dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 086 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny, które nie wymaga nakładów finansowych i jest położone w spokojnej, zielonej części Wrocławia? Ta oferta spełnia wszystkie te kryteria. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Dom W zabudowie szeregowej 2018 rok ok. Ołtaszyn Kutrzeby Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

449 000 zł34 m² 13 167,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dobrej lokalizacji miasta Wrocławia. Lokalizacja: wrocław Grabiszyn - ul. Inżynierska - 4,2 km do Wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wojnów,Wrocław

949 999 zł68 m² 13 937,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, gustowne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe, wykończone pod klucz i w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się na spokojnym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

882 244 zł75 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

572 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokoje | stan deweloperski | 45,76m Cena promocyjna: 572 000zł 0% prowizji! 0% pcc Dogodny układ pomieszczeń bez marnowania metrów: przedpokój 6,18 m Łazienka 3,27 m Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stein

Śródmieście,Wrocław

528 000 zł49 m² 10 723 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,24 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą, w spokojnej i zielonej okolicy z widokiem na Park Edyty Stein.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połbina

Kozanów,Wrocław

699 000 zł73 m² 9 584,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,20 m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

565 000 zł44 m² 12 988,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, dwustronne mieszkanie na Grabiszynie. To miejsce, w którym naprawdę dobrze się mieszkało. To mieszkanie ma dobrą energię, dużo światła, bardzo przyjemny klimat i okolicę. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

589 000 zł39 m² 15 102,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie 39 m z balkonem i miejscem w garażu Wrocław, ul. Chachaja 4 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 725 000 zł115 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność. Lokal usługowy 115 m Żabka + sklep zoologiczny Jagodno Na sprzedaż lokal usługowy 115 m we Wrocławiu (jagodno), na parterze budynku mieszkalno-usługowego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

955 000 zł80 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 28425 tel. Na sprzedaż klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,65 m2 w kamienicy przy bulwarze nad Fosą Miejską. Otoczenie nieruchomości: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

700 000 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzy pokoje plus gabinet z osobnym wejściem! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Różanka,Wrocław

829 000 zł78 m² 10 628,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78m2, zlokalizowane przy ul. Obornickiej. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2018 roku, obejmujący wymianę wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

863 319 zł53 m² 16 378,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,71m2 z ogródkiem o pow. 20,09m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 249 000 zł83 m² 15 119,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Jagodno/szereg/4pok./lux./ogród/balkon/parking/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

699 999 zł60 m² 11 664,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle!.| Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł59 m² 13 976,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty tel. Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia. ekspozycja okien południe, północ, wschód otoczenie nieruchomości: rynek, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

856 251 zł96 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 96,10 m położony na 1. piętrze kameralnej willi miejskiej w prestiżowej inwestycji Wille Estezja - Lipa Piotrowska, wrocław. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

632 500 zł50 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: wrocław, krzyki-Wojszyce ul. Jarosława Iwaszkiewicza Opis nieruchomości: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł77 m² 11 711,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76,76 m , położone na ostatnim (5) piętrze nowoczesnego budynku z windą na wrocławskich Sołtysowicach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

729 000 zł83 m² 8 749,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie 6-pokojowe na Gaju. Mieszkanie idealne pod inwestycje lub rodziny. W skład mieszkania wchodzą: -6 pokoi (oryginalnie 4) - Kuchnia - Łazienka - wc (osobno) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

622 630 zł53 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 129 000 zł87 m² 12 917,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87,40 m usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - trzy duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwa

Gajowice,Wrocław

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1912

Gotowiec inwestycyjny - 3 Mieszkania Inwestycyjne na jednej kw, pow. cał. ok. 100m ul. Szczęśliwa, blisko skytower Na sprzedaż 3 mieszkania (2pokojowe, 4pokojowe i 1pokojowe) na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

639 000 zł57 m² 11 183,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

680 000 zł49 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, przestronne, bardzo jasne mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym osiedlu Nova Stoczniova we Wrocławiu (zakrzów). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 350 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 205,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament dwu-poziomowy o powierzchni 73,49 m2 , usytuowany na 3 (ostatnim) piętrze budynku. Możliwość dowolnej aranżacji, na 1 poziomie Sypialnia- 9,25 m2; łazienka -5,10 m2; korytarz -7,27m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 65 m2 (okolice ul. Kamiennej) z dużym potencjałem aranżacyjnym, w lokalizacji łączącej wygodę miasta z dostępem do zieleni i usług. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gaj,Wrocław

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,44 m , składające się z trzech pokoi z balkonem, usytuowane na 3/3 piętrze w kameralnym bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarna

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

842 726 zł51 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m + balkon, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2006 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

3 199 999 zł264 m² 12 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom premium / basen, sauna / ekologiczny / top Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej.