dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 103 ogłoszenia

1 650 000 zł206,10 m² 8 005,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Dom wolnostojący na obrzeżach Wrocławia Wrocław, widawa, ul. Fryzjerska Oferujemy Państwu dom wolnostojący o łącznej powierzchni 206,1 m . Dom piętrowy z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,70 m² 16 573,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 53,7 m , położony przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu w samym sercu miasta, a jednocześnie w niezwykle cichej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 m² 15 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne 2 pok./ ul. Szybka/ centrum miasta. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,01 m położone przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu - w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

752 976 zł46,48 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj kolejnego mieszkania - odkryj przestrzeń, która pracuje dla Ciebie. Prezentuję nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m , położone na pierwszym piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł32,09 m² 16 204,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej inwestycji we Wrocławiu? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jednego z trzech ostatnich dostępnych apartamentów inwestycyjnych w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 780 zł38,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, 2-pokojowe, mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł22,30 m² 9 865,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego na Brochowie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł53,34 m² 15 710,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt oraz wykończenie w cenie. Brak podatku pcc oraz prowizji Pietro - 1/9 Metraż - 53,34 m2 Cena - 838 000 z wykończeniem Istnieje możliwość zamknięcia kuchni oraz/lub wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł51 m² 11 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji Gotowe Mieszkanie + Komórka Lokatorska + Miejsce postojowe w garażu podziemnym Mieszkanie położone Przy ulicy Zofii gumińskiej/odolanowskiej - gotowe do wprowadzenia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł66,44 m² 17 308,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m2 położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł73,82 m² 10 837,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 73,83 m , usytuowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Marka Hłaski we Wrocławiu. Obecnie funkcjonuje tu sklep spożywczy, a wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,90 m² 19 788,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

English below, we speak English/ ukr /ru Ulica Psie Budy 18-19, we Wrocławiu , na zachód od Placu Solnego , jeden z nielicznych zachowanych do dziś zaułków w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Informacje o budynku Blok został zbudowany w 2025 r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

459 348 zł31,89 m² 14 404,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkanie w inwestycji z potencjałem na 2 pokoje w takiej cenie! Mieszkanie z potencjałem wydzielenia osobnej sypialni! Nowoczesny budynek z systemem Smart Home, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 000 zł158,22 m² 8 797,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w zielonej części Wrocławia Leśnicy To idealna propozycja dla rodzin, które cenią ciszę, przestrzeń i bliskość natury, nie rezygnując z wygód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 275 zł53,34 m² 15 715,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie w Centrum w pobliżu Wroclavia, uniwersytet Ekonomiczny, aquapark Narożny i ładnie doświetlony nowoczesny apartament z szybkim dostępem do uczelni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 537 zł34,59 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 34,59 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lipa Piotrowska we.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł52 m² 11 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Parkowym przy ul. Semaforowej we Wrocławiu. Osiedle jest zamknięte, ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

613 900 zł50 m² 12 278 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Muchobór Wielki Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta aktualna, klucze w biurze! zapraszam biura do współpracy Na sprzedaż lokal komercyjny zlokalizowany w centrum miasta, dzielnica Śródmieście, boczna ul. Jedności Narodowej. - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 021 m² 494,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Super cena! tylko U nas - ostania działka marszowice ul. Krzelowska! opis - Powierzchnia 2021,00 m2 -plan zagospodarowania przestrzennego - tak -prąd - tak - Gaz - tak -woda - tak szczegóły - mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63,67 m² 12 878,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nieruchomość wyróżnia się bliskością Parku Klecińskiego, dogodnym dostępem do komunikacji tramwajowej, prywatnym placem zabaw zlokalizowanym na dużym ogrodzie o powierzchni 160 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 320 zł60 m² 11 155,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, ok. 60 m , 2. piętro, z dwoma balkonami łącznie 9,6 m skierowanymi na południe i zachód (zapytaj również o inne ekspozycje) Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,60 m² 12 973,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 68,6m z 40m prywatnym tarasem, położone przy ul. Harmana 4 na wrocławskich Marszowicach, na pięknym osiedlu Malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To wyjątkowy punkt na południu Wrocławia. Inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących kameralną atmosferę, nowoczesną architekturę i funkcjonalność. Lokale w tej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 587 m² 1 638,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:31 700 m²

Oferta sprzedazy zespołu zamkowo-parkowego położonego około 60km od Wrocławia i ok. 30km od Opola, w Borach Stobrawskich, na niewielkim wzniesieniu, nad rzeką Stobrawką. . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 2300 m | Muchobór Wielki Oferujemy działkę o powierzchni 2300 m , zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego. Lokal położony jest w kamienicy z 1907 roku, na pierwszym piętrze i słada.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 992 zł72,41 m² 16 530,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak tel.   Przedstawiam dwupak inwestycyjny składający się z 2 niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni 72,41 m2, położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 322 zł35,75 m² 15 393,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł34,90 m² 15 902,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, z balkonem Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, z dużą ilością zieleni i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,10 m² 12 688,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. W okolicy znajduje się rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe własnościowego o powierzchni 44,32 m , położonego w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 000 zł1 350 m² 25 925,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 547 m²

Dostępna wyłącznie u nas unikatowa rezydencja willowa o charakterze biznesowym na Wrocławskim Zalesiu. Szukasz wyjątkowej nieruchomości o światowym standardzie, idealnej pod luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Park Żernicki! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 007 zł122,93 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,93 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł56 m² 9 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ciche mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia - 20 min. spacerem od Rynku i Galerii Dominikańskiej, ( okolice pl. Społecznego i mostu Grunwaldzkiego). Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł9 000 m² 661,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 024 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości przemysłowej położonej ok. 40 km od Wrocławia, w miejscowości Brzeg (woj. opolskie) - na działkach gruntu łącznego obszaru 1,8024 ha (prawo własności),.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł3 002 m² 1 265,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu atrakcyjną nieruchomość położoną we Wrocławiu, przy ul. Krakowskiej - gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł570 m² 8 596,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Dochodowy budynek z najemcą w postaci publicznego przedszkola! Zarabia 39 000 netto/miesięcznie! Otoczenie nieruchomości: różanka to spokojna.