dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 102 ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 779 zł49,40 m² 16 756,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł100 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 431 635 zł112,16 m² 12 764,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole przy ul. Zielnej. Lokal usytupwany jest na dynamicznie rozbudowującym się nowym osiedlu. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł74,67 m² 14 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 z ogródkiem znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się od ulicy Jedności Narodowej i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł46,70 m² 7 280,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 46,70 m2, znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Traugutta. Lokal był użytkowany jako sklep, składa się z sali sprzedaży o pow. 20,20 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł75,70 m² 11 624,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje |do wejścia|2 balkony| dwustronne Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,7 m z czterema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 334 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł47,80 m² 15 251,05 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul. Szczytnickiej we Wrocławiu. Dodatkowym atutem nieruchomości jest spektakularny widok niczym nieprzesłonięta panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 132 364 zł88,90 m² 12 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie - 88.90m2 - taras 4.5m2 - ogródek ok 29m2 - dwa balkony, po 4.5m2 każdy Szukasz czegoś innego? Porozmawiajmy, a pomogę znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany apartament Z garażem blisko C.H. Korona stylowe I eleganckie wnętrza budynku dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalny rozkład Przestronny, 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 095 zł58,15 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, 3 pokoje z ogródkiem, wrocław /krzyki. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży trzypokojowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł27,73 m² 22 719,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 27,73 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł91,68 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 000 zł37 m² 17 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament z ogrodem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 17-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,60 m² 12 771,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: krzyki/partynice Ilość pokoi: 2 Metraż: 51,6 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3/3 Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Poranna kawa z widokiem na panoramę Wrocławia i zero sąsiadów zaglądających w okna tak zaczyna się dzień przy ul. Kruczej. To mieszkanie idealne dla młodych ludzi, którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł126,77 m² 14 987,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy na hubach Wysokie sufity | Po remoncie | Idealne dla rodziny I Blisko Parku i Aquaparku I świetna komunikacja miejska Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł83,65 m² 8 069,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz przestrzeni, która ma swoją historię? Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 83,65 m , położony na wysokim parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Chińskiej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 684 zł27,21 m² 18 952 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament typu studio z balkonem Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 019 zł75,03 m² 27 109,41 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament premium z tarasem w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. Powierzchnia - apartament o powierzchni 75,03 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 25,46 m2 - 2 sypialnie: 14,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 447 000 zł81,03 m² 17 857,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,03 m z tarasem oraz prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 250 m przy ulicy Ułańskiej we Wrocławiu To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,16 m² 12 852,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Stopnickiej na Grabiszynie. Atrakcyjna propozycja dla osób szukających mieszkania "na start",dla singla lub pary, gotowego do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł94,61 m² 14 258,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwa mieszkania 2 pokojowe, tzw. dwupak 2 x 2 pokoje, 2 łazienki, balkon i loggia. Można użytkować oddzielnie albo połączyć w jedno, duże komfortowe 4-pokojowe lub nawet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu. Lokal znajduje się na parterze budynku z 1999 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,64 m² 10 045,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, na Starym Mieście przy ul. Żytniej. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze kamienicy bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

2 054 892 zł141,58 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Więcej lokali znajdziesz na naszej stronie firmowej gotowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł54,40 m² 8 270,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni 54 m2 na Polance. W skład mieszkania wchodzi: * salon * sypialnia * oddzielna kuchnia * łazienka * przedpokój * pokój na piętrze Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł170,22 m² 12 331,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Funkcjonalny i energooszczędny dom blisko lasu, duża działka, garaż w bryle budynku, wrocław, osiedle Stabłowice. Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74 m² 10 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości do Rynku. W mieszkaniu jaki i w budynku wymienione wszystkie instalacje- wodna, grzewcza,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł110,86 m² 8 208,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje / 110 m / kamienica / dwustronna Mogę Państwu polecić wyjątkowe mieszkanie w kamienicy wybudowanej na początku XX wieku przy ul. Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

891 250 zł71,30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży piękne, dwustronne mieszkanie położone na czwartym piętrze budynku przy ul. Granicznej, na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni. Lokal składa się z dużego salonu ( 17 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   ***oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Wyjątkowa nieruchomość położona tuż przy Wrocławskim Rynku. Otoczenie nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 273 zł44,48 m² 13 855,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe, przytulne mieszkanie z ogródkiem Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Nowoczesne, dobrze zaprojektowane osiedle w zachodnim Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - Willa / Kamienica idealna do zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej, o łącznej powierzchni ok. 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł48,67 m² 14 053,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,67 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, mieszkania gotowe do odbioru! układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł85,21 m² 11 911,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń jak dom, ale bez konieczności wyprowadzki poza miasto? Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82,35 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39,01 m² 11 535,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Słubicka. Powierzchnia całkowita - 39,01 m2 + piwnica - 18 m2 Gotowa inwestycja (roi 7%) Mieszkanie jest w pełni wyposażone do.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70,70 m² 9 900,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia: 70 m Dostępność: od zaraz lokal w pełni wykończony i gotowy do działania Opis lokalu: nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , oferujący elastyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł98 m² 14 275,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia - lokum vena | 3 mieszkania na jednej kw | 98 mkw gotowe do najmu | Zamieszkaj lub wynajmuj W jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 999 zł69,34 m² 12 244 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo 4 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu w Zakrzowie! Wrocław Zakrzów | 69,34 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru | stan deweloperski nie płacisz prowizji 0% pcc! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł101 m² 9 158,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena 925 000 pln (9 158zł/ 1mkw) klucze w biurze możliwość szybkiej prezentacji Oferuję na sprzedaż przestronne , 4 pokojowe , w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 101.