dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 086 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł18 m² 22 644,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą jednopokojowego mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

489 000 zł48 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone przy ul. Wilanowskiej w budynku z 2010 roku. Lokal znajduje się na 4. piętrze (z windą) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

435 000 zł32 m² 13 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o pow 31,85 m2, położona we Wrocławiu przy ul. Litewskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 8-o piętrowym budynku z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Sępolno,Wrocław

878 999 zł72 m² 12 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki - Lokalizacja: wrocław Sępolno - Powierzchnia użytkowa: 71,46 m - Liczba pokoi: 3 - Kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

1 295 000 zł63 m² 20 571,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

515 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Klimatyczne 2 rozkładowe pokoje w sercu Śródmieścia - ul. Nowowiejska! Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż stylowe, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

1 350 000 zł112 m² 12 032,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

672 221 zł42 m² 16 020,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 41,96m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

927 000 zł63 m² 14 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie premium | 63,28 m | balkon 10 m | Viva Jagodno Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,38 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Ołbin,Wrocław

3 828 000 zł348 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Bartoszowice,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami i osobną kuchnią. Łazienka po generalnym remoncie. Do mieszkania przynależy loggia od strony zielonych terenów rekreacyjnych. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

750 000 zł78 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4 pokojowe funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 639 200 zł109 m² 15 038,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kluczowe atuty Powierzchnia łączna - 109 m2, w tym:. ?Sala usługowa (parter): 78,97 m2. ?Antresola (otwarta powierzchnia usługowa): 26,32 m2. ?Toaleta: 1,41 m2. ?Przedsionek/wejście: 2,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Psie Pole,Wrocław

739 000 zł78 m² 9 446,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,23 m 2 przy ul. Bezpiecznej, na wrocławskiej Różance. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze. Tylko 2 mieszkania na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 380 000 zł60 m² 22 885,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia bezpośrednio przy Rynku, z panoramicznym widokiem na zabytkowy Ratusz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupin,Wrocław

3 350 000 zł241 m² 13 900,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Sprzedam dom wolnostojący o metrażu 241 m2, usytuowany na działce 466m2 Dom z 1920 roku, przebudowany w 1997r. (wymiana wszystkich instalacji, okien, drzwi, odnowiono dach, elewację, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

919 000 zł54 m² 16 915,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,33m2. Lokal został wykończony w wysokim standardzie z dbałością o detale i komfort codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

603 251 zł40 m² 14 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

654 000 zł53 m² 12 792,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

568 900 zł53 m² 10 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W sercu nadodrza | 2 pokoje | ul. Trzebnicka Idealne mieszkanie dla studentów lub jako inwestycja pod wynajem super lokalizacja Wrocław, nadodrze, ul. Trzebnicka Szukasz miejsca na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

785 000 zł63 m² 12 460,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 63 m2. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na 2 piętrze, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

845 430 zł35 m² 23 862 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mikroapartament idealny pod inwestycję Architektoniczny Unikat | Perspektywa na Odrę | Inwestycyjna Perła Wrocławia Zapraszamy na ulicę Księcia Witolda 48. W zrewitalizowanych murach zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 996 zł28 m² 15 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

719 000 zł52 m² 13 899,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie | Duża, jasna strefa dzienna | 2019 | Jagodno Otoczenie nieruchomości Nieruchomość położona jest na wrocławskim Jagodnie, cenionym za nowoczesną zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

459 997 zł28 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Krzyki Buforowa Kawalerka Top/28m2 /2022r! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

579 215 zł44 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

844 000 zł77 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołaja

Szczepin,Wrocław

519 900 zł47 m² 11 073,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 46,95 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na Szczepinie. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Gajowice,Wrocław

854 000 zł66 m² 12 986,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stalowa / pretficza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze, o powierzchni 65,76 m, zlokalizowane przy ul. Stalowej we Wrocławiu. Do lokalu przynależy również duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piłsudskiego

Karłowice,Wrocław

899 000 zł92 m² 9 825,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 91,5m2, położone na 1 piętrze w kamienicy przy Placu Piłsudskiego na wrocławskich Karłowicach. Lokal składa się z 3 pokoi( można zrobić 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, gdzie puls miasta masz na wyciągnięcie ręki? Atlant Estates ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Teatralna

Przedmieście Oławskie,Wrocław

462 500 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w centrum Wrocławia o powierzchni 37,7 m przy ul. Teatralnej. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu. Oferujemy przestronną kawalerkę na 4 piętrze z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zdjęcia z meblami i wyposażeniem w galerii są wizualizacją. Jest to 100 %nowe mieszkanie do urządzenia 2026 rok produkcji. Możliwość wykończenia jak na zdjęciach przez profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

549 000 zł41 m² 13 257,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,41 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej. Otoczenie nieruchomości:.