dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

779 000 zł87,70 m² 8 882,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne 3 pokoje w kamienicy | 88 m | balkon | Śródmieście, ul. Słowiańska Na sprzedaż rozkładowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 88 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,80 m² 9 916,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na przeciwko sky tower. Nieruchomość składa się z czerech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł35 m² 14 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Idealne mieszkanie blisko wrocławskich uczelni - zadzwoń już dziś Otoczenie nieruchomości: ulica Nowowiejska znajduje się w sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,19 m2, usytuowane na wysokim parterze jednopiętrowego budynku mieszkalnego z 1937 roku, zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł33,92 m² 14 711,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam Państwu na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na Krzykach przy ulicy Zaporoskiej. Mieszkanie w tej lokalizacji to doskonały produkt zarówno na klientów.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż niepowtarzalny apartament z widokiem na rzekę na najwyższym, czwartym piętrze w eleganckiej kamienicy na rogu Dubois i Drobnera. Apartament ma powierzchnię 55m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,30 m² 17 219,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

English below, we speak English Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie w samym centrum - ul. Rynek 56. Powierzchnia całkowita - 63,30 m2 + piwnica - 10 m2 - Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Podwale 55. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Podwale, niedaleko Renomy. Lokalizacja w centrum, na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w sercu miasta, w zielonej dzielnicy Krzyki. Całe mieszkanie zostało wyposażone w meble i sprzęty których nie widać na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,01 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,20 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   **dostępne od zaraz** Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38 m² 15 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Designerski gotowiec pod klucz | 38,5 m | ul. Jagiellończyka Mieszkanie przeszło kapitalny remont. Zdjęcia przedstawiają aktulny stan miemiszkania. Widoczne wyposażenie sprzedawane w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-22

579 000 zł59,28 m² 9 767,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na chwilę lektury, która może być początkiem szczęśliwego życia w nowym miejscu! Witaj przy ul. Henryka Brodatego 14a we Wrocławiu. Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,50 m² 13 162,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: emilian Janusz   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 64,50 m2, na ul. Włodkowica, przy pl. Jana Pawła II, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł94,90 m² 6 311,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy - Wrocław, psie Pole Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł206,66 m² 11 129,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1900 roku - 206,66 m w sercu Wrocławia Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 206,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł40,35 m² 11 397,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Krzyckiej. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł39,28 m² 14 893,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,28 m , położone przy ul. Świętego Mikołaja w ścisłym centrum Wrocławia kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł48,10 m² 14 345,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł56,14 m² 10 242,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe naprzeciwko Politechniki Wrocławskiej. 3 pokoje, 56,14 mkw, w tym piwnica 6 mkw przynależna do mieszkania. 3 piętro w odrestaurowanej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł161,83 m² 7 724,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia - na zielonym osiedlu Karłowice. Lokal o łącznej powierzchni 175,77 m został.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł82,55 m² 8 358,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prawdziwa okazja! pilna sprzedaż! cena do negocjacji! Zapraszam na prezentacje 3 pokojowego mieszkania. Kamienica po remoncie. Nowa elewacja budynku, nowe rynny, oraz pokrycie dachu (papa), oraz .została.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł21,10 m² 16 966,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

-kontakt   dostępny 24/7 (również W weekendy I święta )- -załatwiamy również kredyty szybko I na najkorzystniejszych warunkach- na sprzedaż kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w sercu Wrocławia - dostępne od czerwca. Możliwość wynajmu dla maksymalnie 2 osób. Idealne dla pary lub singla z potrzebą dodatkowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł54 m² 10 925,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, wymagające odświeżenia i/lub remontu. Jeden pokój i korytarz z nowymi panelami, w pozostałych dwóch pokojach parkiet. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł38,36 m² 11 965,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Top lokalizacja | idealne pod inwestycję | blisko rynku wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,36 m , usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Winda | Piwnica | Taras | Powstańców Śląskich / Aleja Wiśniowa | dostępne od już Numer oferty w biurze: 7355/4186/omw warunki najmu: - minimalny okres najmu: 12 miesięcy -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

1 min. do Rynku! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg. 3 min do Uniwersytetu Wrocławskiego, 9min Uniwersytet Przyrodniczy i Politechnika Wrocławska. Bardzo ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 zł35,50 m² 49,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Żmudzkiej (psie Pole). Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym zadbanym bloku z windą. Mieszkanie ma powierzchnię 35,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,10 m² 49,91 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   Mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 z balkonem, położone jest na 9 piętrze, w 11-piętrowym budynku na Popowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł55,80 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,8 m2 z balkonem znajdujące się w ścisłym centrum Miasta! (100 metrów od Hali Targowej oraz Bulwaru Dunikowskiego). Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł125,76 m² 11 847,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

2 mieszkania w pięknej kamienicy na Borku z możliwością połączenia w jeden, duży lokal z tarasem na I piętrze. Doradca klienta: jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel. 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

1 442 520 zł80,14 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne wysokie mieszkanie na I piętrze kamienicy w centrum miasta. 80,14m świeżo po remoncie! Wszystko nowe. Najwyższy standard. Media miejskie. Do wprowadzenia od zaraz! W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł44,23 m² 13 836,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione okna, piony i instalacje. Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł55 m² 12 345,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, położone przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł49,40 m² 14 008,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z umową najmu do lutego 2027 roku. Mieszkanie wykonane w nowoczesnym stylu, w najmodniejszej panelowej jodełce i modnymi drzwiami. Nowa.