dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 535 ogłoszeń

Rynek pierwotny

848 999 zł53,48 m² 15 875,07 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na start lub inwestycję Z gigantyczną loggią (20,19 M )! stare miasto / szczepin 0% prowizji Idealna lokata kapitału w sercu Wrocławia lub luksusowy start dla singla/pary. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 138 zł61,14 m² 13 299,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł37 m² 14 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w pobliżu Skytower i Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz idealnej przestrzeni do życia w centrum Wrocławia, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Pierwszy najem po remoncie generalnym. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz magazynu w centrum? Chcesz rozwinąć swoją działalność? Potrzebujesz przestrzeni produkcyjnej/magazynowej lub pod inną działalność? Lokal znajduje się w budynku przemysłowym, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 36,5 m2 w budynku z 2004 r. na Placu Kromera. Wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości. Nowa kuchnia na wymiar i sprzęt agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, odświeżone mieszkanie dla max 2 osób przy Mostach Warszawskich, ul. Damrota. W bezpośredniej bliskości Park Tołpy. Możliwość parkowania w wewnętrznym podwórku osiedla. [tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 381 zł66,26 m² 13 000,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bardzo jasne, 3-pokojowe, mieszkanie z dużym balkonem idealne dla rodziny lub pary. Komfort, spokój i bujna zieleń otaczająca osiedle w połączeniu ze świetną komunikacją z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronny i klimatyczny loft doskonała lokalizacja blisko centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia piękny apartament typu studio o eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu na Jagodnie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

32,78 zł/m²90 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta tylko w Naszym biurze! Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m2 w okolicach astry. Lokal znajduje się w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł353,68 m² 14 108,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Nowoczesny dom w otulinie lasu | 230,92 m | + Garaż 4-stanowiskowy 122,76 m | Działka 933 m To dom dla osób, które cenią prywatność, architekturę, jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo-usługowo-handlowy na 1 piętrze o powierzchni 2200 m2 przy ruchliwej ulicy. Wysokość do sufitu 3,2m, do stropu około 6m. Obiekt ogrzewany (ogrzewanie miejskie), winda.

Szczegóły ogłoszenia

95,16 zł/m²126 m² 11 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 126 m. Lokal usytuowany jest na parterze budynku w inwestycji Port Popowice. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu najemcy pełną.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż | centrum wrocławia Oferta na wyłączność Doskonałe zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i dla osób, które chcą czerpać pełnię z życia w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 zł12 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży miejsca postojowe w garażu podziemnym w Inwestycji, przy ul. Skarbowców 115. Dostępne 4 miejsca postojowe. Cena sprzedaży 1 miejsca postojowego 25.500 zł brutto (20.731,70 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł28,20 m² 17 021,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,2 m , położona przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł150 m² 25 667 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zdjęcia poglądowe. Niepowtarzalny, absolutnie wyjątkowy apartament położony nad Odrą, wśród zieleni z bezpośrednim dostępem do wału i do rzeki.Stan deweloperski na życzenie za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł85,51 m² 22 792,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia, miejscu, w którym puls miasta jest wyczuwalny 365 dni w roku. Mieszkanie mieści się na płycie Rynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

609 999 zł48 m² 12 708,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena: 609 999 zł Metraż: 48 m Piętro: 1/3 Lokalizacja: ul. Wróbla, grabiszyn Wrocław Stan prawny: pełna własność mieszkanie do remontu Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 236 zł25,03 m² 19 106,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do kontaktu - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł106 m² 102,83 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz luksusowego apartamentu, który łączy przestronność, wyrafinowane wykończenie i najnowsze technologie? Ten 106 m apartament na osiedlu Tarnogaj, zaledwie 4 km od centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł57,27 m² 14 230,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Licencja pfrn nr 29569 tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Stabłowic, lokalizacji cenionej za.

Szczegóły ogłoszenia

620 600 zł40,43 m² 15 349,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjnie usytuowane i słoneczne (wystawa południowo-wschodnia) mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40.43m2, z loggią 3.93, w stanie deweloperskim, na 1/2 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,06 m² 12 205,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy do współpracy! Mieszkanie w Centrum Wrocławia, ul. Kościuszki, (ok Pl. Kościuszki, pałacyku, ok. ul. Czystej /ok. ul. Kołłątaja; ok. Podwala;) budynek cofnięty od ulicy, odgrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy do wynajęcia w ścisłym centrum Wrocławia Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na 3 piętrze budynku hotelowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł37 m² 15 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane w klimatycznej okolicy, tuż obok Parku Tołpy. Lokalizacja ta łączy wygodę życia w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł37,41 m² 18 417,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z dużym balkonem w atrakcyjnej lokalizacji na Krzykach! Układ pomieszczeń: -Pokój z aneksem kuchennym 18,46 m2 -pokój 10,54 m2 -komunikacja 3,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58 m² 10 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokoje przy ch korona ul. Poprzeczna idealne dla rodziny Na sprzedaż jasne, przestronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,34 m² 12 216,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe | Nowy Dwór | ul. Nowodworska | Świetna lokalizacja i potencjał inwestycyjny! Do sprzedaży oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł170 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Propozycja dla małych przedsiębiorstw, rodzin prowadzących własną działalność gospodarczą lub osób które chcą generować dodatkowe dochody. Budynek wolnostojący w zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł54 m² 22 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osoba prowadząca wioletta grzesiak tel. Tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta na wyłączność klucze W biurze. Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:42

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł143,70 m² 11 273,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom Lux Krzyki / 6 pokoi/5 pok/143m/2025! Polecamy na sprzedaż wyposażony dom-segment o powierzchni 142 m2 (6 pokoi, 2 łazienki, 1 toaleta) z dwoma miejscami postojowymi oraz własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż komfortowe i dobrze rozplanowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części Wrocławia dzielnica Fabryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł165 m² 9 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 165m2 na Muchoborze Wielkim. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka przy centrum handlowym Borek. [ o ofercie ] Mikrokawalerka o powierzchni około 20m2 przy ul. Stalowowolskiej. Na wyposażeniu rozkładana sofa, stolik, szafa, aneks kuchenny, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania od zaraz. Świetna lokalizacja przy ul. Jedności Narodowej, szybki dojazd do centrum i pełna infrastruktura w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł40,80 m² 14 926,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym naziemnym do dyspozycji najemcy. English description below - please do not hesitate to contact us W ofercie Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł102,90 m² 12 633,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny i parterowy lokal usługowy z witrynami, w bloku, na kameralnym osiedlu z 2000 roku, przy ul. Oboźnej (krzyki-Wojszyce). Powierzchnia 103m2, wysokość lokalu 3m, aktualnie 4.