dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 087 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

787 325 zł71 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

584 430 zł38 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z wyjątkowym, dużym tarasem o pow. 57m2m2 na bardzo spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

390 409 zł28 m² 13 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

722 878 zł51 m² 14 138 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Niższa cena! Cena przed promocją 760 925 zł Ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! - Ul. Drukarska idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,80 m + 6m2 balkon, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu - Jagodno. W skład nieruchomości wchodzą: -Nowoczesny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

700 000 zł47 m² 14 881 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 47,04 m2, położony w doskonałej lokalizacji w samym sercu tętniącego życiem miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

1 090 000 zł79 m² 13 815 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone przy ul. Obornickiej. Nieruchomość została oddana do użytku w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

577 192 zł58 m² 9 913,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

588 845 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 069 369 zł62 m² 17 293 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w 3-pokojowym mieszkaniu z balkonem i loggią na Kępie Mieszczańskiej! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Kępie Mieszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł30 m² 12 292,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum Wrocławia 30,10 m2 w budynku z cegły z 1960r. Osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, salon. Wysokość pomieszczeń 2,70 m, instalacje częściowo wymienione, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnoleska

Dąbie,Wrocław

2 600 000 zł260 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Sdp Nieruchomości tel. Otoczenie: dom położony w spokojnej okolicy (dąbie) z zabudową jednorodzinną, z dużą ilością zieleni przy samej nieruchomości (park szczytnicki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

725 000 zł49 m² 14 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 48,08 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

412 500 zł32 m² 12 770,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

264 900 zł31 m² 8 436,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Lokal o projektowanej powierzchni 31,4m2 znajduje się na niskim parterze, na poziomie -0,5. Lokal nie mieszkalny, użytkowy o pow. 21,4 m2 plus pow. 10 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

514 458 zł41 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnia Szansa! Gotowe Mieszkanie w Bezkonkurencyjnej Cenie 12 600 zł/m! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ubocze

Wojnów,Wrocław

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe do zamieszkania! dostępne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie o pow 35 mkw położone we Wrocławiu przy ul. Ubocze. Mieszkanie składa się z: - kuchni połączonej z salonem, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

784 064 zł95 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 055 000 zł88 m² 11 988,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Idealna propozycja dla rodziny lub do dalszego wynajmu. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z całym Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widawa,Wrocław

1 990 000 zł300 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:864 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni całkowitej ok.300m kw, położonego na działce 860m kw na wrocławskiej Widawie. Z dala od głównej ulicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 190 000 zł169 m² 12 988,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom premium na sprzedaż - wrocław, polanowice rabat limitowany Rabat do 50 000 zł Szczegóły udzielane wyłącznie podczas prezentacji nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

To mieszkanie łączy świetną lokalizację, funkcjonalny metraż i układ idealny dla rodziny, która chce urządzić przestrzeń po swojemu. Nieruchomość znajduje się przy bocznej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Popowice,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu wyremontowanego mieszkania przy ul. Strzegomskiej. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

559 000 zł33 m² 16 817,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje po remoncie | 33,24 m2 | Loggia | ul. Gliniana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,24 m2, zlokalizowane przy ul. Glinianej. Mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

700 000 zł33 748 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej posiadłości na Dolnym Śląsku! Na posiadłość składają się: 1. Budynki - Dwór (pałac), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

978 999 zł84 m² 11 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 84,40 m usytuowane na parterze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Różyckiego

Śródmieście,Wrocław

1 572 850 zł68 m² 23 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego we Wrocławiu to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, bliskość natury oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

786 000 zł133 m² 5 909,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Lokal biurowy o powierzchni 43 m2 znajduje się na I piętrze budynku położonego w miejscowości Wysoka przy ul. Chabrowej. Posiada on prawo do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

995 000 zł72 m² 13 769,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

619 420 zł47 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem, w spokojnej, zielonej okolicy. Dwupokojowe mieszkanie z wielkim ogrodem w którego skład wchodzi: pokój z aneksem( możliwość wydzielenia.