dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english call me please klucze W biurze-nie szukaj dalej :) > studio w inwestycji Browary Wrocławskie, > wysokie piętro w budynku z windą, > komfortowo wyposażone (min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Karłowice-Różanka,Wrocław

843 999 zł76,79 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy przestronny apartament 4 pokojowy 76,79 m2 na parterze z balkonem. Wrocław- sołtysowice Na sprzedaż atrakcyjne 4- pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, usytuowane w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

55,62 zł/m²44,95 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentuję Państwu ofertę wynajmu ustawnego lokalu o powierzchni 44,95 m , idealnego na biuro, gabinet, pracownię lub punkt usługowy. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach, ul. Partynicka - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

729 000 zł58 m² 12 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim, z wysokimi na 3,3 m wnętrzami, sztukateriami i bardzo dobrym doświetleniem. Funkcjonalny układ pozwala zarówno na wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²163 m² 8 802 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - ok. 163 m , Rondo Verona, wrocław - English version below Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie w bloku o niskiej zabudowie na kameralnym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się z: -Salonu -sypialni -pokoju -oddzielnej kuchni z jadalnią -łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,10 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m , położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

20,83 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek usługowo-magazynowy wielopoziomowe możliwości! Lokal o powierzchni 120 m rozciąga się na trzech kondygnacjach, oferując przestrzeń dla Twojej kreatywności. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

999 500 zł86,51 m² 11 553,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Projekt nowej elewacji budynku w przygotowaniu. Klimatyczne wykończenie - drewniane podłogi, duże, drewniane drzwi, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Karłowice-Różanka,Wrocław

649 000 zł46,59 m² 13 930,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe 46,59 m2 na parterze z ogródkiem pow. 24,95m2. Wrocław- sołtysowice Na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł112 m² 9 508,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 500 m²

Kanalizacja i światłowód brak skosów szkoła tylko 500m od domu park tylko 10 m od osiedla autobus mpk wrocławskie 2 minuty spacerem Zachęcamy do zobaczenia na żywo - wygodny, ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł7 070 m² 1 414,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Lipie Wrocławskiej zaledwie kilka minut od wjazdu na aow. Nieruchomość idealna pod działalność usługową, magazynową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł61 m² 10 754,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²109 m² 4 578 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o powierzchni 109 m , zlokalizowaną przy ul. Kościerzyńskiej 10. Przestrzeń jest jasna, przestronna i wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł70,80 m² 33 192,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Lokal mieszkalny, zaadaptowany na biurowy. Przystosowany i wyposażony dla prowadzenia intensywnej działalności zarobkowej. Bardzo wysoki standard. Dwustronny, ekspozycja okien na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesny dom W prestiżowej części ołtaszyna Poddasze do aranżacji | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Garaż w bryle budynku | Zamknięte osiedle | Ogród | Świetna komunikacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie wykończone mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia - na Klecinie, przy ul. Wałbrzyskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 080 zł104,81 m² 8 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Bez prowizji I pcc! Nowoczesny dom 4 pokoje | garaż / możliwość dużej kuchni | prywatny ogród | Ratyń - Wrocław Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 600 zł56,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Gotowa inwestycja Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł41,50 m² 12 771,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam bardzo dobrą ofertę - mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, w doskonałej lokalizacji! Wygodne dla 1-3 osób, idealne pod najem! Na powierzchnię 41,5 m kw. składają się dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 800 zł69,35 m² 15 137,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Oferta prywatna. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem - 37 m | Balkon | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które zapewni Twojemu biznesowi realną ekspozycję i stały napływ klientów? Ten lokal to doskonałe połączenie lokalizacji, potencjału i elastyczności aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85,49 m² 8 176,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,49 m , położone przy ul. Wyszyńskiego w jednej z najbardziej klimatycznych części Wrocławia. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 211 zł43,91 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez Prowizji bez pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 995 zł60,04 m² 11 658,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle!. Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,86 m² 13 743,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym z pełnym umeblowaniem, agd oraz miejscem parkingowym w hali garażowej i komórką lokatorską (5 m2) w cenie. 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł89 m² 9 314,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

20 400 zł340 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy. Powierzchnia jest niezależna - z własnymi dostępami odrębnie na część biurową, odrębnie na część magazynową. Posadzka czysta, niepylna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 215 zł43,59 m² 13 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,59 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł41,08 m² 11 197,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży przestronne i słoneczne 41 metrowe mieszkanie z balkonem zlokalizowana w południowej części Wrocławia na Borku. Mieszkanie jest rozkładowe i znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,11 m² 13 585,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta bez prowizji Mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ z komfortem codziennego życia. 47,11 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni, położone na wygodnym 1. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

854 900 zł56,70 m² 15 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam gotowy do wprowadzenia/wynajmu apartament w ścisłym centrum Wrocławia - na ulicy Krawieckiej, przy placu Dominikańskim! Klimatyzowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł67,90 m² 15 493,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie leniwy poranek z filiżanką kawy na balkonie, by zaledwie kwadrans później cieszyć się gwarem wrocławskiego Rynku. To miejsce to idealny balans między tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

37,68 zł/m²69,50 m² 2 619 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal | Barber | Gastronomia |ogródek |parking. Polecam na wynajem lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną, fryzjer. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   .Klucze w biurze. Nieruchomość dla wyjątkowego klienta. 100m do Parku Południowego, 300m do Parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze. 7 min. do Autostrady A4, 15min. do Rynku. ul. Stajenna, ok. ul. Wyścigowej. 2900zł+ 820zł czynsz+ 150zł prąd+ 200zł garaż. Prestiżowy budynek. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42 m² 10 452 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze w 5-piętrowej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu (śródmieście) przy ulicy Trzebnickiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1 min. do Rynku! tylko U nas! Klucze w biurze! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg. 3 300zł+ 500zł czynsz+ 170zł prąd+ 250zł parking 3 min do Uniwersytetu Wrocławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

764 005 zł58,10 m² 13 149,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.