskiego Nadodrza z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł61,08 m² 14 407,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu,.