dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 077 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 077 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

575 000 zł35 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Dla inwestora | unikatowa kamienica | po remoncie | dwupak inwestycyjny | gotowy do wprowadzenia | roi 6% | 15 min od rynku głównego Mamy przyjemność zaprezentować państwu piękne mieszkanie podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

1 230 000 zł119 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 118,88 m2 z dwoma balkonami o pow. 16,0 m 2 i 3,5 m 2. Mieszkanie na drugim piętrze - zabudowa willowa. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

665 000 zł56 m² 11 900,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji biura i podatku pcc! Polecam stylowo wykończone mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na parterze z ogromnym ogrodem o powierzchni 111mkw. Mieszkanie znajduje się na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł25 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w sercu Wrocławia - idealna pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku, w samym centrum Wrocławia , tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

608 661 zł57 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj pięknie i wygodnie przy Parku Wschodnim. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 56,60 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 800 000 zł123 m² 14 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Wrocław wojszyce / dom jednorodzinny, duża działka 1173 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słubicka

Stare Miasto,Wrocław

775 000 zł73 m² 10 616,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3 pokoje, 73 m2 Świetnie doświetlone, klimatyczne. 3 piętro w niskiej zabudowie. Zapraszam na ul. Słubicką, wyjątkową część Wrocławia gdzie można poczuć się jak w przedwojennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

656 333 zł55 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Duży balkon ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 200 000 zł74 m² 16 299,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0zł prowizji + 0 zł pcc Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Istnieje możliwość zakupu większej ilości miejsc w garażu w ceniezł. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Grabiszyn,Wrocław

375 000 zł26 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję ciepłą kawalerkę w spokojnej okolicy. Mieszkanie położone zaledwie 15 minut spacerem od Rynku, co czyni je idealnym wyborem dla osób szukających bliskości centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

489 000 zł38 m² 12 865 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Plac/legionów/2pok./balkon/piwnica/rowerownia/top Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m2 przy ul. Szpitalnej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

719 000 zł59 m² 12 145,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz ciszy i spokoju, a zarazem potrzebujesz dobrego dojazdu do każdej części Wrocławia? Jeśli właśnie o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

319 000 zł28 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: krzyki/ulica Kamienna Ilość pokoi: 1 Metraż: 28,2 m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 7/10 Informacje dodatkowe: mieszkanie spółdzielcze własnościowe. . Oferuje na sprzedaż kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

555 444 zł56 m² 9 972,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

> wysoki parter > Balkon z dwoma wejściami > Miejsce postojowe w zamykanym garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2007 rok > Winda dla osób niepełnosprawnych Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

1 230 000 zł120 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe mieszkanie w miejskiej willi. Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 119,41 m2 , usytuowanego na drugim piętrze zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

695 010 zł53 m² 13 039,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie! Zadzwoń i zapytaj o wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe. Zapraszam na spotkanie! możliwość makiety 3D, gdzie możesz zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

855 000 zł67 m² 12 761,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Opoczyńskiej we Wrocławiu, które oferuje komfortowy układ i przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

662 340 zł53 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o projektowanej powierzchni 53,20 m2, mieszczącego się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

520 001 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - krzyki, okolica sernicka / nyska, 2 pokoje 43 M2, piwnica, media polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 43 m2. z widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

675 000 zł52 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 52m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 506 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy, w turystycznym sercu Wrocławia! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: charakterystyczny, staromiejski klimat, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

2 000 000 zł100 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego na ul. Św. Mikołaja, wrocław - Rynek Na sprzedaż lokal o powierzchni 98 m , położony w samym sercu Wrocławia, przy ul. Św. Mikołaja, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

1 100 000 zł83 m² 13 218 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie w miejskiej willi. Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 83,22 m2 , usytuowanego na pierwszym piętrze zabudowy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 008 962 zł90 m² 11 198,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej, dzielnica Jagodno we Wrocławiu Zakup bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Muchobór Mały,Wrocław

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 1982r. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe na Muchoborze Małym. Powierzchnia 32,30m, dwa pokoje, kuchnia i łazienka do remontu, 3p/10, winda, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

455 200 zł33 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa w trakcie uzyskiwania pozwalania na użytkowanie! Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 32,51m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

676 290 zł57 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rodzinnego mieszkania w zielonym otoczeniu na Księżu. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

763 718 zł68 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0zł prowizji + 0zł pcc dostępne są również miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie! zapraszam na spotkanie! możliwość makiety 3D, gdzie możesz zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 330 000 zł46 m² 29 052 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z widokiem na Odrę w prestiżowej inwestycji. W pełni wykończone, zaprojektowane przez architekta. Doradca klienta: pośrednik w Obrocie nieruchomościami Nr Licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saperów

Borek,Wrocław

1 800 001 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Wrocław krzyki borek, dom wolnostojący 250 M2, działka 652 M2 - całość do remontu kapitalnego Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki (pół bliźniaka). Rok budowy około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 760 000 zł88 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Piękny Apartament z bezpośrednim widokiem z balkonu na rzekę na osiedlu Olimpia Port przy ul. Marca Polo we Wrocławiu. Apartament o powierzchni użytkowej 88,00 m2 Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

1 416 000 zł118 m² 11 995,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinety lekarskie przychodnia siedziba firmy, kancelaria wejście poziom zero bezpośrednio Z chodnika lub Z klatki schodowej rolety zewnętrzne ogólno dostępny parking blisko centrum Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł74 m² 15 620,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

579 900 zł54 m² 10 719 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu! top lokalizacja dla siebie lub pod dalszą inwestycję! popowice, ulica Bobrza 36 * piętro 9/10 z windą * pełen rozkład: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Huby,Wrocław

650 000 zł48 m² 13 542 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wyobraź sobie, że właśnie stajesz na peronie 9 gotowy, by wyruszyć w nową, fascynującą podróż. Tylko tym razem to nie Hogwart, a Twój własny, magiczny zakątek w sercu Wrocławia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

929 136 zł44 m² 21 011,70 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,22m2 loggią o pow. 7,49m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 964,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Stylowy dom w zabudowie szeregowej na Polanowicach - Stan deweloperski do wykończenia gotowe już W czerwcu! ani pcc! Stan deweloperski, gotowy do wykończenia według własnych potrzeb Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

489 932 zł37 m² 13 149 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo do stacji Wrocław Wojszyce Wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum.