dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

928 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

928 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

879 280 zł75 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kameralne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Ponadstandardowa wysokość | Nowa inwestycja z duszą Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

925 000 zł85 m² 10 893,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona * Spokojna okolica teraz niższa cena! cena przed promocją 950000 zł Parterowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

614 613 zł33 m² 18 743,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnie piętro w budynku z windą | Ponadstandardowa wysokość | Nowa inwestycja przy dworcu głównym Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

689 322 zł53 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap okazji! 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc! W ofercie 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

634 222 zł41 m² 15 544,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego ze świetnym połączeniem w każdą część miasta? To 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

644 464 zł42 m² 15 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, klasyczne 2 pokojowe o pow. 41,81m2 + ogród 15,32m2 i taras 3,56m2, mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to Kleczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

581 210 zł44 m² 13 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja deweloperska rudawska 5 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,94m - możliwość wykończenia pod klucz na warunkach preferencyjnych 0% prowizji! 0% pcc Cena: 581.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

524 208 zł39 m² 13 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena 12 500zł/m2 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,1 m , z tarasem , zlokalizowane na parterze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Zalesie,Wrocław

1 837 324 zł78 m² 23 483,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament z prywatnym tarasem z widokiem na park. Wyjątkowy produkt na mapie Wrocławia. Apartamenty przy Parku Szczytnickim to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

632 500 zł50 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytułowane na parterze kameralnego budynku z 2024 roku przy ul. Iwaszkiewicza na Wojszycach. Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

558 334 zł42 m² 13 268,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Gotowe do odbioru! Wykończ i zamieszkaj przed latem! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

856 251 zł96 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Cię do poznania miejsca, które łączy nowoczesną architekturę, przemyślaną funkcjonalność i kameralną lokalizację. Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita: 96,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

614 484 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,43m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

411 952 zł28 m² 14 871,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bez podatku 2%pcc oraz bez prowizji! Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27,70 m usytuowane na 5 ostatnim piętrze w budynku z windą. Planowany termin realizacji: jesień 2027 roku Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 znajdujące się przy ul. Klimasa na dobrze ocenianym osiedlu Lokum "Di Trevi" Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Dodatkowo atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

581 210 zł44 m² 13 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

716 673 zł59 m² 12 059,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

603 251 zł40 m² 14 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

579 215 zł44 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zdjęcia z meblami i wyposażeniem w galerii są wizualizacją. Jest to 100 %nowe mieszkanie do urządzenia 2026 rok produkcji. Możliwość wykończenia jak na zdjęciach przez profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

572 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokoje | stan deweloperski | 45,76m Cena promocyjna: 572 000zł 0% prowizji! 0% pcc Dogodny układ pomieszczeń bez marnowania metrów: przedpokój 6,18 m Łazienka 3,27 m Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

856 251 zł96 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 96,10 m położony na 1. piętrze kameralnej willi miejskiej w prestiżowej inwestycji Wille Estezja - Lipa Piotrowska, wrocław. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

632 500 zł50 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: wrocław, krzyki-Wojszyce ul. Jarosława Iwaszkiewicza Opis nieruchomości: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 129 000 zł87 m² 12 917,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87,40 m usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - trzy duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 205,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament dwu-poziomowy o powierzchni 73,49 m2 , usytuowany na 3 (ostatnim) piętrze budynku. Możliwość dowolnej aranżacji, na 1 poziomie Sypialnia- 9,25 m2; łazienka -5,10 m2; korytarz -7,27m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarna

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

842 726 zł51 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 249 000 zł101 m² 12 366,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 101 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: trzy duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

692 633 zł58 m² 11 999,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.