dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 081 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43m2. Usytuowane na 3-piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy) z 1995 roku (wszystkie instalacje nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Karłowice,Wrocław

529 700 zł48 m² 11 035,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko rzeki i bezpośrednim dojazdem do Rynku? Zależy Ci spokojnym i zielonym osiedlu? Jeśli tak - to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż: dom bliźniak w stanie deweloperskim Lokalizacja: opatowice, tereny nad Odrą Kontakt: , tel. Zalety oferty: brak prowizji i pcc dla kupującego! Stan deweloperski - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hubska

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 000 zł28 m² 17 676,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną we Wrocławiu, stanowiącą idealną propozycję do wynajmu krótkoterminowego. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

949 000 zł77 m² 12 305,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz teraz promocja! minus 1000 zł/m2 cena transakcyjna 871880 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż śliczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Archicom Księżno z 2018 roku na ulicy Siemianowickiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vinci

Wrocław,dolnośląskie

450 882 zł35 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Huby,Wrocław

684 000 zł53 m² 12 979,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronny apartament wraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

864 993 zł87 m² 9 965,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Piekny Apartament 86m2/ 3-4 pokoje Garaz w cenie! Polecamy piękne, duże mieszkanie ( 86,16 m2) na Lipie Piotrowskiej w spokojnej części osiedla. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio, bez prowizji dwupokojowe, słoneczne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zakończona*** oczekujemy na dokumenty * Spokojna okolica Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

629 000 zł42 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego osiedla Promenady Wrocławskie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

632 352 zł66 m² 9 613,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Klient nie płaci prowizji - zakup od dewelopera brak podatku pcc 2% Inwestycja gotowa, ostatnie 2 mieszkania w sprzedaży! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,78 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję w willowej zabudowie. W inwestycji posiadamy domy na piętrze z tarasem oraz mieszkania parterowe z ogródkiem. W tej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł60 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja! poprzednia cena 829000.00 zł Trójstronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

525 000 zł40 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 40,50 m2 na Popowicach. Widok na zieleń , plac zabaw i szkołę. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *kuchnia *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

787 000 zł60 m² 13 116,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam Piękne przestronne mieszkanie na Ołtaszynie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 110 m2 lącznie z tarasem 1 piętro w 3-piętrowym domu wielorodzinnym z 2009 roku Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie! eleganckie wnętrze! po gruntownym remoncie! świetna lokalizacja! mieszkanie Z piwnicą! wysoka jakość wykończeń! blisko przystanki tramwajowe I autobusowe! Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Klecina,Wrocław

514 000 zł46 m² 11 174 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Południowe obrzeża Wrocławia, bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

499 001 zł44 m² 11 392,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja przy ue l przy dworcu! Mieszkanie świetnie nadaje się pod inwestycje jak i na potrzeby własne. Lokal o pow 55 mkw, składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie bardzo blisko rynku o pow. 65 mkw. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 10m2 *pokój2 12m2 *pokój3 18m2 *kuchnia *łazienka *przedpokój Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł35 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Magnolia/tramwaj/2pokoje /rozkład! Polecamy na sprzedaż mieszkanie ul Kłodnicka 43 przy Magnolii , 5 min do centrum Mieszkanie składa się 2 oddzielnych pokoi , kuchni, łazienki duży balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

886 000 zł55 m² 15 992,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie. Mieszkanie znajduje się w stanie deweloperskim, co daje możliwość wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasielska

Złotniki,Wrocław

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z wyjątkowym zacisznym ogrodem na wrocławskich Złotnikach idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Wyjątkowa okazja, by zamieszkać w przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

541 551 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z garderobą 55,83 m2 w tej inwestycji! Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 431 450 zł86 m² 16 571,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo zaprojektowanego kompleksu, część apartamentowca pod tarasem jest 4 piętrowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 240 000 zł58 m² 21 379,30 zł/m²

 

Piętro:15/51

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Luksusowy Apartament na 15. piętrze sky tower Cena: 1 240 000 zł Powierzchnia: 58 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 15 Czynsz: 1800 zł Miejsce parkingowe w cenie Z przyjemnością oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

650 000 zł66 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wygoda i Komfort w Doskonałej Lokalizacji Lokalizacja, której nie trzeba przedstawiać! Mieszkanie znajduje się na Krzykach, przy ul. Zaporoskiej, w sercu Wrocławia. Ta doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

646 232 zł52 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,74m2 z balkonem 5,34m2! Na spokojnym zielonym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow. 51,74 m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

625 000 zł36 m² 17 399,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 35,92m2 i znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Daliowa

Psie Pole,Wrocław

1 200 000 zł134 m² 8 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, tereny zielone - Park Pawłowicki, blisko komunikacji miejskiej i centrum miasta; w pobliżu znajdują się Pałac Pawłowice Uniwersytetu Przyrodniczego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

727 000 zł73 m² 9 926,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 73,24 m2, położone przy wyjątkowym i zielonym parku Tołpy w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

571 705 zł54 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Przedstawiam ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, zaadoptowanego na cele mieszkaniowe znajdującego się blisko centrum Wrocławia przy ul. Kościuszki nieruchomość Nieruchomość może pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

847 000 zł67 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 z balkonem. ul. Hłaski Muchobór Wielki osiedle z 2003 r., niska zabudowa, bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27m2. Rozkład pomieszczeń: *pokój *kuchnia *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon *piwnica Mieszkanie jasne i ciepłe (środkowe). Interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

586 500 zł71 m² 8 258,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Świetna lokalizacja na ołbinie/rzeka/grunwald/park/ Damrota Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Inwestycja, lokal z umową najmu. Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną,.