dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

900 000 zł51,77 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Funkcjonalny apartament o powierzchni 51,77 m2 mieści się na czwartym piętrze apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł49,30 m² 12 576,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto - Szczepin ul. Ścinawska opis: na sprzedaż ciepłe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 49,3 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł53,19 m² 12 859,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   tylko W sdp nieruchomości - nie szukaj dalej! Otoczenie nieruchomości: psie Pole to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł48 m² 14 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

64,43 zł/m²459 m² 29 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu biura open space + gabinety usytuowane na piątym piętrze, o powierzchni użytkowej 459 m.kw w centrum miasta przy ulicy Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł47,80 m² 10 460,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,8 m2, na wysokim parterze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi (16,8 m2 i 17,7 m2), osobnej kuchni (7,1.

Szczegóły ogłoszenia

97 zł/m²555 m² 53 835 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowa lokalizacja | Elastyczna powierzchnia | Dostępny od zaraz Na wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 2 piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,90 m² 11 484,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena: 619 000 zł Powierzchnia: 53,9 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 2 Lokalizacja: ul. Karmelkowa, klecina, wrocław Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (53,9 m ) położone.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²290 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal o łącznej powierzchni 290m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Pomieszczenia o przeznaczeniu biurowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł133,94 m² 11 191,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²79,40 m² 4 446 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o metrażu 79,40 m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń: - pokój - 26,40 m2, - pokój - 27, 60 m2 - Pokój - 21,80 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł114,25 m² 10 678,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 114 m2 położone w centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego - kilka minut na pieszo od Dworca Głównego pkp, centrum Handlowego Renoma. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

84 m | 4 pokoje | 2 łazienki | balkon | projekt architekta | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²525 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie do dowolnej działalności, małego magazynu lub produkcji. Kwota najmu na poziomie 40 pln/m2 w obecnym stanie. Możliwość uzyskania kontrybucji na wykończenie przy elastycznych.

Szczegóły ogłoszenia

542 100 zł39 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m , położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

59,41 zł/m²202 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu o łącznej powierzchni 202,86m2, na drugim piętrze. Okna lokalu wychodzą na obie strony budynku, pomieszczenia po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł3 800 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren Inwestycyjny U Przeznaczenie i Warunki Zabudowy Oferujemy teren przeznaczony pod szeroki wachlarz usług z dopuszczeniem infrastruktury technicznej, zieleni i obiektów publicznych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,04 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty Tomasz Leiman tel.   Mieszkanie o powierzchni 39,04 m2 na Grabiszynku Otoczenie nieruchomości: cisza i zieleń, w sąsiedztwie niska zabudowa Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży kawalerki w ścisłym centrum Wrocławia , tuż obok dworca pkp. Lokal znajduje się na 5 piętrze w pięknie wyremontowanej kamienicy, jego głównymi zaletami są lokalizacja (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 868 090 zł183,17 m² 10 198,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Wyjątkowa okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zakupu gotowego parterowego lokalu handlowo-usługowego na kameralnym nowobudowanym Osiedlu łan zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i kameralnej uliczce na Karłowicach, zielonej, historycznej i prestiżowej dzielnicy północnego Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka we Wrocławiu bezpośrednio przy aow, wjazd od Muchoboru Wielkiego. Dojazd drogą asfaltową. Działka inwestycyjna, super cena ze względu na możliwość realizacji Studium Wrocławia przewidujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem blisko lasu we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Dom w zabudowie bliźniaczej do odbioru w III kwartale 2026. Stan surowy. Podwyższony standard wykonania - materiały.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²350 m² 29 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na parterze z witryną - idealny pod gastronomię, usługi lub handel Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 350 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie w świetnym stanie, odświeżone, część mebli zupełnie nowa. Rozkład mieszkania: 1. przedpokój, 2. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 278 zł42,02 m² 18 093,24 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Krzyki | blisko parków | świetna komunikacja | Brak prowizji | Brak podatku pcc Budynek jest już w 90% ukończony, przekazanie kluczy planowane jest na początek IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 920 zł63,14 m² 11 528,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja: praca blisko domu - liczne centra biurowe w odległości krótkiego spaceru lub szybkiej przejażdżki tramwajem lub rowerem. Edukacja w sąsiedztwie - prywatne uczelnie i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 284 zł36,98 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kontakt Sebastian Święcicki   Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł29,95 m² 70,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Serdecznie polecam kawalerkę na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 135 zł36,50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe wykończone mieszkanie - Kupujesz i mieszkasz! Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł59 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestrzennego mieszkania w świetnej lokalizacji? Cenisz bardzo dobrą komunikację? Jeśli tak - to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie przy ul. Dworcowej na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł112 m² 9 732,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż Lokal o powierzchni 112 m położony w centrum wrocławskiego Nadodrza. Nieruchomość zlokalizowana na parterze narożnej 5-kondygnacyjnej nieruchomość Atutem tego miejsca jest.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 zł180 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

8-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 160,48 m z garażem i stodołą we Wrocławiu Opiekun ofertynatalia sobczyńskanumer licencji pfrn 31446tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²225,50 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: stare Miasto Do wynajęcia powierzchnia o przeznaczeniu biurowym - 205m2. Lokal mieści się na 3 piętrze w budynku pełniącym funkcje handlowo-biurowo-usługową, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²100 m² 8 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym centrum Wrocławia przy pl. Legionów, jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta. Rozwiązania funkcjonalne przyjazne najemcom i ich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Borek,Wrocław

665 000 zł57 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 2/10 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57 m² 11 561,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko rynku! przestronne! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Żytniej. Mieszkanie o pow 56,79 mkw składa się z: - dużego pokoju, - sypialni/pokoju, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

490 281 zł27,39 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zrób inteligentny pierwszy krok we Wrocławiu! Oferuję funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,39 m na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji, zaprojektowaną z myślą o Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Wrocław, braniborska 70 z balkonem oraz podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia nowe, dotąd nieużywane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,95 m² 10 930,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m),.

Szczegóły ogłoszenia

3 135 000 zł3 300 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki pod zabudowę mieszkaniową w Iwinach przy ul. Buforowej. Dane dotyczące działki: powierzchnia: 3300 mkw Kształt: prostokąt Media: - kanalizacja:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij