dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 328 zł31,24 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem w nowej inwestycji przy ul. Działkowej , zlokalizowanej na osiedlu Gaj w Wrocław. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł41,85 m² 17 921,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż elegancki w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,85 m , położony na 5. piętrze w inwestycji Pułaskiego Park we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

898 500 zł56,16 m² 15 998,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 56,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł62 m² 8 951,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Wrocław, ul. Damrota | 3 Pokoje (62 m ) | Inwestycja z Potencjałem Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 62 m , usytuowane na wysokim parterze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

525 000 zł33,24 m² 15 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 33,24 m Położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy al. Karkonoskiej w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł103,82 m² 20 131 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: wiktoria Ornat tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki - Ołtaszyn. To ceniona lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł64 m² 14 765,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 3 pokoje z tarasem na najwyższym piętrze/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł50 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni wyposażone, klimatyzacja, balkon, garaż Lokal Powierzchnia 50 m2, salon połączony z kuchnią w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 000 zł54,74 m² 11 180,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,74m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 800 zł61,04 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloperskie, willowy charakter, 3 pokoje, loggia, garaż podziemny. Mieszkania po odbiorze. Bestate nieruchomości wrocław oferuje do sprzedaży trzypokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o pow. 60 mkw znajdujące się na wysokim parterze w b. spokojnej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Łąka Mazurska (okolice pl. Kromera).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam osoby prywatne oraz agentów ze swoimi klientami na dzień otwarty, który odbędzie się 23.05.2026r.(sobota). Tego dnia będzie można złożyć swoją ofertę zakupu. Cena wywoławcza: 699 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,70 m² 16 573,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 53,7 m , położony przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu w samym sercu miasta, a jednocześnie w niezwykle cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 780 zł38,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, 2-pokojowe, mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł51 m² 11 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji Gotowe Mieszkanie + Komórka Lokatorska + Miejsce postojowe w garażu podziemnym Mieszkanie położone Przy ulicy Zofii gumińskiej/odolanowskiej - gotowe do wprowadzenia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 992 zł72,41 m² 16 530,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak tel.   Przedstawiam dwupak inwestycyjny składający się z 2 niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni 72,41 m2, położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 58 m | od 20.04.2026 | 3800 zł + 650 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: Świadczymy usługi po polsku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł72 m² 28 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne mieszkanie w inwestycji Quorum Wrocław english description below - please do not hesitate to contact us To przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 863 zł43,81 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim. Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 925 zł53,23 m² 22 448,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 53,23 m z ogrodem | Park Szczytnicki | Zacisze - Śródmieście Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,23 m z dużym prywatnym ogródkiem, położone przy al. Ludomira.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56,51 m² 63,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,51 m usytuowane w nowoczesnym budynku z 2015 roku położone w samym centrum. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł73,59 m² 13 384,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje + duży balkon + garaż gotowe do wejścia - Szukasz mieszkania, które jest po prostu gotowe bez remontów, bez stresu, bez niespodzianek? -chcesz mieszkać wygodnie, w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 564 584 zł112,56 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ołtaszyn | Kameralna architektura | Gotowe do odbioru W jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia na zielonym Ołtaszyn powstała niewielka, dopracowana inwestycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł76,90 m² 12 405,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokojowe mieszkanie 76,90 m z dużym balkonem Wrocław, sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł95,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem - ul. Poleska I Psie Pole Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone przy ul. Poleskiej 19 na Psim Polu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 986 zł53,99 m² 16 002,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Prezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł94,60 m² 14 154,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

For english scroll down Zarabiasz na wynajmie jednego lub obu mieszkań od razu po zakupie. Ostatnie mieszkania Z dużymi rabatami! Na sprzedaż dwupak: dwa w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł34,46 m² 16 511,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie wraz z dwoma miejscami garażowymi w garażu podziemnym bezpośrednio w budynku w którym znajduje się lokal! Cena mieszkania 569.000 plus 75.000 za dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł89 m² 15 595,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ołtaszyn | ul. Brylantowa | 89 m | duży taras | kompletny projekt architektoniczny wykończenia wnętrza Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89 m w nowo oddanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł115 m² 170 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu luksusowy apartament w topowej lokalizacji, z pięknym widokiem na rzekę i panoramę Wrocławia. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

5 487 000 zł177,40 m² 30 930,10 zł/m²

 

Piętro:45/49

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament 177 m z panoramicznym widokiem 45. piętro Sky Tower [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalny, luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł39 m² 18 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kluczowe fakty: metraż: 39 m Pokoje: 2 Budynek: nowoczesny apartamentowiec z 2025 roku (z windą) Piętro: 1 z 4 Stan prawny: pełna własność, kw bez obciążeń bezpieczny zakup Cena: 730.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,75 m² 13 312,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | komfort życia | garaż podziemny inwestycyjny | prądzyńskiego -nowe budownictwo Są miejsca, które wybierasz rozsądkiem. I są takie, które wybierasz intuicyjnie. Tutaj masz jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 380 zł31,81 m² 15 918,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament 2-pokojowy z dużym balkonem, zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Mieszkanie ma 59 m2, jest nowocześnie umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł35 m² 14 054,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 2-poziomowe wykończone mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Przekraczając drzwi wejściowe mamy przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 085 000 zł138 m² 7 862,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł69,78 m² 17 340,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego na wrocławskim Tarnogaju - w inwestycji Punkt Piękna przy ul. Pięknej. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 644 zł91,18 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nietuzinkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 91,18 m piętro: 2 balkon: 6,23 m taras: 94,39 m termin przekazania kluczy: styczeń.