dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

444 989 zł42 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42.1 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto , Osiedle Szczepin , świetna lokalizacja z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut. usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł26 m² 18 038,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania mieszkanie w centrum Wrocławia ul. Kotlarska (2 kroki od Rynku) Mieszkanie o powierzchni 26 mkw. Pokój z wydzieloną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum. Polecamy mieszkanie o powierzchni 41 m2 - 2 pokoje, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Szczepin. Bliskie sąsiedztwo Akademii Sztuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 80 m , które znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł59 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

English below Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole, osiedle Karłowice pl. Piłsudskiego. Mieszkanie położone na II piętrze o powierzchni 59,18 mkw, dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

444 999 zł38 m² 11 822,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w centrum Wrocławia! Układ nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z wc. Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

497 000 zł38 m² 13 253,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej okazji zakupu komfortowego mieszkania przy ul. Kamiennej we Wrocławiu idealnego miejsca dla osób ceniących sobie wygodę i doskonałą lokalizację! To urokliwe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia unikatowe 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż - ul. Krynicka Widok z balkonu i okien na zielone otoczenie, bez sąsiadujących bloków. Powierzchnia: 38 m2 Piętro: 2 z 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

595 000 zł62 m² 9 612,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,9 m we Wrocławiu przy ul. Dokerskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania, które z pewnością spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

444 989 zł42 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

449 000 zł34 m² 13 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia idealne na inwestycję lub własne M! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży umeblowanego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kozanów,Wrocław

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Inwestycja z możliwością generowania dochodu pasywnego dwa niezależne mieszkania w jednym pakiecie! Skład nieruchomości: mieszkanie na parterze: -salon -sypialnia - Kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Gajowice,Wrocław

375 000 zł38 m² 9 984,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie do remontu idealne również jako inwestycja pod wynajem Wrocław| ul. Spiżowa. Zapraszam Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5m2 z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję ofertę na wynajem mieszkania jedno pokojowego na Gądowie Małym, ul. Na Ostatnim Groszu 14 Do wynajęcia wyposażone mieszkanie o powierzchni 23 m , usytuowane na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Kuźniki,Wrocław

425 000 zł34 m² 12 390,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam na sprzedaż w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1971 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia - przedłużenie ulicy Lubuskiej. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

629 000 zł65 m² 9 676,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w wyjątkowym miejscu - przy ul. Damrota, tuż obok Parku Tołpy, w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 090 zł29 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia luksusową kawalerkę, w centrum miasta, 5 min do Rynku, po kapitalnym remoncie, kompletnie wyposażoną, wysoki standard, wszystko nowe. Do wynajęcia od 01.09.25 Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 038 000 zł105 m² 9 916,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w centrum Wrocławia, usytuowanego na 2 piętrze zadbanej kamienicy (jedne mieszkanie na piętrze). Mieszkanie ma 104,67 metry, składa się z 3 dużych pokojów: 25, 23, 20 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, rozkładowego mieszkania 2-pokojowego w genialnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

660 000 zł75 m² 8 749,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, jasnego i przestronnego mieszkania w kamienicy na Psim Polu. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

499 990 zł31 m² 16 128,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Polecam na sprzedaż świetne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 31m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej, odremontowanej kamienicy, która mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł50 m² 10 871,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

English below Na sprzedaż wygodne 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta przy ul. Kurkowej 39. Nieruchomość Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz kuchni, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 94,77 m2 z dwoma balkonami, mieszczącego się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 45,57m2, umiejscowione na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Dwustronne z ekspozycją na wschód i zachód. Układ pomieszczeń: - salon; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

569 999 zł39 m² 14 578 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

39,10 m2 / po generalnym remoncie / rozkładowe / widok na plac Strzegomski Ogłoszenie prywatne - prowizja 0%! Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kleczków,Wrocław

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ragnar: björnie, mój synu, czy widzisz tę osadę na Kleczkowie? 61,72 m ziemi, którą można nazwać własną. Spokojna okolica, z dala od bitewnego zgiełku, lecz blisko centrum idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

679 000 zł61 m² 11 131,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem, przynależną piwnicą w budynku z windą z własnymi miejscami postojowymi pod budynkiem tylko dla mieszkańców osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 330,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Czujesz ten klimat? To mieszkanie w Wrocław-Fabryczna to połączenie uroku starej ceglanej kamienicy z nowoczesnym, miejskim vibe m. 50 m , rozkładowe i pełne potencjału idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn,Wrocław

379 000 zł25 m² 14 980,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 25,3 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Aleksandra Ostrowskiego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

399 000 zł33 m² 11 924,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Zmień przestrzeń - zacznij żyć po swojemu! kawalerka | osobna kuchnia | 33,46 m2 | duże okna | balkon W ofercie mieszkanie zlokalizowana przy ul. Piotra Czajkowskiego (karłowice) - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nehringa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

397 000 zł28 m² 14 014,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Odkryj wyjątkową okazję! Przestronne, stylowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane w doskonałej lokalizacji w sercu Wrocławia. Ukryte na urokliwej, cichej uliczce tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 998 zł68 m² 5 117,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

centrum!/tanio/leśnica/obniżona cena!./top/inwestycyjne/Wolska/4pok! Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Gotowy Dwupak Inwestycyjny Na Grunwaldzie Na sprzedaż gotowa inwestycja o powierzchni 100m2 podzielona na 2 niezależne mieszkania 3-pokojowe- pełne wyposażenie. Gotowy produkt w trakcie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

329 000 zł23 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Komfortowa kawalerka na sprzedaż idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, gustownie wyremontowanej kawalerki o powierzchni 22,6 m , usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

380 000 zł29 m² 13 103,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Piękna kamienica! Sprzedam kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na 4 piętrze pięciopiętrowej kamienicy zlokalizowanej w okolicach ulicy św. Wincentego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

477 000 zł38 m² 12 389,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą, zlokalizowane w dzielnicy Krzyki-Południe. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszynek,Wrocław

539 000 zł45 m² 12 071,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfort i Potencjał - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem blisko centrum! Szukasz mieszkania z potencjałem? Chcesz mieszkać blisko centrum miasta, a jednocześnie cieszyć się spokojem.