dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

559 000 zł42,08 m² 13 284,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 729 zł55,99 m² 18 141,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,99 m,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł93 m² 10 215,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowa oferta mieszkanie w sercu Wrocławia, tuż przy Rynku i Wyspie Słodowej. Duży metraż, prestiżowa lokalizacja i kamienica z wyremontowaną klatką propozycja, która pojawia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł77,19 m² 11 659,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 77 m2 | Piękna kamienica | Plac Grunwaldzki | Ul. Norwida Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,19 m2. Zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł45,34 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down apartament przy rzece blisko rynku atuty lokalizacji I inwestycji Unikatowa lokalizacja na wyspie na Odrze Widok na Rzekę ok. 10 minut spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

707 777 zł48 m² 14 745,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, centrum po generalnym remoncie , wymieniona instalacja elektryczna i wodna kanalizacyjna Wrocław, krzyki Cena: 707 777 zł Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5/11.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł34,33 m² 12 671,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

James Bond zawsze zaczynał od nienagannego stylu i precyzyjnego planu. To mieszkanie to Twój osobisty Skyfall miejsce, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z ciszą, tworząc bazę godną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 823 zł53,02 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 545 zł58,35 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł77 m² 16 220,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament z 41m2 salonem i 22m2 balkonem. Sprzedam apartament Wrocław Krzyki Tarnogaj nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, która łączy spokój osiedla z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 46 m | ul. Komuny Paryskiej To niepowtarzalna okazja przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł33 m² 13 303,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zdjęcia z meblami i wyposażeniem w galerii są wizualizacją. Jest to 100 %nowe mieszkanie do urządzenia 2026 rok produkcji. Możliwość wykończenia jak na zdjęciach przez profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł32,62 m² 16 554,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt Sebastian Święcicki   Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i agd. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To wyjątkowy punkt na południu Wrocławia. Inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących kameralną atmosferę, nowoczesną architekturę i funkcjonalność. Lokale w tej.

Szczegóły ogłoszenia

749 500 zł65,66 m² 11 414,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedania przestronne - 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Świdnicka 5 w Rynku Mieszkanie o powierzchni 65,66m2 znajduje się na 4 i 5 piętrze kamienicy w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 080 zł34,63 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 204 zł31,11 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do obejrzenia nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania z balkonem w nowej inwestycji na świetnie skomunikowanym osiedlu Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie 2 pokojowe Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,08 m² 17 799 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: maciej Suwała Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja nr 28424 Tel:   Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie, 42 m2, w centrum miasta, balkon, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,90 m² 14 832,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu na sprzedaż słoneczną i funkcjonalną kawalerkę położoną na 4. Piętrze. Lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia. Cicha i spokojna okolica oraz przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 124 zł38,73 m² 15 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc gotowe w Wakacje I speak english fluently Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45 m² 12 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie z duszą w na pierwszym piętrze w kamienicy. Są mieszkania, które od progu sprawiają, że chce się zostać na dłużej. To jedno zdecydowanie do nich należy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

282 149 zł32,77 m² 8 609,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu. Opiekun oferty: mariusz Lesicki Tel.   Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł26,64 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka, szczepin ul. Gnieźnieńska Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,64 m2 znajdujące się na parterze (z balkonem) inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

690 490 zł47,62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokoje, w budynku mającym pozwolenie na użytkowanie. Atrakcyjna cena i widok na Park Grabiszyński z balkonu english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł26,13 m² 17 145,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Dzień dobry Polecam kawalerkę w sercu Wrocławia, tuż przy Placu Kościuszki i Renomy. Atuty: - samo centrum - blisko na wszystkie uczelnie jak i do Rynku - nieopodal Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,05 m² 17 345,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

For english - please scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - na Rynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 999 zł51,66 m² 13 917,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł33,74 m² 12 151,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki położonej we Wrocławiu, na osiedlu Ołbin. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze ładnej, zrewitalizowanej kamienicy i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,80 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł85 m² 17 282,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończone mieszkanie "pod klucz" o powierzchni 73,62 m , zlokalizowany na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

493 641 zł38,90 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu! To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja na start. Odkryj funkcjonalną przestrzeń, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 374 282 zł109,07 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł93,32 m² 22 181,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89 m² 8 977,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięciopokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 88,5m2 (w tym komórka lokatorska około 5m2) znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Kościuszki (zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

56 M / 3 pokoje / balkon /osobna kuchnia / piwnica /ok. Legnickiej Idealna oferta także pod inwestycję. Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 284 zł52,77 m² 14 123,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na południowych Krzykach. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 196 zł87,40 m² 15 540 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,40 m2(identyfikator mieszkania A7/4) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,70 m² 8 752,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3 pokoje z możliwością wydzielenia 4 w sercu Nadodrza - ul. Roosvelta. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,70 m , położone na 2. piętrze w plombie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł82,75 m² 14 138,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję apartamentów na wrocławskich.