dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 105 ogłoszeń

1 399 000 zł98 m² 14 275,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia - lokum vena | 3 mieszkania na jednej kw | 98 mkw gotowe do najmu | Zamieszkaj lub wynajmuj W jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 999 zł69,34 m² 12 244 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo 4 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu w Zakrzowie! Wrocław Zakrzów | 69,34 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru | stan deweloperski nie płacisz prowizji 0% pcc! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł101 m² 9 158,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena 925 000 pln (9 158zł/ 1mkw) klucze w biurze możliwość szybkiej prezentacji Oferuję na sprzedaż przestronne , 4 pokojowe , w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 101.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł29,70 m² 19 158,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż świetny temat inwestycyjny - apartament W samym centrum! idealne pod wynajem krótkoterminowy! lokalizacja: apartament mieści się przy ul. Krawieckiej 1, w Just in Center we.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

835 055 zł39,26 m² 21 269,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39,26 m, łączącą wielkomiejski styl z kameralnym komfortem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł178 m² 5 612,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***tylko U nas***hotel pracowniczy/ biuro / mieszkanie ***okazja inwestycyjna*** Na sprzedaż lokal o pow. 178 m2 usytuowany w przyziemiu w budynku z 2000 roku. Posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39 m² 14 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł45 m² 15 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie 45 m z dużym ogródkiem (67 m ) Wrocław, klecina Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane pod okiem projektanta wnętrz mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł181 m² 6 071,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa (samodzielny lokal mieszkalny nr 1 stanowiący odrębną własność o powierzchni użytkowej 94,40 m2 plus powierzchnie części dobudowanej 84,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 937 zł122,93 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Sprzedaż bez prowizji do biura nieruchomości. Na sprzedaż nowy lokal użytkowy położony w atrakcyjnej lokalizacji przy wjeździe na aow przy ul. Żmigrodzkiej. Lokale z przeznaczeniem na m.in:.

Szczegóły ogłoszenia

2 604 000 zł217 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 217 m , położony na parterze nowoczesnego budynku biurowo-usługowego przy ul. Kępińskiej we Wrocławiu (karłowice, psie Pole).

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,24 m² 9 488 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 6 maja 2026! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Gajowickiej, nieopodal Kruczej. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł38,26 m² 18 217,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel:   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł60,78 m² 14 297,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem na Poświętnym. Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,73 m² 13 171,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie oraz pełnym wyposażeniem. Najważniejsze informację: - pow. 49,73m2; - salon z wyjściem na balkon - sypialnia; - przedpokój; -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł106 m² 33 019 zł/m²

 

Piętro:45/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w sky tower. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł54,50 m² 13 211 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone w sąsiedztwie sky tower na Krzykach. Budynek ocieplony z nową elewacją. Mieszkanie dwustronne, jasne, z dużym balkonem, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł52,91 m² 13 229,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz miejsca, gdzie miejski zgiełk milknie tuż za progiem? To dwustronne mieszkanie to prawdziwe terytorium spokoju i prywatności. Dwustronny układ (wschód-Zachód) gwarantuje naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł41 m² 14 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 21-metrowy salon z aneksem.