dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

684 000 zł49 m² 14 016,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,8 m z balkonem na nowym, eleganckim osiedlu na Sołtysowicach gotowe do odbioru, bez prowizji i bez pcc. To idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

592 000 zł38 m² 15 774 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 2 pokoje 37mkw z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Cena promocyjna! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

532 000 zł32 m² 16 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesna kawalerka z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

40 M, apartament, 2 pokoje, centrum Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament 2-pokojowy położony w samym centrum miasta, na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

690 490 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje I logia I nieopodal parku I centralna lokalizacja Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia - 6,44 m | Opcja kupna miejsca postojowe w garażu podziemnym Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

1 106 000 zł77 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

305 120 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft o powierzchni 38,14m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Łączna powierzchnia z antresolą. Budynek Hyndral.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł85 m² 11 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 592,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący: -Opuchlik Tel. Podstawowe informacje: do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na Prestiżowej Kępie Mieszczańskiej. Jednostronna nieruchomość z ekspozycją okien na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

517 000 zł38 m² 13 761 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Niższa cena! cena przed promocją 531699 zł Mieszkanie na start, w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

490 800 zł52 m² 9 420,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Idealne jako inwestycja pod wynajem. Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 63,72 m > Piętro: 4 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokrzańska

Fabryczna,Wrocław

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą i ogródkiem oraz możliwym do zakupienia garażem. Salon 25m2 Pokój mały 9m2 Pokój średni 15m2 Kuchnia 10 m2 Łazienka 2,7m2 Wc 1,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

865 000 zł100 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie 100 m z ogródkiem Wrocław, psie Pole, ul. Gorlicka Na sprzedaż nowocześnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł37 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie okolice ul. Swobodna | Centrum Wrocławia Na sprzedaż zadbane i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Zielińskiego, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żerniki,Wrocław

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj jak w domu jednorodzinnym 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na Nowych Żernikach. Zapraszam do obejrzenia filmu Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha mieszkanie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

690 000 zł62 m² 11 210,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 209 998 zł72 m² 16 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy dwupak inwestycyjny | 0% prowizji Kup mieszkanie i odbierz klucze w ciągu 2 tygodni. Oferta jest idealna dla inwestorów oraz osób, które szukają nowoczesnego wnętrza w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Huby,Wrocław

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu, dzielnica Krzyki, huby. Mieszkanie w bloku z windą. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi kuchni , łazienki , wc , i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

585 000 zł50 m² 11 784,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,60 m2, usytuowane na siódmym piętrze siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

979 000 zł84 m² 11 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 84,40 m usytuowane na 1 parterze w budynku z windą. Opis mieszkania: w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

633 000 zł53 m² 11 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

830 716 zł53 m² 15 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe budownictwo | 2 pokoje | centrum | inwestycja | balkon | gotowe do odbioru Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.33 m znajdujące się na drugim piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

804 000 zł62 m² 12 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 3 pokoje 62mkw z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Cena promocyjna! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

609 000 zł40 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,35mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

574 000 zł46 m² 12 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

769 000 zł98 m² 7 846,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż Przestrzeń! , klimat i prestiż 98 m w sercu Wrocławia, z widokiem na Fosę Miejską. Zamieszkaj w miejscu, które ma duszę. Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

694 785 zł59 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami. Pokój Sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogródek 2x ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł48 m² 10 320,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja - Wrocław Krzyki, osiedle Gaj, ul. Borowska! Do sprzedania mieszkanie do remontu o powierzchni 48,35m2 : - obecny układ to osobna kuchnia, 2 pokoje - proponowany układ to 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 978,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyłączny Opiekun Oferty: tylko W sdp nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38,56 m2 w wieżowcu z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kleczków,Wrocław

609 000 zł42 m² 14 639,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania do którego od razu można się wprowadzić? To mieszkanie daje dokładnie to, czego szuka większość par: komfort, wygodę, spokój i dobrą lokalizację. 3. piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

229 390 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 32,77m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gerberowa

Ołtaszyn,Wrocław

879 900 zł105 m² 8 356,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2 w stanie deweloperskim. Do własnej indywidualnej aranżacji. Mieści się na II p. w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

664 210 zł52 m² 12 690,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę przytulnego i zadbanego mieszkania! Idealna propozycja dla osób szukających miejsca do życia w spokojnym miejscu we Wrocławiu, wśród zieleni i niskiej.