dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 552 ogłoszenia

1 552 ogłoszenia

939 000 zł56,59 m² 16 593,03 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 552 zł71,68 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

749 672 zł80,62 m² 9 298,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

670 882 zł41,98 m² 15 981 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na ul. Fabrycznej we Wrocławiu to doskonała okazja dla inwestorów poszukujących mieszkań na wynajem, szczególnie pod kątem studentów. Inwestycja obejmuje 320 nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł31,18 m² 16 003,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na start! Opiekun oferty: renata Mayer tel:   Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł62,81 m² 10 109,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym salonem 26,31 m i balkonem 7,30 m układ idealny dla pary, rodziny. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in.

Szczegóły ogłoszenia

535 125 zł42,35 m² 12 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

835 725 zł61,81 m² 13 520,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł91 m² 11 648,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament przy parku grabiszyńskim! Z otwartą przestrzenią umożliwiającą wydzielenie 3 niezależnych lokali mieszkalnych. Zaledwie 6 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 993 zł153,10 m² 8 935,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

606 672 zł45,84 m² 13 234,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie w Świetnej Cenie! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia? A może pewnego i dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 980 zł61,50 m² 19 495,61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupak premium pod klucz | Kępa Mieszczańska | 2 x 2 pokoje | Gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż dwupak inwestycyjny dwa niezależne, 2-pokojowe mieszkania o łącznej powierzchni 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł42,26 m² 15 852 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie z możliwością stworzenia 2 pokoi w stanie deweloperskim. Nowoczesna inwestycja inspirowana sztuką i lokalnym kontekstem, położona w centralnej części miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

460 288 zł37,12 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Krzyki - Jagodno | Harmonogram 20/80 | Bez prowizji i pcc Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,12 m z balkonem 4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 754 000 zł100,85 m² 27 307,88 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Penthouse z tarasem w ścisłym centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie Sky Tower i centrum biznesowego. To oferta skierowana do osób, które: - swoje plany życiowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł119,72 m² 10 023 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 119,72.

Szczegóły ogłoszenia

609 500 zł51,63 m² 11 805,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

554 325 zł37,50 m² 14 782 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do odkrycia 2-pokojowego mieszkania z balkonem na Partynicach we Wrocławiu. Układ mieszkania Przestronny salon z aneksem kuchennym, wygodna łazienka oraz balkon tworzą ergonomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł90,62 m² 8 806 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna i rodzinna inwestycja Apartamenty przy Miodowej Alei to spokojne, rodzinne osiedle, które tworzyć będą cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Proste i eleganckie bryły,.

Szczegóły ogłoszenia

639 524 zł52,42 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł36,29 m² 12 813,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z własnym ogródkiem i w dobrej cenie? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

493 694 zł25,58 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowy apartament | okazja inwestycyjna Unikalny apartament w Spichlerzu I Przedsprzedaż | Prestiżowy adres nad samą Odrą I Cena brutto - odlicz 23% vat. ***** opis I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

583 840 zł44,29 m² 13 182,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dwoma tarasami i dwoma ogródkami 44,29 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni na parterze. Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

499 343 zł35,70 m² 13 987,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak podatku 2% pcc oraz prowizji! Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Wrocławia , stworzone z myślą o wygodnym życiu na co dzień. Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

634 371 zł40,20 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka Z widokiem na rzekę i przestrzenia sypialnianą Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 40,2 m2 znajdująca się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 831 744 zł115,40 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem | ponad 36 m strefy dziennej | nowoczesna inwestycja w Śródmieściu Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

594 022 zł41,01 m² 14 484,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33 m² 14 696,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ 2 pokoje z ogrodem Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł36,29 m² 12 813,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

491 900 zł32,62 m² 15 079,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

688 311 zł58,83 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

804 000 zł61 m² 13 180,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, narożne mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi przestronny ok. 25-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Karłowice-Różanka,Wrocław

799 000 zł63,89 m² 12 505,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy apartament 3 pokojowy 63,89 m2 z tarasem i loggią Wrocław- sołtysowice Oferta sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 3-pokojowego z loggią i tarasem zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

795 600 zł58,50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

878 999 zł51,62 m² 17 028,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Długiej komfortowe mieszkania w spokojnej części Starego Miasta Oferujemy mieszkania w nowoczesnej inwestycji składającej się z 3 budynków i około 250.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 861 120 zł151,91 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Limitowana edycja życia w skali, która dziś niemal się nie zdarza. Poznaj penthouse - 151,9 m precyzyjnie nakreślonej przestrzeni, wypełnionej naturalnym światłem. Prywatny park ze.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 2 pokoje z tarasem na najwyższym piętrze/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 002 zł54,46 m² 13 753,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.