dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

824 720 zł49 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w wyjątkowej inwestycji 5 Avenue Apartments, położonej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Psie Pole,Wrocław

609 855 zł54 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania w zielonej części Wrocławia zadzwoń, zanim znikną najlepsze układy! 0 zł prowizji 0 zł podatku pcc Płacisz tylko za mieszkanie i ewentualne dodatki (miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

487 514 zł28 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

535 470 zł41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

825 000 zł40 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowców inwestycyjnych o powierzchni ok 40m w centrum Wrocławia, przy ulicy Białowieskiej. Lokale składać się będą z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

546 000 zł39 m² 13 893 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Słoneczne 2 pokoje z balkonem wśród zieleni Opiekun oferty tel. Otoczenie: nowoczesne budynki znajdują się na zielonym osiedlu w południowo-wschodniej części Wrocławia. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

746 209 zł48 m² 15 482 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do odkrycia oferty 2-pokojowego mieszkania z widokiem na rzekę, które można urządzić według własnego gustu! Opiekun oferty: jakub Chlipała tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

485 000 zł28 m² 17 107,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z podpisaną umową najmu na 5 lat w kwocie 2400 brutto! mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

656 333 zł55 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Duży balkon ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

606 720 zł34 m² 17 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego, 1- pokojowego mieszkania o projektowanej powierzchni 34,09 m2. Zlokalizowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

724 388 zł44 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Świetna oferta tylko do końca lipca! 1000 zł taniej na m2 dla umów deweloperskich podpisanych do końca lipca Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

528 840 zł41 m² 13 016 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

514 789 zł48 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

708 461 zł60 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: 2 Pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród 19.12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

620 075 zł60 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne mieszkanie, wypełnione światłem, z balkonem, na kameralnym osiedlu, w niskiej zabudowie. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Psie Pole,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 492 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie w nowym bloku we Wrocławiu na osiedlu psie pole , do mieszkania w cenie sa dwa miejsca postojowe. Mieszkanie jest wykończone , brakuje tylko kuchni. Cena: 850 000 zł - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

422 765 zł32 m² 13 174,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Gotowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

999 000 zł53 m² 18 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nawet do 100 tyś rabatu, skorzystaj Z okazji, zostały ostatnie mieszkania. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 53,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

727 915 zł62 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z dużym balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Łazienka wc Przedpokój Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

552 667 zł44 m² 12 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w powstającej nowej inwestycji na Szczepinie Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

477 778 zł38 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów się na spotkanie nawet po 18.00 I speak English fluently Zadzwoń , a zyskasz -Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego - JUŻ GOTOWE DO WYNAJMU -Możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

545 120 zł51 m² 10 701,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

337 088 zł28 m² 11 890,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

327 410 zł23 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

548 620 zł39 m² 13 974 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie - zadzwoń nawet po 18.00 Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

520 000 zł32 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami( aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

649 840 zł40 m² 16 057,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie proponowane jest 2 pokojowego o powierzchni 40,5m2 z balkonem usytuowane na 7 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

484 857 zł25 m² 19 074 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W sercu Wrocławia powstaje niesamowita inwestycja. Lokalizacja sprawia, że dojazd do wszystkich najistotniejszych punktów w mieście zajmuje mniej niż 15 min. Do dyspozycji mieszkańców będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł60 m² 13 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

831 215 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Niższe koszty okołotransakcyjne/ brak pcc Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

397 863 zł22 m² 17 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Chlipała tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 19,41 m2 - Pokój 10,74 m2 - Łazienka 3,36 m2 - Przedpokój 5,05 m2 - Balkon 3,59 m2 Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

690 714 zł43 m² 16 210 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

751 220 zł38 m² 19 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie z balkonem, 5 min. od Dworca Głównego. Do własnej aranżacji. Opiekun oferty: jakub Chlipała tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja jest zlokalizowana przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, duże 3 pokojowe, dwustronne o powierzchni 64,38m2 w atrakcyjnej cenie takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

369 600 zł20 m² 18 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny