dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 536 ogłoszeń

Rynek pierwotny

840 080 zł104,81 m² 8 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Bez prowizji I pcc! Nowoczesny dom 4 pokoje | garaż / możliwość dużej kuchni | prywatny ogród | Ratyń - Wrocław Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 456 918 zł92,21 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, 3 tarasów i antresoli. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach Wrocławia. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 626 210 zł120,46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu, tarasu i antresoli. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach Wrocławia. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 610 zł102,62 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

1-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, loggii i antresoli. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

678 600 zł56,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Gotowa inwestycja Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł41,50 m² 12 771,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam bardzo dobrą ofertę - mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, w doskonałej lokalizacji! Wygodne dla 1-3 osób, idealne pod najem! Na powierzchnię 41,5 m kw. składają się dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 800 zł69,35 m² 15 137,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Oferta prywatna. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem - 37 m | Balkon | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które zapewni Twojemu biznesowi realną ekspozycję i stały napływ klientów? Ten lokal to doskonałe połączenie lokalizacji, potencjału i elastyczności aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85,49 m² 8 176,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,49 m , położone przy ul. Wyszyńskiego w jednej z najbardziej klimatycznych części Wrocławia. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 211 zł43,91 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez Prowizji bez pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 995 zł60,04 m² 11 658,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle!. Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,86 m² 13 743,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym z pełnym umeblowaniem, agd oraz miejscem parkingowym w hali garażowej i komórką lokatorską (5 m2) w cenie. 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł89 m² 9 314,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Kanalizacja i światłowód brak skosów szkoła tylko 500m od domu park tylko 10 m od osiedla autobus mpk wrocławskie 2 minuty spacerem Zachęcamy do zobaczenia na żywo - wygodny, ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

20 400 zł340 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy. Powierzchnia jest niezależna - z własnymi dostępami odrębnie na część biurową, odrębnie na część magazynową. Posadzka czysta, niepylna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 215 zł43,59 m² 13 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,59 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł41,08 m² 11 197,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży przestronne i słoneczne 41 metrowe mieszkanie z balkonem zlokalizowana w południowej części Wrocławia na Borku. Mieszkanie jest rozkładowe i znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,11 m² 13 585,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta bez prowizji Mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ z komfortem codziennego życia. 47,11 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni, położone na wygodnym 1. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

854 900 zł56,70 m² 15 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam gotowy do wprowadzenia/wynajmu apartament w ścisłym centrum Wrocławia - na ulicy Krawieckiej, przy placu Dominikańskim! Klimatyzowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł67,90 m² 15 493,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie leniwy poranek z filiżanką kawy na balkonie, by zaledwie kwadrans później cieszyć się gwarem wrocławskiego Rynku. To miejsce to idealny balans między tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

37,68 zł/m²69,50 m² 2 619 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal | Barber | Gastronomia |ogródek |parking. Polecam na wynajem lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną, fryzjer. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   .Klucze w biurze. Nieruchomość dla wyjątkowego klienta. 100m do Parku Południowego, 300m do Parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze. 7 min. do Autostrady A4, 15min. do Rynku. ul. Stajenna, ok. ul. Wyścigowej. 2900zł+ 820zł czynsz+ 150zł prąd+ 200zł garaż. Prestiżowy budynek. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42 m² 10 452 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze w 5-piętrowej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu (śródmieście) przy ulicy Trzebnickiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1 min. do Rynku! tylko U nas! Klucze w biurze! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg. 3 300zł+ 500zł czynsz+ 170zł prąd+ 250zł parking 3 min do Uniwersytetu Wrocławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

764 005 zł58,10 m² 13 149,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze! 2100zł+ 550 zł czynsz+ 250zł gaz+ 170zł prąd+ 200zł parking Ok. Placu Kromera, 1,3 km do Centrum handlowego Korona. 1,9km do Uniwersytetu Wrocławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,95 m² 23 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie dwupokojowe, położone w zabytkowym budynku Młyna Maria na ulicy Staromłyńskiej, tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 043 zł27,87 m² 15 825,01 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60,51 m² 56,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: katarzyna Flendrich Nr licencji pfrn 28425 tel:   *for english scroll down* Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem na Krzykach? Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł67 m² 10 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Gaju przy ul. Orzechowej. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem pomieszczeń, osobną dużą kuchnią oraz pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52,80 m² 66,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,8 m przy ul. Białowieskiej we Wrocławiu. Lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52 m² 10 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego o powierzchni 52 m , 2-pokojowego, zlokalizowanego na Muchoborze we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Tęczowej, na zamykanym osiedlu z całodobową ochroną fizyczną, powstałe w 2018 roku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,85 m² 55,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyckiej, w zielonej i spokojnej okolicy od 1.07.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyckiej, w spokojnej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

69,74 zł/m²78,87 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancki lokal użytkowy w centrum Wrocławia. Idealny na kancelarię, biuro lub siedzibę firmy. Położony na pierwszym piętrze budynku o charakterze apartamentowo-usługowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 825 zł54,09 m² 13 844,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 5 54,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,09 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 050 zł39,09 m² 14 045,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 2 39,09 m | 2 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,09 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 548 zł38,85 m² 14 068,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 9 38,85 m | 2 pokoje | I piętro | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,85 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 144 zł58,54 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 221 zł41,96 m² 16 020,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 41,96m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł151,09 m² 9 861,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z tarasem na dachu, w sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 552 666 zł98,27 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia Ołtaszynie powstaje wyjątkowa inwestycja, oferująca sześć kameralnych willi, z apartamentami o powierzchni od 61 m do 120.