dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 081 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc!miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

1 049 350 zł40 m² 26 233,80 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu niezwykły apartament położony w budynku Angel River przy ul. Walońskiej, idealny dla pary lub singla o powierzchni 40m2 z dużym balkonem. Centrum Miasta! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pasteura

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 290 000 zł84 m² 15 348 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Stylowy apartament po generalnym remoncie w przedwojennej kamienicy przy Parku Szczytnickim. Unikat na rynku wrocławskich nieruchomości. Lokalizacja Wybrzeże Ludwika Pasteura - Plac Grunwaldzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Szczepin,Wrocław

560 000 zł58 m² 9 622 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i widokiem na zieleń z balkonu! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

664 346 zł69 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe mieszkanie, z balkonem, w zielonej, cichej i szybko rozwijającej się okolicy. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym- 20,39 m2 Przedpokój-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

622 577 zł53 m² 11 789 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

641 979 zł36 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m2. Znajdziesz je 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

1 268 650 zł100 m² 12 686,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu dwupoziomowego z czterema pokojami oraz aż dwiema łazienkami usytuowanego na malowniczych Karłowicach we Wrocławiu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 089 000 zł93 m² 11 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem! Mieszkanie składające się z dwóch poziomów, posiadający dwa balkony, gdzie można wypocząć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

777 472 zł60 m² 12 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zegarmistrzowska

Widawa,Wrocław

799 000 zł919 m² 869,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna zielona działka Sułowska/media/zieleń cisza Polecamy na sprzedaż ładną działkę o powierzchni 919 mkw-Widawa / Lipa Piotrowska ul. Zegarmistrzowska. Możliwość zabudowy jednorodzinnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

655 836 zł49 m² 13 467 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 25,7 m2 - Pokój - 12 m2 - Balkon - 7 m2 - Łazienka - 4,2 m2 - Korytarz - 6,7 m2 Najważniejsze informacje: promocyjna cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

649 245 zł54 m² 12 023,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

643 900 zł27 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: przedstawiam prestiżową inwestycję w centrum Wrocławia! Połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami, idealne dla osób ceniących sobie życie w centrum miasta, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

155 000 zł8 m² 19 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 8 m , idealnie przystosowany do prowadzenia gabinetu terapeutycznego, biura księgowości, bądź innej działalności usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

579 510 zł41 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja , podpisz umowę a otrzymasz miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja obowiązuje do podpisania trzech pierwszych umów! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 389 995 zł110 m² 12 634 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Lux ul. Reja 110m2- 4 pok Balkon Piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

693 747 zł48 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem, w cichej okolicy, z komórką lokatorską i miejscem postojowymi w hali garażowej! Zamieszkaj w kameralnym budynku oddanym do użytku. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

574 566 zł42 m² 13 712,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z windą na 5 piętrze w bloku z 2021 roku przy ulicy Drabika. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja, podpisz umowę a otrzymasz miejsce postojowe gratis! Oferta dotyczy 3 pierwszych umów. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

537 100 zł25 m² 21 288,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł34 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana na Przedmieściu Oławskim świetnie nada się pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

529 900 zł42 m² 12 616,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowiec Inwestycyjny : dwie kawalerki na wrocławskim Szczepinie. Kawalerki powstały na bazie lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego na parterze przedwojennej kamienicy. Powierzchnia: około 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 994 zł56 m² 11 885,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Top Plac Bema-Wyspa Słodowa 3-pok Balkon Piwnica Przedstawiamy Państwu 3-pok mieszkanie o łącznej powierzchni 55,56 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

465 000 zł36 m² 13 061,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż kawalerka/mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni użytkowej 35.6 m2 przy ulicy Jedności Narodowej. Kawalerka składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

699 995 zł76 m² 9 193,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

685 000 zł44 m² 15 568,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,81 m2 na 2 piętrze 4-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 189 450 zł51 m² 23 455,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu niezwykły apartament położony w budynku ovo na Podwalu, idealny dla pary lub singla o powierzchni 50,71 m2 z dużym balkonem skierowanym na piękne patio zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

598 990 zł42 m² 14 093,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/krzyki/vivaldiego/premium/okazja/2pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

579 000 zł67 m² 8 614,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na Wrocławskiej Leśnicy! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 67,21 m2, zlokalizowane na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę Apartamentu Hydral o powierzchni 25,55m2. W postindustrialnym budynku apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zachować loftowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

624 904 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam przepiękne, imponujące wysokością (3,5 m) i przestrzenią, gotowe do odbioru. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, trójstronne, na III piętrze kameralnego, 3 piętowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

586 901 zł55 m² 10 593,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Okazja!/stare miasto/łęczycka/top/centrum/rozkład/2pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim Szczepinie - blisko mostu Sikorskiego, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

600 000 zł39 m² 15 490 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu Lokalizacja: ul. Łowiecka 21, wrocław Powierzchnia 39,16 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, nowoczesnego mieszkania. - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Zacisze,Wrocław

2 099 000 zł197 m² 10 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący wraz z lokalem użytkowym w jednej z najpiękniejszych dzielnic willowych we Wrocławiu. Kontakt: nieruchomość o powierzchni prawie 200m2 (156m2 dom +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka o powierzchni 27mkw z przepięknym widokiem na panoramę miasta. Opis mieszkania: to mieszkanie na 11. piętrze oferuje niepowtarzalny widok na malowniczą panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 070 829 zł83 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

789 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 39,45m2, wygodne 2 pokojowe z przestronnym salonem z otwartą kuchnią o pow.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij