dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 105 ogłoszeń

750 000 zł59,18 m² 12 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,18 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Korzennej na Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Idealne do własnej aranżacji z widokiem na naturę i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł50,69 m² 14 578,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo z ogródkiem Opiekun oferty: anna Hudak tel.   Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,65 m2 m2, położone na parterze w zadbanym bloku na Hubach!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 490 000 zł151 m² 9 867,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nowoczesne domy przy Lesie Mokrzańskim - 0% prowizji 5-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej | 116-141 m | Wrocław - Leśnica. Osiedle to kameralna inwestycja składająca się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie- ul. Zatorska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego budynku zlokalizowanego na Psim Polu. Osiedle mieści się 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł61,50 m² 12 178,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Budziszyńskiej na wrocławskim Nowym Dworze. Lokal znajduje się na 6 piętrze budynku z windą i posiada balkon oraz piwnicę. Propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,10 m² 12 908,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem - Powierzchnia: 64,68 m - Liczba pokoi: 3 - Piętro: parter - Ogródek: 35,86 m - Status: dostępne - Nr. lokalu: pt/a/0/1 - Cena: 766 458 zł - Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 451 zł42,03 m² 15 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończenie "pod klucz" W cenie. Możliwość odliczenia podatku vat. Lokalizacja: nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 288 zł40,08 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 2 ustawne pokoje - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł7 070 m² 1 414,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka Z budynkiem 2-kondygnacyjnym/ halą magazynową/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Przedmiotem oferty jest teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 981 500 zł369 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł20,07 m² 18 684,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz kawalerki w centrum? Cenisz sobie zieleń i ciszę, jednocześnie lubisz mieć wszędzie blisko? Zależy Ci na świetnym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest wystarczającym powodem, aby.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł16,08 m² 20 211,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja na wynajem, bezpieczna lokata kapitału! Bez podatku pcc 2%, brak prowizji! cena netto: 325 000 zł plus 23% vat Możliwość odliczenia vat także dla osób bez działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł32,46 m² 18 484,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowy i funkcjonalny lokal o powierzchni 32,46 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku (z windą) przy ul. Żegiestowskiej we Wrocławiu osiedle Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 304 zł142,96 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,96 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 361 zł50,97 m² 14 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Braniborskiej na wrocławskim Starym Mieście. Projekt obejmuje prestiżowy 8.piętrowy budynek o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł50,30 m² 13 119,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m . Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym: 28,5 m - sypialni: 12,25 m - przedpokoju: 5,5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł78,60 m² 9 720,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie ul. Rydygiera Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 78,6 m2 na 4. piętrze. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: budynek znajduje się na ulicy Rydygiera. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 800 zł60 m² 11 396,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 50m2 ogrodem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł79,50 m² 13 194,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,5 m (dodatkowo antresola ok. 8 m ), położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy ul. Zwycięskiej 14D.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 022 zł41,01 m² 14 484,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty z 1970 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł270 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 270 m , położony na działce 237 m , w spokojnej i zielonej części wrocławskiej Kleciny. Budynek z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe wraz z oddzielną kuchnią i balkonem położone w ścisłym centrum miasta, w okolicy Dworca Świebodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 200 000 zł630 m² 9 841,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek inwestycyjny 630 m2 | 15 lokali z łazienkami i aneksami kuchennymi | Wrocław - Krzyki | 0% prowizji dla kupującego Wrocław, krzyki | ul. Brossa (boczna od Ślężnej) |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł74,67 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł67,31 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze Wielkim. Lokal o powierzchni użytkowej 67,31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł36 m² 15 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji! Lokalizacja: tarnogaj, wrocław Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł44,08 m² 14 269,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Duży wybór mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34 do ponad 70 m2. Mieszkania oddane do użytkowania Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł84,09 m² 13 663,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 84,09 m2 z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 38m , położone na wysokim parterze w bloku z windą we Wrocławiu w samym sercu miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 390 zł60,86 m² 13 036,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik będzie miał własną przestrzeń, a codzienne życie będzie po prostu wygodne? Ten 3-pokojowy układ o powierzchni 60,86 m to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 156 zł43 m² 13 398,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 43,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,30 m² 16 186,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 33,3 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m w nowoczesnej inwestycji Południk 17 od Archokom. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł39,65 m² 15 636,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena 620tyś Na sprzedaż mieszkanie na Muchoborze Wielkim położone przy ulicy Stanisławowskiej o powierzchni 39,65m2 mieszczące się na drugiej kondygnacji w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 882 zł76,50 m² 23 475,58 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament premium w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. - powierzchnia 76,54 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,64 m2 - 3 sypialnie: 11,26 m2 | 10,94 m2 | 8,93 m2 - przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 766 314 zł108,91 m² 25 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 692 zł66,87 m² 12 751,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 852 692 zł Przytulne i funkcjonalne.