dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

419 000 zł26 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Klucze W biurze! Kawalerka gotowa do wprowadzenia, z balkonem, w drugiej linii zabudowy! Jagodno/ strawińskiego/buforowa- idealne miejsce zarówno dla studenta, pary czy singla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua/ru Do wynajęcia przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Majakowskiego we Wrocławiu (dzielnica Kuzniki). Kuźniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

614 800 zł40 m² 15 370 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje / po remoncie / do wprowadzenia od zaraz/ Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z: - dwóch pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław , Poświętne , ul. Michała Henryka Kamieńskiego - Osiedle Pod Platanami - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przeznaczone do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! do wprowadzenia od czerwca Serdecznie polecam na wynajem nowoczesny apartament znajdujący się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferta tylko W naszym biurze | Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę z obszernym balkonem na wynajem, znajdującą się w centrum Wrocławia nieopodal Rynku i wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

879 000 zł63 m² 13 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wprowadzenia | Funkcjonalny rozkład | Nowoczesne wykończenie | Spokojna, zielona okolica Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , nowe wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piesza

Różanka,Wrocław

1 099 000 zł69 m² 15 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Marzysz o mieszkaniu, gdzie poranna kawa smakuje lepiej na własnym tarasie? To dwustronne, jasne mieszkanie łączy wygodny układ, prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu i topową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: oferta nieaktualna Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 50 m2, na ul. Maślickiej, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m z balkonem zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje z balkonem | Gądów Mały | ul. Balonowa Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni, światła i wygody codziennego życia. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

3 800 zł69 m² 54,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,1 m , położone przy ul. Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie zostało zaprojektowane w bardzo funkcjonalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 170 000 zł69 m² 16 868,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu zlokalizowane jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

727 927 zł62 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w mieście, ale w spokojnej okolicy i z wygodnym układem? Ta oferta to dobry wybór dla pary, rodziny. Zadzwoń: również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

498 200 zł38 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie ma świetny podział: dzienna część z salonem i aneksem jest przestronna i ustawna, a sypialnia daje pełną prywatność. Największym atutem jest ogród realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 888 zł49 m² 12 197,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

/ grabiszyn / 48m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salezjańska

Szczepin,Wrocław

549 000 zł46 m² 11 986,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze w budynku z windą na Szczepinie we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lux studio Z tarasem. Krzyki. Bezpośrednio. Do wynajęcia słoneczny apartament z balkonem na nowym osiedlu z 2021 r przy Al. Armii Krajowej. Na osiedlu bezpłatna siłownia tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

850 000 zł61 m² 13 825,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,48 m , usytuowane na 5. piętrze apartamentowca. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Pozostawienie lub wyniesienie mebli - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2017 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na zamkniętym osiedlu na Starym Mieście. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Szczepin,Wrocław

12 000 zł172 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:nie

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 172,03 m , położony na parterze budynku przy ul. Dobrej 14 we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji - przy bocznej ul. Legnickiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

599 000 zł42 m² 14 282,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a jednocześnie cenisz sobie ciszę i komfort? To mieszkanie na wrocławskim Gaju (krzyki) jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, winda, mieszkanie bardzo ciche, wykończone na wysoki standard, umeblowane, wszystkie urządzenia jak pralka, lodówka, umywalka nowe. Opłata dodatkowa do wspólnoty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare miasto | bulwar staromiejski Nowoczesny design | Serce miasta | Widok na patio | 2 balkony | Ochrona 24h To wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiżową lokalizację połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Maślice,Wrocław

2 550 zł40 m² 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w urokliwej okolicy Wrocławia Maślicach, ta oferta jest dla Ciebie .Mieszkanie wyposażone w zmywarkę,pralkę, piekarnik wszystko w zabudowie gotowe do wprowadzenia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! dla kogo: mieszkanie jest idealne dla pary, studenta lub singla. Zwierzęta do uzgodnienia. Lokalizacja: brzoskwiniowa 4, wrocław Gaj, w okolicy centrum handlowego Wroclavia opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

739 000 zł80 m² 9 295,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzysz o wygodnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do centrum Wrocławia? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

491 900 zł33 m² 15 079,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum. 2 pokoje, balkon i piwnica. Serdecznie polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Jeleniej we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania 35m2, salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł62 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł33 m² 17 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,79 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Huby,Wrocław

894 000 zł80 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na wrocławskich Hubach przy ul. Ślicznej jednej z najpewniejszych lokalizacji pod wynajem długoterminowy. Podstawowe informacje - Cena: 894.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

729 000 zł51 m² 14 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ołtaszyn | 3 pokoje | 51m2 | Wielki taras Cena 729 000 zł Na sprzedaż komfortowy apartament 51 m na kameralnym osiedlu przy ulicy Agrestowej we Wrocławiu, w dzielnicy Ołtaszyn. Parter, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 195,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

515 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- południe Ilość pokoi:3 Metraż: 48 m2 Kuchnia: aneks Piętro:8 (winda ) Dodatkowe informacje: mieszkanie dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

722 000 zł56 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | Klimatyzacja | 2 miejsca postojowe | Balkon | 4 piętro (ostatnie) | Winda Możliwość wprowadzenia od zaraz, w pełni umeblowane. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Otoczenie nieruchomości: - blisko do centrum miasta, do Rynku 20 min - w pobliżu w pełni rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

548 995 zł44 m² 12 585,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. | polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

628 995 zł50 m² 12 592,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sudecka -borek Apartament 2 pok/blok/media miejskie! Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Borku przy ul Sudeckiej 147 Mieszkanie składa się z sypialni, dużego salonu, oddzielnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij