dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 098 ogłoszeń

499 000 zł38,25 m² 13 045,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,25 m , piwnica 2,10 m2 składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe, rozkładowe położone w samym sercu Wrocławia, w okolicy Dworca Głównego i Placu Dominikańskiego. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 000 zł100 m² 13 640 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi balkonami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,80 m² 14 497,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 33,80 m , usytuowane na czwartym piętrze z panoramicznym widokiem na miasto. Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

714 000 zł65 m² 10 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53 m² 10 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2, położone na 1 piętrze w budynku przedwojennym przy ul. Mjr Jana Piwnika Ponurego. Lokal składa się z kuchni z aneksem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122 m² 16 385,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament w sercu Ołtaszyna o powierzchni mieszkalnej 122m2 + zamknięty garaż 37m2 w zamkniętej inwestycji Apartamenty Szafera. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł600 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Agrestowej. Oferta obejmuje kilka działek o pow. od 600kmw do 900mkw Media w ul. Agrestowej: wodociąg, kanalizacja sanitarna, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 632 zł48,87 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,87.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Cicha kawalerka w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim obok Placu Legionów. Mieszkanie o powierzchni 27m2. Składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z prysznicem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 000 zł96,29 m² 8 889,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

708 676 zł32,58 m² 21 752 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   Wykończone 2 pokoje z dużą, narożną loggią! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,58 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł23 m² 16 043,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka w stylowej kamienicy blisko dworca pkp Wrocław Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni , położona na ostatnim piętrze stylowej kamienicy z unikatowymi malowidłami na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł64,67 m² 10 576,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2002r., na cichym spokojnym osiedlu Skarbowców, z balkonem, w nowszym budownictwie z z 2002r. Lokal dwupoziomowy: - 1 poziom ok. 32 m2. - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł45 m² 16 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł46,29 m² 15 986,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł18 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław Żerniki. Działka z uchwalonym mpzp z przeznaczeniem na: obiekty sportowo rekreacyjne (kubaturowe hale sportowe), parkingi terenowe, zieleń rekreacyjną. Powierzchnia zabudowy nie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,58 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni całkowitej ok 61,58 m2, a użytkowej 46,58 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44,95 m² 11 568,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grabiszynie, usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 44,95 m . Mieszkanie jest nieumeblowane, co daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł73,64 m² 13 566 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia Krzyki, wojszyce / Ołtaszyn. Lokal znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

594 999 zł35 m² 16 999,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament w Justin Center - ul. Krawiecka. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia - w prestiżowym kompleksie Justin.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł51 m² 12 745,08 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje | duża kuchnia | balkon | garaż | 52,7 m | 8. Piętro | winda | wrocław Cena mieszkania: 649 999 zł Powierzchnia: 52,7 m Piętro: 8/8 - budynek z windą Stan: do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł506,45 m² 5 131,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:484 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym - doskonała komunikacja Główne atuty nieruchomości: bardzo dobra komunikacja do indywidualnej aranżacji biuro z magazynem Budynek magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 58,75m2 w centrum Wrocławia przy ulicy Świstackiego Mieszkanie jest w pełni własnościowe, wolne od jakichkolwiek zobowiązań. Oferowana nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28,50 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Wrocławia - Stare Miasto - Szczepin - ul. Długa - osiedle Lokum Porto Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,5 m , położone na 1 piętrze w nowym budynku z 2024 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż studio inwestycyjne w budynku ovo lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82. Jego lokalizacja jest bardzo dogodna, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 000 zł39,33 m² 13 170,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - gotowe do odbioru | funkcjonalne osiedle W spokojnej okolicy Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 835 zł69,62 m² 11 905,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 400 zł35,42 m² 19 181,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Również pracuję wieczorami i w weekendy - zapraszam O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie inwestycji Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł47,66 m² 16 365,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niektórzy twierdzą, że fizyki nie da się oszukać. To mieszkanie udowadnia, że architektoniczny geniusz potrafi zdziałać cuda. Na 47 metrach odnajdziesz aż trzy niezależne strefy wpływów. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 160 zł56,12 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w ścisłym centrum Wrocławia (ul. Prusa 8). Lokal o powierzchni 56 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2019 roku (z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 651 947 zł138 m² 11 970,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament inwestycyjny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 43,5m. Znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2019 roku. Mieszkanie świeżo odmalowane, nie wymaga wkładu finansowego-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 999 zł100,99 m² 15 536,18 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł55,26 m² 15 019,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 55.26m2, z loggią 12.58m2, komórką lokatorską (2,56m2), na 4/9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,20 m² 10 436,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

#Wrocław, nowowiejska centrum miasta 64,2 m 1. piętro kamienica Szukasz klimatycznego mieszkania w centrum Wrocławia? Lubisz kamienice i cenisz przestrzeń oraz naturalne światło?.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48 m² 14 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem Cenisz przytulne wnętrza i znakomitą lokalizację-wszędzie blisko - to miejsce jest dla Ciebie! Dodatkowo z widokiem na tereny zielone - działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwie łazienki, trzy sypialnie i salon większy niż niejedno mieszkanie. To propozycja dla tych, którzy szukają wnętrza wygodnego na co dzień, ale też z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł61,20 m² 10 767,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność Tylko u Nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 000 zł89 m² 11 337,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przy parku* z balkonem*świetnie skomunikowane Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem tuż przy parku. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: salon.