dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 105 ogłoszeń

2 695 000 zł400 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:992 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska Tel:   Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: teren domków.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł132 m² 25 378,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Luksusowy lokal / apartament w zabytkowej kamienicy idealny na kancelarię, biuro lub klinikę (wrocław Stare Miasto , ul. Lelewela, 131,6 m / 3 pokoje rozkładowe / 2. piętro / wys. 3,4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w pełnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 18 we Wrocławiu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie (który był.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

W super lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centr Wrocławia i kier na Warszawę Wolnostojący pow 240m2 na działce 610m2 Wybudowany z ceramiki, ocieplony Poziom 0 część mieszkalna 35.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

494 660 zł32,04 m² 15 438,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja: praca blisko domu - liczne centra biurowe w odległości krótkiego spaceru lub szybkiej przejażdżki tramwajem lub rowerem. Edukacja w sąsiedztwie - prywatne uczelnie i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

548 900 zł43,60 m² 12 589,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Okolice Psiego Pola. 2 pokoje z ogródkiem. Gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Niska zabudowa, tylko 2 mieszkania na klatce. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 410 zł46,07 m² 11 817,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

ul. Włodkowica okolice Przestronne, zadbane, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,50 m w budynku z 1990 roku tuż przy Rynku z ładnym widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł57,10 m² 11 681 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Podpisana umowa przedwstępna Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , położone na 1 piętrze zmodernizowanego budynku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł26,71 m² 14 414,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż kawalerka 26,71 m2 w stanie deweloperskim przy ul. Międzyleskiej. Mieszkanie odebrane, gotowe do wykończenia według własnego projektu. Lokalizacja: mieszkanie w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jest duża i ciepła kawalerka 34m2, w centrum Wrocławia, śródmieście. Okolica poszukiwana, studencka. Pełna komunikacja z całym miastem, niczego nie brakuje, wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44,80 m² 10 602,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45 m | 1 piętro | lokalizacja Wrocław ok. Sky Tower Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł253,65 m² 7 880,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z gotowym warsztatem samochodowym Wrocław, jerzmanowo Lokalizacja: zachodnia część Wrocławia, dzielnica Fabryczna spokojna, zielona okolica. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł76 146 m² 216,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Teren ok.8ha | Obszar Przemysłowy, Muchobór Wielki Oferujemy kompleks działek położonych w strategicznej części Wrocławia na Muchoborze Wielkim. To dynamicznie rozwijający się obszar miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł5 038 m² 2 084,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

- nowa cena - Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku biurowo-magazynowego wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) oraz działką 5038 m2. Możliwość budowy nowego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty: kinga Kuźnia tel.   Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 351 928 zł182,32 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż powierzchnia biurowa w nowoczesnym biurowcu klasy A położonym przy jednej z głównych arterii Wrocławia- ul. Powstańców Śląskich. Lokalizacja: ogromnym atutem jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,28 m² 11 639,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne na start lub inwestycyjne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,28 m2 mieszczące się na 4 piętrze w plombie przy ul. Nowowiejskiej. Rozkład pomieszczeń: kuchnia Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł178 m² 4 101,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z przeznaczeniem na funkcję mieszkaniową Lokal przystosowany na kwatery pracownicze Nadaje też się na hostel, wynajem krótkoterminowy usługi /księgowość, gabinety kosmetyczne ./.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 439 zł44,59 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł68,51 m² 15 034,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wrocław mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie. Mieszkanie 3 pokojowe 69 m2, czwarte piętro, dwa balkony, dwie łazienki, ogrzewanie miejskie. Atrakcyjna lokalizacja I funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł71,60 m² 9 203,91 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Jabłecznej 17. Lokal mieszkalny nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,63 m² 12 576,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,6 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia - Biskupinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 384 zł48,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł61,41 m² 20 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: emilian Janusz tel.   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: 5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 820 zł107,79 m² 17 931,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 510 zł44,48 m² 11 207,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 016 zł66,26 m² 11 108 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 304 zł36,98 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez pcc i prowizji dla pośrednika. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł55 m² 17 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowa okazja inwestycyjna w samym sercu Wrocławia, w dzielnicy Nadodrze W skład nieruchomości wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -duża sypialnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Unikalny apartament W przedwojennej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysokie sufity 3.2m | Duże przeszklenia | Dwustronny układ | Kamienica z charakterem | Balkon | Dębowe drzwi wejściowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 543 zł26,25 m² 14 534,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

ul. Jugosłowiańska okolice Przestronne, dwustronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z balkonem w budynku z 1978 roku z ładnym widokiem na zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 000 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1000 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Szerokość 27 mkw, długość (głębokość działki) 36 m. Sieć energetyczna i gazowa w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł87,40 m² 12 803,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87,40 m usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - trzy duże, ustawne sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł190 m² 9 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:529 m²

Opiekun oferty Konrad Rakowiecki tel.   Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190m2, położony blisko centrum, na spokojnej ulicy, blisko terenów zielonych. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł824 m² 9 101,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Gotowy lokal dla dystrybutora lub importera samochodów - topowa lokalizacja przy głównej trasie wjazdowej do Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przystosowany obiekt komercyjny działający.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł288 m² 13 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

* możliwa zamiana na inną nieruchomość za dopłatą * wyjątkowy dom Z spektakularnym ponad 6-metrowej wysokości salonem I unikalnym stylem 2km od granicy wrocławia Ekskluzywny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

714 999 zł46,67 m² 15 320,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe blisko centrum Wrocławia przy ul. Legnickiej! nieruchomość ma 46,66 m2 I składa się Z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 082 zł52,61 m² 14 447,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.