dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 112 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

490 000 zł33 m² 14 848,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Kawalerka , 33m2 na Krzykach | ul. Pułtuska | przy Parku Południowym. Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Pułtuskiej na Borku , dzielnica Krzyki w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł168,61 m² 12 988,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

W sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Funkcjonalny układ: duży salon z aneksem, 4 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, garaż, poddasze nieużytkowe. Działka 500 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł167,67 m² 13 061,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,50 m² 10 417,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Bezpośrednio: 3 pokoje na Sołtysowicach 57,5 m Sprzedam jasne, ustawne mieszkanie na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na spokojnym, zamkniętym osiedlu (szlaban).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 600 000 zł260 m² 13 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:691 m²

Piękny dom, w świetnej lokalizacji Dom ma 260m2, świetna przestrzeń dla rodziny Działka o powierzchni 691m2 1.OPIS NIERUCHOMOŚCI: Parter - Salon z jadalnią - z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 784 zł52,10 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 800 zł52 m² 9 438,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam Państwu na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji "apartamentwiec Silesia" przy ul. Jagiełły 3. Silesia jest ofertą dla tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł88,87 m² 8 990,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Teraz jest idealny moment, aby podjąć decyzję. Wybrane domy z rabatem aż 50 000 zł! Jednakże promocja ta obowiązuje tylko do końca roku. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić znaczną kwotę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,87 m² 9 890,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Ostoja Radwanice to doskonały wybór dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i spokoju, jednocześnie nie rezygnując z dogodnej lokalizacji w pobliżu Wrocławia. Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,87 m² 9 890,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł45,18 m² 11 730,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław. Idealne dla rodziny jak również pod wynajem ze względu na układ mieszkania i świetną komunikację i lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,10 m² 11 434,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje w rozkładzie| przynależna piwnica| Różanka| oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości! Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

! uwaga niższa cena 445tys do końca Maja! Komfortowa kawalerka z balkonem i piwnicą Wrocław, ul. Krzywoustego Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 28,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,73 m² 13 888,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Otmuchowskiej. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze zadbanej przedwojennej kamienicy z lat '30. Kamienica jest po.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł54,31 m² 10 624,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Inwestycyjne | idealne pod wynajem Dwustronna ekspozycja | Do własnej aranżacji | Potencjał inwestycyjny | Blisko centrum Na sprzedaż rozkładowe, położone w samym sercu osiedla Gaj przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł96,16 m² 8 829,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 632 zł36,48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich. O inwestycji Słoneczny Zakątek II to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141,80 m² 7 045,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

Funkcjonalny, 5-pokojowy dom z garażem i ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich. W ramach inwestycji powstanie 38 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 057 zł72,43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, zlokalizowane w inwestycji Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich. O inwestycji Słoneczny Zakątek II to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 979 zł31,11 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów? To jedna z tych ofert, które znikają najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 600 zł56,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie z przytulnym balkonem w w zielonej części Wrocławia idealne dla młodych, aktywnych osób, które cenią zdrowy styl życia, kontakt z naturą i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

303 450 zł6 069 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka rolna nad Widawą wyjątkowa okazja w sercu Wrocławia! Położona tuż przy malowniczej rzece Widawie, ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni ponad 60 arów, oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

660 510 zł3 580 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji Jerzmanowo, w sąsiedztwie Zakładów Chemicznych, przy ul. Żwirowej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

201 600 zł4 032 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona nad Starą Widawą działka rolna na Kowalach, w samym sercu Wrocławia! Powierzchnia oferowanej działki to 4032 m2. W planie zagospodarowania oznaczona symbolem 1ws - wody.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł92 m² 9 010,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie w sercu Wrocławia 92 m | Stare Miasto Powierzchnia: 92 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Typ zabudowy: kamienica z 1940 r. Piwnica: tak Wyjątkowe wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł44,40 m² 12 950,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowa cena! szybkie wydanie nieruchomości! przyjdź, obejrzyj zaproponuj cenę! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m , położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,70 m na wrocławskich Hubach. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja. Atutem jest rozkładowy układ pomieszczeń oraz dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł150 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w poszukiwanej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł66 m² 8 469,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 66 m w centrum Wrocławia cisza od podwórza + potencjał 5 minut do dworca, a w mieszkaniu cisza jak na obrzeżach. 66 m po remoncie + gotowiec pod najem albo wygodne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,47 m² 14 735,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,47 m , położone na 2 piętrze w kamienicy. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym układem składa się z wydzielonego przedpokoju,.