dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 112 ogłoszeń

1 150 000 zł48,95 m² 23 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie dwupokojowe, położone w zabytkowym budynku Młyna Maria na ulicy Staromłyńskiej, tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł80,56 m² 11 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! taniej O ponad.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62 m² 10 311,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1080

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Wrocławskim Nowym Dworze, przy ulicy Hiszpańskiej 41. Lokal o wielkości 62m2 znajduje się na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł67,80 m² 9 867,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu z oddzielną kuchnią i dużym tarasem, położone w popularnej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. / 3 niezależne pokoje / duża kuchnia / Obejrzyj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

382 034 zł23,67 m² 16 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

R77 - Twoja przestrzeń inwestycyjna z gwarancją komfortu i zysku Apartamenty inwestycyjne R77 na Wrocławskich Złotnikach to nowoczesny projekt, który oferuje wysoką rentowność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 617 zł39,95 m² 17 442,65 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł27 m² 12 925,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowa kawalerka z pełnym wyposażeniem Polecamy 1-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się, w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Opis: nowoczesne mieszkanie dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł62 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

ul. Gerberowa Nowoczesne, w wysokim standardzie, gustownie urządzone dwupoziomowe mieszkanie o pow. 62 m z tarasem i balkonem w budynku z 2018 roku na Wojszycach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny 53 m | Maślice | gotowy biznes w najmie krótkoterminowym Na sprzedaż w pełni funkcjonujący apartament dwupoziomowy, działający w modelu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,95 m² 8 673,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,95m2 znajdujące się przy ul. Trzebnickiej - tuż obok mostów Trzebnickich we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł134 m² 11 865,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:119 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) we Wrocławiu, w cichej i spokojnej części Muchoboru Wielkiego przy ul. Żytomierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł27 m² 15 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł67 m² 12 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe jasne i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5m2 na Muchoborze Wielkim. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym budynku z 2000 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w sercu Wrocławia? Oto idealna oferta, która spełni Twoje oczekiwania 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Stysia, o powierzchni 47 m . Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł62 m² 14 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kuźniczej, zaledwie 100 metrów od Rynku. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w budynku z windą. Lokalizacja oraz układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 300 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1323 m , położona w malowniczej i zielonych części Wrocławia Leśnicy, przy ul. Modrzewiowej. Działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł31,50 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

1-pokojowe mieszkanie ul. Ślężna w budynku z cegły 2002 r. Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie urządzone mieszkanie 1-pokojowe, położone przy ul. Ślężnej we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł75,10 m² 9 906,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł66,46 m² 13 541,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz komfortowego mieszkania? Znajduje się ono na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2023 roku z balkonem. Powierzchnia wynosi 66,46 m i obejmuje przestronny salon, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł136,09 m² 6 899,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1922

Opiekun Oferty: robert Kordowski   Tylko w sdp Nieruchomości! Pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 136,09 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41,77 m² 13 167,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości z "duszą", która po renowacji stanie się stylową perełką lub dochodową inwestycją? To mieszkanie na wrocławskim Nadodrzu to idealne połączenie historycznego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł188,39 m² 7 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż bardzo ciekawy dom w zabudowie szeregowej z tarasem balkonowym, tarasem naziemnym, podwójnym parkingiem, ogrodem oraz garażem w bryle budynku. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 999 zł51,62 m² 17 028,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Długiej komfortowe mieszkania w spokojnej części Starego Miasta Oferujemy mieszkania w nowoczesnej inwestycji składającej się z 3 budynków i około 250.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,50 m² 13 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słyszysz ten szum? To nie wrocławska kranówka, to Park Popowicki szepcze Ci do ucha, że czas na spacer. Wejdź do świata, gdzie dębowy parkiet pamięta lepsze czasy, ale Twoja wizja nada mu królewski.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł47 m² 13 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Wilanowskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze z ogródkiem w kameralnym, 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Fabryczna/kozanów- 4 pokoje olbrzymi taras! Chcemy zaprezentować Państwu jedyne w swoim rodzaju mieszkanie z bardzo dużym tarasem, okalającym je od strony południowo-zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 630 zł113,25 m² 10 274,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednia oferta. Klient Ostatni moment na indywidualne zmiany w projekcie. Polecam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z ogrodem, garażem oraz dodatkowym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł27 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 11. piętrze w budynku z windą Tuż przy Placu Legionów jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł43 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43 m | balkon | piwnica | blisko centrum Wrocławia Na sprzedaż nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,10 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam Państwa uwadze zadbane przestronne trzypokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie przy ul.Antonia Vivaldiego. Narożne mieszkanie na zamkniętym monitorowanym osiedlu wśród zieleni i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 900 zł500 m² 7 999,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ekskluzywna rezydencja z basenem i stawem na sprzedaż! Prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję o powierzchni 500 m , usytuowaną na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł32,78 m² 15 832,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 300 m² 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tomasz leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   Działka położona jest blisko budynków jednorodzinnych przy drodze asfaltowej. Atuty: - unikalna nieruchomość - ograniczona podaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89 m² 8 977,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięciopokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 88,5m2 (w tym komórka lokatorska około 5m2) znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Kościuszki (zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 702 zł21,70 m² 24 502,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż Przyszła nieruchomość w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji Stare Miasto, wrocław | Odbiór za 6 miesięcy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,36 m² 11 440,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe w budynku dwu lokalowym położone we Wrocławiu na Wojnowie. Mieszkanie składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - pokój - łazienka, - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł39 m² 21 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nigdy niezamieszkałe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2023 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł67,50 m² 12 562,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Doskonała lokalizacja. Idealne pod inwestycję- ścisłe centrum wrocławia, ulica świętego antoniego. Podstawowe informacje: -Metraż: 67,45 m2 ( istnieje możliwość adaptacji na dwie kawalerki) -liczba.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,60 m² 12 039,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne i komfortowe mieszkanie z balkonem dla rodziny na Krzykach przy ul. Róży Wiatrów 26, we Wrocławiu. Nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70, 6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,77 m² 6 542,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami   Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,80 m² 9 822,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Witam, sprzedam mieszkanie 50,8 m zapewnia przestrzeń i wygodę. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z 1979 roku. Orientacja północ (kuchania i mniejszy pokój) oraz południe -.