dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 546 ogłoszeń

1 220 000 zł114,25 m² 10 678,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 114 m2 położone w centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego - kilka minut na pieszo od Dworca Głównego pkp, centrum Handlowego Renoma. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 510,82 m , położony na ogrodzonej działce 899 m we Wrocławiu. Budynek łączy część usługowo-produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

84 m | 4 pokoje | 2 łazienki | balkon | projekt architekta | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²525 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie do dowolnej działalności, małego magazynu lub produkcji. Kwota najmu na poziomie 40 pln/m2 w obecnym stanie. Możliwość uzyskania kontrybucji na wykończenie przy elastycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

769 000 zł52,30 m² 14 703,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim piętrze nowoczesnego budynku, z dwustronną wystawą i widokiem na zielony park Da Vinci. O osiedlu Gądów to osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

542 100 zł39 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m , położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

59,41 zł/m²202 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu o łącznej powierzchni 202,86m2, na drugim piętrze. Okna lokalu wychodzą na obie strony budynku, pomieszczenia po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł3 800 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren Inwestycyjny U Przeznaczenie i Warunki Zabudowy Oferujemy teren przeznaczony pod szeroki wachlarz usług z dopuszczeniem infrastruktury technicznej, zieleni i obiektów publicznych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,04 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty Tomasz Leiman tel.   Mieszkanie o powierzchni 39,04 m2 na Grabiszynku Otoczenie nieruchomości: cisza i zieleń, w sąsiedztwie niska zabudowa Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży kawalerki w ścisłym centrum Wrocławia , tuż obok dworca pkp. Lokal znajduje się na 5 piętrze w pięknie wyremontowanej kamienicy, jego głównymi zaletami są lokalizacja (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 868 090 zł183,17 m² 10 198,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Wyjątkowa okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zakupu gotowego parterowego lokalu handlowo-usługowego na kameralnym nowobudowanym Osiedlu łan zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i kameralnej uliczce na Karłowicach, zielonej, historycznej i prestiżowej dzielnicy północnego Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł84,56 m² 13 363,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania, 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w prestiżowej części Ołtaszyna! Mam przyjemność zaprezentować unikalne, 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka we Wrocławiu bezpośrednio przy aow, wjazd od Muchoboru Wielkiego. Dojazd drogą asfaltową. Działka inwestycyjna, super cena ze względu na możliwość realizacji Studium Wrocławia przewidujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem blisko lasu we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Dom w zabudowie bliźniaczej do odbioru w III kwartale 2026. Stan surowy. Podwyższony standard wykonania - materiały.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 345 m² 445,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1345 m , położoną w spokojnej części miasta Wrocław - Marszowice, przy ul. Wilkszyńskiej. To atrakcyjna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²350 m² 29 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na parterze z witryną - idealny pod gastronomię, usługi lub handel Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 350 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł12 527 m² 150,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren przemysłowo-usługowy bezpośrednio przy drodze krajowej S5 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem uzbrojona Działka przemysłowo - usługowa. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie w świetnym stanie, odświeżone, część mebli zupełnie nowa. Rozkład mieszkania: 1. przedpokój, 2. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł66,50 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe 66.5 m2 z tarasem-40 m2 i balkonem / Centrum / Kępa Mieszczańska / River Point LOKALIZACJA: Ul. Mieszczańska, kępa Mieszczańska, wrocław 1 km do wrocławskiego Rynku. Liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 278 zł42,02 m² 18 093,24 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Krzyki | blisko parków | świetna komunikacja | Brak prowizji | Brak podatku pcc Budynek jest już w 90% ukończony, przekazanie kluczy planowane jest na początek IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 920 zł63,14 m² 11 528,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja: praca blisko domu - liczne centra biurowe w odległości krótkiego spaceru lub szybkiej przejażdżki tramwajem lub rowerem. Edukacja w sąsiedztwie - prywatne uczelnie i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 284 zł36,98 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kontakt Sebastian Święcicki   Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł29,95 m² 70,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Serdecznie polecam kawalerkę na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 135 zł36,50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe wykończone mieszkanie - Kupujesz i mieszkasz! Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł59 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestrzennego mieszkania w świetnej lokalizacji? Cenisz bardzo dobrą komunikację? Jeśli tak - to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie przy ul. Dworcowej na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł112 m² 9 732,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż Lokal o powierzchni 112 m położony w centrum wrocławskiego Nadodrza. Nieruchomość zlokalizowana na parterze narożnej 5-kondygnacyjnej nieruchomość Atutem tego miejsca jest.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 zł180 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

8-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 160,48 m z garażem i stodołą we Wrocławiu Opiekun ofertynatalia sobczyńskanumer licencji pfrn 31446tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²225,50 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: stare Miasto Do wynajęcia powierzchnia o przeznaczeniu biurowym - 205m2. Lokal mieści się na 3 piętrze w budynku pełniącym funkcje handlowo-biurowo-usługową, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²100 m² 8 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym centrum Wrocławia przy pl. Legionów, jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta. Rozwiązania funkcjonalne przyjazne najemcom i ich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Borek,Wrocław

665 000 zł57 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 2/10 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Dom przy lesie | Wrocław Leśnica | 5 pokoi | ogród O nieruchomości: nowoczesna willa w sąsiedztwie Lasu Ratyńskiego. - powierzchnia: 94,78 m - ogród: 103,80 m - liczba pokoi: 5 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57 m² 11 561,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko rynku! przestronne! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Żytniej. Mieszkanie o pow 56,79 mkw składa się z: - dużego pokoju, - sypialni/pokoju, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł144,28 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Rezerwacja oferty Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie.

Szczegóły ogłoszenia

490 281 zł27,39 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zrób inteligentny pierwszy krok we Wrocławiu! Oferuję funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,39 m na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji, zaprojektowaną z myślą o Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Wrocław, braniborska 70 z balkonem oraz podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia nowe, dotąd nieużywane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,95 m² 10 930,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł75,63 m² 11 093,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc Do odbioru w tym roku. Polecam funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w jednej z najlepiej zaprojektowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

3 135 000 zł3 300 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki pod zabudowę mieszkaniową w Iwinach przy ul. Buforowej. Dane dotyczące działki: powierzchnia: 3300 mkw Kształt: prostokąt Media: - kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł1 300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowy o powierzchni 1300 m2 z możliwością powiększenia w przyszłości do 5000 m2. Obiekt znajduje się przy obwodnicy, psie Pole. Hala magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²50 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

W prestiżowym i centralnym punkcie miasta , przy deptaku na Oławskiej. Rynek - Galeria Dominikańska. W budynku z windą, recepcją , monitoringiem, klimatyzacją Elegancko wykończony ,.