dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 098 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem i południowym ogrodem 500 m - gotowy do odbioru kluczy, dojazd nową drogą asfaltową. Dom z rynku pierwotnego, zyskujesz już na samym początku: - brak.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą, wybudowanym w 1998 roku przy ul. Długiej 68 we.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł47,90 m² 14 091,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 47,9 m2 (powierzchnia po podłodze 60 m2) w poniemieckiej willi z lat 30' zlokalizowane na Biskupinie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł62,45 m² 10 728,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 6 pokojowe znajdujące się na Krzykach przy ul.Oficerskiej - w pełni wynajęte i gotowe do przyjęcia z najemcami. Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

29 742 000 zł12 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:125 460 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela budynek poprodukcyjny o pow. ok. 12000m2 we Wrocławiu - Fabrycznej ul. Wagonowa 18, dz. nr 3/56, am 2, obręb Grabiszyn. Z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł19,43 m² 21 873,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Inwestycyjna perła W centrum | Ogrzewanie Miejskie | 800m do pkp | Cisza i Design Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz kompaktowego,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł43 m² 13 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Gajowicka. Powierzchnia mieszkania - 43,01 m2 + Balkon - 3 m2 + 2 Piwnicy - 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł93 m² 9 623,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie przy Placu Grunwaldzkim | 92,66 m | Balkon | Kamienica Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 92,66 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z łatwym dojazdem do centrum? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł34 m² 17 911,76 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Grabiszynie o powierzchni 34 m2, zlokalizowane na ostatnim 9 piętrze ( panoramiczny widok )budynek z windą. Osiedle Grabiszyn liczne skwery, place zabaw dużo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł148,63 m² 20 184,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1820

Polecam dla koneserów kamienic! Unikatowe 4 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 148,63 m2 w pięknej kamienicy ulokowanej w cichej uliczce na Ostrowie Tumskim! Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie, ul. Mieszczańska Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na IV p. nowego budynku (2020r.) na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 900 zł46,67 m² 27 210,20 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta dla wymagających! Prezentujemy unikalny apartament o powierzchni 46,67 m , usytuowany na najwyższym, 23. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł72,86 m² 17 828,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 72,86 m z tarasem 35 m , położony w prestiżowej inwestycji Kępa Park na Kępie Mieszczańskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112,33 m² 11 127,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Haukego-Bosaka 29. Powierzchnia całkowita - 112,33 m2 Składa się z Оddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł55 m² 16 345,45 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie mieści się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 422 277 zł54,13 m² 26 275,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dopasuję się do Twoich potrzeb - pracuję również wieczorami i w weekendy. Kupując bezpośrednio: oszczędzasz -0% prowizji, 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł55 m² 11 816,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie blisko centrum z balkonem. Inwestycja tuż obok galerii Magnolia, duży dwupokojowy lokal. [ o lokalu ] Świetna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Okazja! Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, wolnostojącym budynku z lat 60., wzniesionym pierwotnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63 m² 10 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Grochowej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

619 310 zł32,17 m² 19 251 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: julia Kowalska tel.   Oferta 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,17 m2, położone na podwyższonym parterze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł33,44 m² 26 913,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania starannie wykończona kawalerka gotowa do zamieszkania. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,44 m 4 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł10 009 m² 359,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka pod aktywność gospodarczą o powierzchni 10 009 m zlokalizowana na Muchoborze Wielkim przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Nieruchomość idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 322 zł52,64 m² 13 095,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Umów się na prezentacje aby zobaczyć potencjał Przedstawiam Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,64m - 2 sypialnie; salon z aneksem; łazienka *przedstawione zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

662 447 zł53 m² 12 499,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne 2 pokoje (52,35 m2) z osobną kuchnią i wydzielonym miejscem do pracy na Sołtysowicach. Gotowe do zamieszkania, idealne pod inwestycję lub dla pary. Zapraszam do zakupu przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł61,98 m² 13 794,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Artystyczny apartament Z duszą Projekt architekta | Klimatyzacja | Generalny remont 2025 | Cisza i spokój Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł91,69 m² 9 041,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piastowskiej w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł70,10 m² 13 680,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu Promenady Wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł109 m² 9 174,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Podana cena jest ceną netto - doliczyć do niej należy 23% vat. Lokal użytkowy z antresolą w zakończonej inwestycji, z witrynami wychodzącymi na malowniczy Park Mieszczański,.

Szczegóły ogłoszenia

439 500 zł44,20 m² 9 943,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie. Nieruchomość o powierzchni 44,2m2 mieści się przy ul. Sycowskiej, na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80-tych, na osiedlu Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

694 900 zł62,50 m² 11 118,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z windą. Lokal dwustronny (południowy-wschód / południowy-zachód), jasny i dobrze doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58 m² 10 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie 58 m | jasne | funkcjonalny układ | Wrocław, al. Poprzeczna Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł324 m² 4 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom z potencjałem roi : 324 m | Wrocław-Maślice | 3 wejścia | Gotowy pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz nieruchomości, która sfinansuje się sama? A może przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28,38 m² 12 297,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Paulińska nieruchomość: na sprzedaż kawalerka blisko wrocławskiego Rynku przy ul. Paulińskiej o łącznej powierzchni 28,38 m . Znajduje się na 3. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Polecam: bardzo ładny, zadbany dom na Wojszycach ( Krzyki). Dom w zabudowie szeregowej o pow. około 140mkw ( dodatkowo powierzchnia niewliczona w metraż: piwnica ok 50mkw i poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | 53 m | Partynice | gotowe do wprowadzenia I blisko parkow Na sprzedaż rozkładowe, przestronne i wyjątkowo zadbane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54,72 m² 15 076,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia ul. Kiełbaśnicza! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59 m położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł63,89 m² 12 505,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z tarasami większymi niż salon Twoja prywatna oaza w środku miasta. Można oglądać! Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł600 m² 14 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Unikatowa willa na wrocławskim zalesiu Przepiękna willa zaprojektowana i wybudowana na początku XX wieku, położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł69 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego, 11-piętrowego budynku z windą z 2021 roku,.