dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 117 ogłoszeń

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze kameralnej, 1-piętrowej kamienicy w zielonej i spokojnej części Wrocławia - Karłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,68 m² 19 070,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe 3 pokoje | nowe | klimatyzacja | centrum | bez pcc Na sprzedaż wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,68 m , zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 600 zł34,85 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: krzysztof Dudek Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł54 m² 11 101,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Ciche, przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone we Wrocławiu na Szczepinie. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł47,80 m² 10 460,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,8 m2, na wysokim parterze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi (16,8 m2 i 17,7 m2), osobnej kuchni (7,1.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł36,73 m² 14 565,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł52,77 m² 14 326,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł28,10 m² 12 099,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 28,10 m2, znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Traugutta. Lokal był użytkowany jako pub - salon gier, składa się z pomieszczenia sali gier oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 999 zł63,60 m² 12 091,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Wrocław-Sołtysowice. Osiedle ma przyjemny, uporządkowany charakter. Zieleń, przestrzeń między budynkami i brak.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52,91 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon z widokiem na rzekę i zieleń | Klecina | ul. Dożynkowa Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort codziennego życia z bliskością natury ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,50 m² 15 164,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł3 m² 866 666,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:413 m²

Wrocław ołtaszyn, ul.RUBINOWA DOM WOLNOSTOJĄCY z OGRODEM W ZIELONEJ OKOLICY Powierzchnia domu 437m2 | 3 kondygnacje | Działka narożna 413m2 | 2 garaże Na sprzedaż wyjątkowy rodzinny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,40 m² 9 071,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 360 zł62,45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna przy ulicy Melioranckiej Południowej, psie Pole - pow. 5035m2 - aktualnie zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym - oznaczenia w kw Br - rolna zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 725 zł61,81 m² 13 520,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 797 zł90,10 m² 10 474,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 90,10 m2 Ogródek około 40m2 2 balkony po.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,60 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dom czy mieszkanie? Na wrocławskiej Klecinie nie musisz już wybierać. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie (56,6 m ) w przedwojennej willi, do którego przynależy aż połowa dużego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł30,30 m² 16 138,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,3 m2, w samym centrum Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: kaszubska we Wrocławiu to.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł260 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Na sprzedaż duży funkcjonalny dom we Wrocławiu na osiedlu Widawa w pobliżu 3 tras szybkiego ruchu: na Warszawę, na Poznań i na Katowice - Zgorzelec. Dom wybudowany w latach '90.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł581,71 m² 3 953,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dom + lokal handlowy + stały dochód pasywny (maszt telekomunikacyjny- 3.100zł/mięs dochodu) Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,54 m² 15 086,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m zlokalizowane przy ul. Ruskiej w samym centrum Wrocławia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 155 zł33,81 m² 16 922,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,81 m , położone na 5 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,37 m² 10 115,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą ul. Powstańców Śląskich, borek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,37 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł91,25 m² 12 931,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 91,25 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamiennicy z XIX wieku w świetnej lokalizacji przy ul. Ofiar Oświęcimskich ok. 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł900 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zbuduj swój wymarzony dom na działce we Wrocławiu! Działka 900 m2 na Ołtaszynie. Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   lokalizacja: działka położona jest na Ołtaszynie, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł52,05 m² 27 665,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament w zrewitalizowanym budynku z 1884 roku tuż przy Ostrowie Tumskim. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł79,64 m² 11 300,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wrocław Plac Grunwaldzki ul. Reja nieruchomość: mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mikołaja Reja, znajdujące się na parterze w kamienicy o łącznej powierzchni 79,64 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł70,33 m² 11 019,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 70,33 m , położonego na 1 piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Stalowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m w centrum Wrocławia przy ul. Haukego - Bosaka. Wyremontowana, ocieplona kamienica z 1930r. Doskonała lokalizacja i bliska.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł85 m² 17 282,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończone mieszkanie "pod klucz" o powierzchni 73,62 m , zlokalizowany na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł56,20 m² 12 793,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe, niepowtarzalne, piękne mieszkanie w kamienicy na Lwowskiej, okolice Grabiszyńskiej. Wyremontowane ze smakiem i elegancją, umiejscowione w sąsiedztwie najstarszej cukierni spychała.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego , komfortowego i świeżo odnowionego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53,20 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, w pobliżu Sky Tower. W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

412 500 zł825 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjno-usługową położoną w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Wrocław-Strachowice doskonała okazja dla ambitnych inwestorów! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 326 942 zł104,77 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Dostępność: także wieczory i weekendy Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 397 zł50,91 m² 14 130,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje w centrum nad rzeką Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки - безкоштовно Mieszkania składa się z: - salon z aneksem 17.47 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł65,33 m² 10 393,39 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.