dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 579 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-28

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Kawalerka na sprzedaż : Wrocław Fabryczna blisko Magnolia Park. Lokalizacja: na sprzedaż przestronne odmalowane mieszkanie, 24m2 zlokalizowane we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38,98 m² 11 544,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,98m 2 , usytuowane na IV piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,62 m² 9 977,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem, położone na wrocławskich Gajowicach. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł68 m² 12 485,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Promocja Na sprzedaż przestronne mieszkanie Wrocław, karłowice Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Piotra Czajkowskiego piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

654 400 zł52,61 m² 12 438,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwustronne ładne duże po remoncie 2 pokojowe mieszkanie osobna kuchnia balkon z widokiem na osiedlową zieleń Dorota Panasiuk Licencja 22186, serdeczne polecam blisko centrum świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: oferujemy państwu jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m2 z balkonem. Lokal znajduje się w bloku na pierwszym piętrze bez windy i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł48,10 m² 12 058,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Nieruchomość, pełen rozkład, ul.Poznańskiej, Wrocław-Szczepin. Świetne położenie - pod inwestycje! 20min. piechotą na uczelnie! Pod.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł44,27 m² 16 715,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   ***for english scroll down*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł51,93 m² 10 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

ul. Wincentego Stysia Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł14 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w pełni rozkładowym mieszkaniu w super lokalizacji w centrum, ul. Zaolziańska między Arkadami/ Wroclavią a Skytower, tylko z 1 osobą w mieszkaniu 50m2,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł50,53 m² 11 062,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie położone na 1 piętrze odnowionej kamienicy z 1906 r. mieszczącej się przy ul. Sołtysowickiej. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68 m² 14 691,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do wyjątkowej oferty przestronnego 4-pokojowego mieszkania (68 m ) na 1. piętrze w bloku z wielkiej płyty, obecnie trwa generalny remont, a kupujący ma unikalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego 40-sto metrowego mieszkania do wynajęcia w świetnej lokalizacji! Mieszkanie znajduje się przy ul. Borowskiej z której mamy bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,97 m² 9 987,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,97 m , położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Icchaka Lejba Pereca we.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,80 m² 11 843,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Krzykach-Borku, tuż u zbiegu ulic Ślężnej i Weigla. Mieszkanie znajduje się na 9-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,51 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Psie Budy opis: do wynajęcia rozkładowe, narożne (w kształcie litery L) mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,51 mkw., w budynku z 1960 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

743 500 zł75 m² 9 913,33 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Chcesz mieszkać we Wrocławiu, ale czuć się jak nad morzem? Tutaj to możliwe. Nie tylko nazwa ulicy nawiązuje do nadmorskiej miejscowości widok z okna na las iglasty, cisza i spokój wokół.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,35 m² 11 375,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zanim zaczniesz obliczać zwrot z inwestycji w tę nieruchomość, mam dla Ciebie wiadomość, która zapewni Ci święty spokój. Jako jedyna osoba posiadająca tą ofertę, biorę na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do sprzedania wygodne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie położone w bardzo cichej lokalizacji bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł50,70 m² 11 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Super lokalizacja/2 pokoje/kamienica/do własnej aranżacji Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58,90 m² 59,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,9 m , położone przy ul. Trzebnickiej we Wrocławiu, w klimatycznej części Śródmieścia - Kleczkowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł99,28 m² 9 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z jadalnią, balkonem oraz dwiema łazienkami o powierzchni 99,28 m, umieszczone na 2 piętrze w kamienicy. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, przestronny lokal o powierzchni 110 m , zlokalizowany na 1. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza 100 we Wrocławiu. To miejsce o wyjątkowym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,92 m² 9 689,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam rozkładowe, dwustronne mieszkanie, we Wrocławiu przy ulicy Przestrzennej. Trzypokojowy lokal mieszkalny, o powierzchni 61.92 m2, położony jest na wysokim parterze budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: monika Jaworska Tel.   oferta tylko dla osób zatrudnionych W ramach umowy O pracę. Mieszkanie idealne dla 2 osób ceniących komfort i przestrzeń. Właściciel nie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,45 m² 11 181,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wrocław ul. Oleśnicka - mieszkanie w śródmieściu z widokiem na Ostrów Tumski. Mieszkanie w sercu miasta w jego spokojnej i kameralnej wersji! 55,45 m2 przytulnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł78,39 m² 12 629,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 78,39 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie z dwoma samodzielnymi pokojami i osobną kuchnią na ulicy Cybulskiego. Powierzchnia 44 metry. Wystarczy przejść przez most Uniwersytecki aby znaleźć się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

742 920 zł61,91 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujmy do zamiany lub sprzedaży rozkładowe mieszkanie składające się z dwóch pokoi z osobną kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz piwnicą o łącznej powierzchni 61,91 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł60 m² 10 833,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone na Grabiszynie w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł48,85 m² 11 054,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje / 48,85 m / kamienica Na sprzedaż mieszkanie na ul. Prądzyńskiego będącej częścią bogatej w zabytkowe kamienice centrum Wrocławia. Położone w doskonałej lokalizacji 15.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratusz

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł43 m² 19 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Oferta tylko U nas! Unikatowa oferta- apartament w samym Centrum Rynku. Mieszkanie dwustronne, okna na Rynek i przejście Garncarskie Klimatyczny apartament 2- pokojowy o pow. 43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł78,44 m² 12 608,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia i klimat dużego miasta wchodzi do twojego mieszkania drzwiami i oknami? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronna kawalerka 25 m2 w Centrum Wrocławia. Lokal składa się z: jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i wc, niewielkiego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52,60 m² 14 828,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,6 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

619 500 zł54,10 m² 11 451,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ulica Białowieska 76 we Wrocław znajduje się w dzielnicy Fabryczna, a dokładniej na osiedlu Popowice. To zachodnia część miasta okolica dobrze skomunikowana z centrum, blisko Odry,.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł46,82 m² 13 240,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,82 m , składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51,95 m² 10 009,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż we Wrocławiu przy ul. Żeromskiego - Śródmieście Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,95 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,20 m² 10 268,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: wrocław, krzyki, ulica: powstańców Śląskich opis: na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 63,2 m2 , znajdujące się na 4 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł76,60 m² 7 637,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | balkon | garderoba | dwustronne Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni (ok. 76,6 m ), zlokalizowane przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij