dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 117 ogłoszeń

899 000 zł66,10 m² 13 600,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m położone na 1 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z 2017 roku, z windą, przy ul. Wojaczka na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,35 m + loggia: 6,61 m . 2 pokoje, 2 piętro Cena: 603 251 zł Mozliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym od 29.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł84,01 m² 8 927,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wrocław Ołbin ul. Żeromskiego nieruchomość: urokliwa kamienica w samym sercu Wrocławia. 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o łącznej powierzchni 84,01m2. Do mieszkania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 830 zł76,88 m² 20 432,23 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

546 548 zł38,85 m² 14 068,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 9 38,85 m | 2 pokoje | I piętro | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,85 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł37,47 m² 23 352,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wejść i od razu poczuć się jak u siebie? To wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zachwyca eleganckim wykończeniem, funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament 118 m w inwestycji Willa Wrocław. Wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie jest wykończone od stanu deweloperskiego pod klucz. Nikt w nim wcześniej nie mieszkał, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

886 761 zł77,88 m² 11 386,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 77,88 m | Wrocław Szczepin | Inwestycja Atrium Lokalizacja: wrocław, szczepin Etap: a Piętro: 1 Powierzchnia: 77,88 m Wysokość pomieszczeń: 2,55 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł115,32 m² 14 308,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

To nie jest kolejne zwykłe mieszkanie z ogłoszenia. To nieruchomość wyjątkowa, której aurę odczuwa się już po przekroczeniu progu. Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 999 zł124,90 m² 7 606,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Okolice ul. Grota-Roweckiego | Dom bliźniak | 5 pokoi | Garaż | Dla obcokrajowców promocja do 1 maja 2026 r.! na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Sprzedam dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Pokoje są dość przestronne bo mają 14 i 17 metrów. Kuchnia ok 8 metrów, do tego ustawna łazienka. Wszystko gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł49 m² 15 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wysokiej klasy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Suwalska 32 | Wrocław Maślice Gotowiec inwestycyjny | Świetne dla pary lub singla Na sprzedaż nowoczesne, wyjątkowo zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł63,54 m² 14 479,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3 pokoje | 63,54 m | Duży balkon 24 m | 2 miejsca postojowe | Nowe Żerniki (2020 r.) Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,54 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł73,90 m² 10 676,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich tel.   rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż o powierzchni 73,90 m2. Lokal obecnie wykończony pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie 40 m w odrestaurowanej kamienicy | Wrocław | Kamienica Szczytnicka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 844 zł59,43 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł59 m² 16 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3 Pokoje 60 m2 ogrzewanie i woda ciepła miejska nowe instalacje wody i kanalizacji dach pokryty nowa dachowka ceramiczna Przedstawiam Ci mieszkanie na parterze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł65,18 m² 10 125,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Szukasz mieszkania, które łączy spokój, nowoczesność i świetną komunikację z centrum Wrocławia? To miejsce stworzone do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł63,30 m² 12 164,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ciche mieszkanie 3-pokojowe, jasne, cieple w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejski na Gądowie Małym. W okolicy sklepy ,przystanki ,szkoły itd. Przy remoncie wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe (salonem z wydzielonym mniejszym pomieszczeniem) mieszkanie z osobną kuchnią (46 m ) w ścisłym Centrum 3/8 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł46,59 m² 13 930,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe 46,59 m2 na parterze z ogródkiem pow. 24,95m2. Wrocław- sołtysowice Na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na II piętrze bloku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest przy ul. Wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 000 zł1 500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:35 574 m²

Oferuję do sprzedaży pałac położony na działce o powierzchni 3,5574 ha w Kębłowicach, powiat wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Nieruchomość znajduje się w odległości 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł52,31 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m , zlokalizowane na 1. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2016 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,29 m² 27 872,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Unikatowość, historia i najwyższy standard. Wyjątkowy apartament w wielokrotnie nagradzanej inwestycji Lokum Vena, tuż przy Placu Bema i Ostrowie Tumskim. Szukasz unikalnej nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,30 m² 13 643,66 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedaję widok i przestrzeń, których nie znajdziesz w nowym budownictwie. 62 metry otwartej przestrzeni na ostatnim, 15. piętrze z bezpośrednią panoramą na zachody słońca. Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł34 m² 17 911,76 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej oraz dobrze skomunikowanej okolicy o powierzchni 34 m2, zlokalizowane na ostatnim 9 piętrze (panoramiczny widok), budynek z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł49,80 m² 17 269,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,8 m . Lokal znajduje się na najbardziej poszukiwanym, 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł40 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowo wykończone mieszkanie 2 pokojowe na Starym Mieście przy ul.Braniborskiej w nowoczesnym budynku! Razem z miejscem garażowym i komórką lokatorską ( płatnymi dodatkowo) TU WSZYSTKO.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł90,50 m² 9 348,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

* 4 pokoje plus garderoba, dwa balkony * oddzielna kuchnia z oknem Zapraszam do wnętrz unikalnego mieszkania o powierzchni około 90,5 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: arletta Betker   ***rezerwacja*** Komfortowe 3 pokoje z tarasem / wysoki standard / ogródek Otoczenie nieruchomości: północna część Wrocławia - Widawa. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł35 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku z 1930 roku, z jasną.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł3 289 m² 787,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 2 590 000 zł - promocja do końca pierwszego kwartału 2026 (poprzednia cena 2 890 000 zł) Zapraszam do zapoznania się z propozycją zakupu działki inwestycyjnej dla zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł64,30 m² 11 959,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,30 zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu z windą przy ul.Hallera (Ogrody Grabiszyńskie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł103 m² 11 067,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa oferta mieszkaniowo-inwestycyjna- dwa mieszkania w jednej lokalizacji. Na sprzedaż mieszkania: trzypokojowe i dwupokojowe, wrocław - Maślice. Zamieszkaj w mieszkaniu 3-pokojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 046 m² 977,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka usługowa/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Do sprzedania działka o powierzchni 2 046 m , położona w Lipie Piotrowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka rekreacyjna położone w rod "dobry Gospodarz" we Wrocławiu na osiedlu Grabiszyn. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

812 000 zł65,63 m² 12 372,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / premium / 2 balkony / ogrzewanie miejskie Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość dwa duże, niezależne pokoje, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Super cena do końca lutego! Mieszkanie typu studio z 2 wydzielonymi częściami sypialnianymi w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku! Opiekun Oferty Szymon Mazur 602.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 242 zł92,99 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 92,99 m2 + balkon o powierzchni 20,04 mkw. Mieszkanie znajduję się na pierwszym.