dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

459 999 zł41,08 m² 11 197,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży przestronne i słoneczne 41 metrowe mieszkanie z balkonem zlokalizowana w południowej części Wrocławia na Borku. Mieszkanie jest rozkładowe i znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł63,79 m² 9 970,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,79 m , położone na 5. piętrze w kamienicy z 1905 roku. Nieruchomość wyróżnia się przestronnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł28,20 m² 17 021,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,2 m , położona przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł78,95 m² 9 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nowa cena! Na sprzedaż piękne mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy w centrum miasta - okolice Placu Macieja. Kamienica odrestaurowana, wyremontowana z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

446 000 zł34 m² 13 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z cegły z końca lat 60., przy zadrzewionej bocznej ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł32,39 m² 16 363,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Kawalerka, 32,39 m , balkon, centrum miasta Na sprzedaż przestronna i klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,39 m2, zlokalizowana na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Ruskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł540 m² 4 257,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1906

CO sprzedajemy? Budynek mieszkalny wielorodzinny - kamienica do remontu we Wrocławiu położony na działce 12/3 o powierzchni 1306 m2. Gdzie znajduje się budynek Budynek znajduje się we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł34 m² 13 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy przy cichej uliczce prowadzącej do Placu Grunwaldzkiego w Śródmieściu. Rzut beretem od różnych wrocławskich uczelni. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,55 m² 13 249,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,55 m , znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy z 1955 roku. Centralne ogrzewanie. Układ obejmuje dwa pokoje, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54 m² 14 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli potrzebujesz mieszkania w centrum gdzie w pobliżu masz park, tramwaj i Dworzec Główny - to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Idealna lokalizacja skupiająca najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł60 m² 13 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny z najemcami na Starym Mieście. Opiekun oferty: magdalena Borońska tel.   Dwa mieszkania na jednej kw, klimatyczne, wyremontowane i urządzone ze smakiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56,01 m² 11 603,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 56 m | Doskonała lokalizacja przy Sky Tower | Idealne dla rodziny To wyjątkowa propozycja szczególnie dla rodzin z dziećmi szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40,40 m² 86,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w zielonym sercu Wrocławia lokalizacja Wrocław Śródmieście / Nadodrze | pl. gen. Józefa Bema Mieszkanie znajduje się przy placu Bema w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane, częściowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Krętej 26 we Wrocławiu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł37,46 m² 12 520,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Sprzedam kawalerkę w bardzo atrakcyjnej i zielonej lokalizacji Wrocław/ Psie Pole / Osobowice o powierzchni mieszkalnej 37,46 m.kw, usytuowane na parterze w budynku parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (37 m2) w bloku przy ul. Wyszyńskiego (ołbin - Śródmieście). Mieszkanie: - 2 oddzielne pokoje - w pełni wyposażona kuchnia - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,46 m² 10 843,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Głogowskiej (szczepin- stare Miasto). Mieszkanie znajduje się w bloku 4-piętrowym na piętrze czwartym. Powierzchnia mieszkania wynosi 64,46m2.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł47 m² 14 148,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 46,7 m , położone na 5. piętrze w budynku z windą (od poziomu "0") przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł65,76 m² 12 986,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stalowa / pretficza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze, o powierzchni 65,76 m, zlokalizowane przy ul. Stalowej we Wrocławiu. Do lokalu przynależy również duża.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł39 m² 14 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie, że przekraczasz próg i zamiast ciasnego korytarza, od razu witasz serce domu. Tutaj przestronna kuchnia staje się Twoją strefą powitalną, wypełnioną aromatem świeżej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

(Sprzedaż możliwa tylko dla klienta gotówkowego.) Na sprzedaż 2-pokojowy lokal nieopodal stadionu miejskiego i trasy AOW. Z racji ceny i lokalizacji idealnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,72 m² 14 191 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

!piękny widok, balkon! Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 25,72m2 usytuowaną na 10 piętrze w bloku przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż ul. Rostafińskiego | 85 m | blisko Rynku Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rostafińskiego w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52,50 m² 10 838,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie w sercu Nadodrza Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze kamienicy Do mieszkania przynależy duża piwnica (ok. 16 m ).

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł74,48 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

2 niezależne mieszkania gotowiec inwestycyjny | 75 m | parter | ul. Kleczkowska | cena 700 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 75 m, położona na wysokim parterze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł68,93 m² 13 477,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,93 m , położone w ścisłym centrum Wrocław przy ul. Sądowej, w bezpośrednim sąsiedztwie pl. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,50 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne 2 pokoje w sercu Śródmieścia - ul. Żeromskiego! Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. W 2026 roku lokal przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł62 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem | Wrocław, lata 30-te Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie własnościowe położone w solidnym, modernistycznym bloku z lat 30-tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m2, przy ul. Kaszubskiej. Mieszkanie jest do własnej aranżacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89 m² 11 797,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

4-pokojowy apartament w Rynku! Zapraszam na prezentację Barbara Bober   Na sprzedaż słoneczny apartament 4 pok o powierzchni użytkowej 89,11 m2 , w którego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł94,70 m² 7 866,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe mieszkanie W kamienicy na poddaszu Funkcjonalny układ | Oddzielna kuchnia | Po remoncie instalacji | Gotowe do zamieszkania | Pełne wyposażenie w cenie | Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 244 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1916

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł39,23 m² 12 872,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam Państwu nieruchomość w centrum miasta. Mieszkanie idealnie nadaje się na długoterminową inwestycje. To 2 pokojowe mieszkanie lecz może być wykorzystane jako lokal użytkowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł88,33 m² 10 528,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1903

Piastowska | 7 pokoi | gotowa inwestycja| roi 9,09% gotowiec inwestycyjny! roi 9,09%! Dochód netto z najmu przed opodatkowaniem to 7050 zł miesięcznie! To przestronne wnętrze o powierzchni 88,33.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł52,30 m² 11 759,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,30 m2 położone na II piętrze wieżowca w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26 m położona na spokojnym osiedlu, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł49 m² 12 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem zen na Krzykach Księże Małe Księże Wielkie Wyobraź sobie miejsce, gdzie po intensywnym dniu wracasz do ciszy, zieleni i spokoju 律 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38,70 m² 12 403,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się niedaleko Ogrodu Botanicznego w centrum Wrocławia, nieopodal wielu uczelni wyższych. Posiada łączną powierzchnię 38.70m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wrocławia przy ul. Szewskiej na wrocławskim rynku. Będzie to idealna propozycja dla pary lub singla , idealne.

Szczegóły ogłoszenia

999 500 zł86,51 m² 11 553,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Projekt nowej elewacji budynku w przygotowaniu. Klimatyczne wykończenie - drewniane podłogi, duże, drewniane drzwi, duże.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,77 m² 10 177,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Idealne pod wynajem! Możliwa negocjacja ceny! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w.