dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe położone na 2 piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki. Nieruchomość po generalnym remoncie, pięknie i elegancko wykończona, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Funkcjonalne, ciche , zachowujące urok starych kamienic z dużymi oknami , trzypokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem 24 m2 skierowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł82 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 50 m na Karłowicach, tuż przy zajezdni tramwajowej mpk, z bezpośrednim dojazdem do Placu Dominikańskiego, 7 minut od Obwodnicy Śródmiejskiej, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł80,66 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie 80 m z osobną kuchnią i pięknym widokiem - ul. Bezpieczna, wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

739 000 zł61,56 m² 12 005 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe 3 pokoje w kamienicy w pobliżu Parku Tołpy. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy, przy ul. Mikołaja Reja. W pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, galeria Pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-21

470 000 zł33,83 m² 13 892,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości - Otoczenie nieruchomości: - w samym centrum Wrocławia - piechotą do Rynku - bardzo dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57 m² 10 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Wombat Nieruchomości prezentuje - okazja inwestycyjna / oferta limitowana Cena wyraźnie poniżej rynku - oferta o charakterze inwestycyjnym, dostępna dla zdecydowanego klienta w trybie pilnym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe, 47 m , loggia, świetna lokalizacja Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,70 m² 15 855,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł53,20 m² 14 097,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne, słoneczne (wystawa wschód-zachód) i w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z osobną i widną kuchnią, na 1 piętrze (brak windy) bloku z około 1965 roku, przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł62,79 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia świetne mieszkanie - 5 pokoi / 62,79 m / Wrocław Kozanów Funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie, przy ul. Dzielnej. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł39 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,9 m Wrocław, psie Pole, ul. Kiełczowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,9 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł49 m² 10 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Bajana na osiedlu Gądów Mały. Lokalizacja: lokalizacja to jedna z największych zalet tej nieruchomości Gądów Mały to.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Ucieknij od zgiełku miasta, nie opuszczając jego serca. Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego odosobnienia, czy.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł63,50 m² 10 519,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wrocław Pawłowice ul. Jeziorowa 63,5 m z Prywatnym Ogrodem Proponujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,5 m . To idealna alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

85 m | Kamienica | Grunwaldzka | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41 m² 15 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl z absolutnym komfortem? Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 41 m , położony przy ul. Słubickiej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze kameralnej, 1-piętrowej kamienicy w zielonej i spokojnej części Wrocławia - Karłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł54 m² 11 101,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Ciche, przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone we Wrocławiu na Szczepinie. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł47,80 m² 10 460,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,8 m2, na wysokim parterze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi (16,8 m2 i 17,7 m2), osobnej kuchni (7,1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł36,73 m² 14 565,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,40 m² 9 071,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,60 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dom czy mieszkanie? Na wrocławskiej Klecinie nie musisz już wybierać. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie (56,6 m ) w przedwojennej willi, do którego przynależy aż połowa dużego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł30,30 m² 16 138,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,3 m2, w samym centrum Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: kaszubska we Wrocławiu to.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,54 m² 15 086,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m zlokalizowane przy ul. Ruskiej w samym centrum Wrocławia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,37 m² 10 115,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą ul. Powstańców Śląskich, borek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,37 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł91,25 m² 12 931,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 91,25 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamiennicy z XIX wieku w świetnej lokalizacji przy ul. Ofiar Oświęcimskich ok. 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł79,64 m² 11 300,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wrocław Plac Grunwaldzki ul. Reja nieruchomość: mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mikołaja Reja, znajdujące się na parterze w kamienicy o łącznej powierzchni 79,64 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł57 m² 13 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł56,20 m² 12 793,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe, niepowtarzalne, piękne mieszkanie w kamienicy na Lwowskiej, okolice Grabiszyńskiej. Wyremontowane ze smakiem i elegancją, umiejscowione w sąsiedztwie najstarszej cukierni spychała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł50,13 m² 13 564,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie W samym sercu wrocławia 50,13 m | 2 pokoje | 4. piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym centrum Wrocławia, tuż przy Rynku, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,56 m² 12 309 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: jarosław Biegański tel.   Mieszkanie dwupokojowe na Biskupinie! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu Biskupin. W budynku z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł70,80 m² 9 461,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się we Wrocławiu przy ul. Gwarnej - tuż obok wrocławskiego Dworca Głównego! Z uwagi na lokalizację, to idealna propozycja dla siebie, na start lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

9 180 zł107,83 m² 85,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy penthouse do wynajęcia Kamienica Sachsów, centrum Wrocławia Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 107,83 m , położony na ostatnim piętrze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł53,43 m² 825 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | Jasne, funkcjonalne mieszkanie gotowe do zamieszkania Przestronne, pełne światła mieszkanie, które łączy domowe ciepło z doskonałą organizacją przestrzeni. Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,6 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,88 m² 8 509,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,26 m² 15 140,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To propozycja dla inwestora szukającego lokaty w akademickim sercu. Idealny wybór dla studenta stale ceniącego zielone otoczenie. Otwierasz wolno oczy słysząc szum nadodrzańskich, zielonych liści.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Mieszkanie znajduje się na ul.Powstańców Śląskich - Krzyki. Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie nada się pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 40m2, na trzecim piętrze w niskim bloku z domofonem w dzielnicy Wrocławia.