dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 112 ogłoszeń

1 285 000 zł92 m² 13 967,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dwa niezależne klimatycznie urządzone apartamenty w samym sercu Wrocławia, tylko 700m od Ratusza. Apartamenty o łącznej pow.ok.92m po podłodze (w KW 81,23), z oddzielnymi licznikami na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Harmonogram 20/80 Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą komunikację z centrum, to mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,50 m² 12 198,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: mieszkanie 4-pokojowe 65,50 m + balkon, piwnica, komórka Lokalizacja: wrocław, śródmieście Powierzchnia: 65,50 m + komórka przy lokalu 5 m + piwnica 0,8 m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 490 000 zł131,10 m² 11 365,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Okazja| lux /dom /partynice /5 pok Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 774 zł36,26 m² 13 590,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 000 zł32,79 m² 17 627,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,79 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 825 zł54,09 m² 13 844,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 5 54,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,09 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie 62 m | Muchobór Wielki ul. Tyrmanda Cena: 780 000 zł Powierzchnia: ok. 62 m Piętro: 3 / 4 Ekspozycja: południowo-wschodnia Forma własności spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

DO sprzedania mieszkanie bez pośredników. Słoneczne, przytulne, po remoncie mieszkanie 2 pokojowe, z dwoma dużymi kolorowymi balkonami - z dwóch różnych stron mieszkania - z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 410 zł55,66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na dynamicznym osiedlu Nowy Dwór wraz z wieloma punktami usługowo - handlowymi, rekreacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 404 zł42,64 m² 19 850 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław / Fabryczna Planowana data realizacji: 30.09.2028 BESTATE Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 791 720 zł132,72 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal użytkowy o powierzchni użytkowej ok.132,72 mkw znajdujący się na parterze inwestycji pn. Ogrody Grabiszyńskie etap II przy skrzyżowaniu ulicy Hallera z ulicą Grabiszyńską.

Szczegóły ogłoszenia

2 687 700 zł3 162 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3162 m , położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp). Nieruchomość znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65 m² 13 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z klimatem o powierzchni 65 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

568 999 zł32,10 m² 17 725,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł260 m² 7 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolnostojący O powierzchni całkowitej około 260 mkw położony na cichych I spokojnych karłowicach. Na całkowity metraż składają się 3 kondygnacje: piwnica (powierzchnia 82,9 mkw) - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 950 zł66,48 m² 14 860,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe | 4 pokoje | Balkon | Wysoki standard | Garaż podziemny Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66,48 m , położone na 1. piętrze kameralnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Słońce powoli budzi do życia Twoją prywatną loggię. Czujesz zapach świeżej kawy zmieszany z aromatem roślin na drugim balkonie. Naturalna drewniana deska przyjemnie grzeje w stopy pod.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,61 m² 14 532,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje | duży balkon | zielona i spokojna okolica | Zakrzów Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnej, nowoczesnej zabudowie na wrocławskim Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,16 m² 8 139,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum | 2 sypialnie | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym sercu miasta - ul. Niemcewicza. Świetna lokalizacja, która gwarantuje wygodę życia na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,25 m , zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 600 zł39,20 m² 14 709,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 19-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł27,80 m² 16 546,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 1-pokojowe, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Na ścianach gładzie, wyposażona łazienka łącznie z pralką. Dużym atutem jest duża wanna, która po ciężkim dniu może zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł179 m² 12 234,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

- nieruchomość po kapitalnym remoncie - miłe sąsiedztwo - spokojna ulica Polecam Państwu do zakupu dom z ogrodem w bardzo dobrej lokalizacji; na zielonym, spokojnym, prestiżowym wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania 3-pokojowe na zachodzie Wrocławia | Stan deweloperski i gotowe zamieszkania. Krzysztof Dudek   Otoczenie nieruchomości: idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

948 900 zł62,67 m² 15 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż | 3-pokojowy apartament z balkonem i antresolą | ul. Balzaka 6t, wrocław Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 62,67 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,50 m² 14 919,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli chcesz mieszkać na osiedlu, które łączy nowoczesną architekturę z doskonałą komunikacją i terenami rekreacyjnymi tuż za progiem - ta oferta przy ul. Antoniego Słonimskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana w apartamentowcu z 2022 roku. Wyposażona w nowe meble oraz sprzęt agd, w tym lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,05 m² 10 459,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Tarnogajskiej, tuż obok pętli tramwajowej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze zadbanej i odnowionej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł47,32 m² 12 890,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie Nieruchomości Lokalizacja łączy w sobie spokój podmiejskiego klimatu z wygodą codziennego funkcjonowania. To miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł98,41 m² 11 980,49 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 1 339.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł62,50 m² 14 160 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Maślice, 62,5 m.kw., bez pośredników Na sprzedaż komfortowe, jasne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 62,5 m.kw., położone na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku z 2014 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 440 zł56,80 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 56,80 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł57 m² 14 456,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super rejon genialne pod inwestycje , do zamieszkania Gotowe 3 pokoje | Balkon i taras | Świetna lokalizacja Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł1 250 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica o charakterze wielofunkcyjnym na sprzedaż. W ofercie posiadamy inne kamienicę w rynku. Wiecej informacji na telefon. Zapraszam Małgosia Kelar   lic.zaw.2362 DODATKOWE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł59,05 m² 12 514,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe, dwustronne mieszkanie w centrum Wrocławia naprzeciwko Renomy. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w ścisłym centrum Wrocławia, bezpośrednio naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł95 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polecam do sprzedaży komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie w budynku z 2016r. o pow. 95 m2, przy ulicy Babiego Lata. Budynek kameralny , jednoklatkowy w Willi Miejskiej, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł47,50 m² 14 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie, w którym chce się zamieszkać od pierwszej chwili! Z ogromną przyjemnością prezentuję nietuzinkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,5 m ,.